Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
koszyk2
koszyk2

koszyk2

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6194
  • Znaleziska 326
  • Mikroblog 5868
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 24
Photoeditor
Photoeditor
Photoeditor
25.06.2025, 11:52:31
  • 0
Jeszcze jedna na dziś.

Wchodzisz dziś na rynek z 100k. Dajmy na to perspektywa rok. Weź pod uwagę r/r

#kryptowaluty #bitcoin

co ma wieksza szanse na lepszy zwrot?

  • btc 59.6% (34)
  • alty 21.1% (12)
  • memy/gemy 19.3% (11)

Oddanych głosów: 57

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 25.06.2025, 16:30:22 via Wykop
  • 0
@Photoeditor: być ale czy rok to nie wiadomo. Lepiej długoterminowo.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
25.06.2025, 07:42:16
  • 83
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam mały problem w relacji XD

No więc jakieś 2 miesiące temu kupiłem sobie nowy samochód. Dokładnie to BMW M4 Gran Coupé. Dobrze doposażone.

Zbierałem na tą zabawkę od jakiegoś czasu, spełniłem swoje marzenie zakupu nowego samochodu. A co za tym idzie, mówiąc żartobliwie, dbam o niego bardziej niż o dziewczynę - nie gazuję, jeżdżę jeszcze ostrożnie, docierając silnik. Nie zrobiłem zbyt wiele kilometrów bo nie było okazji.
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 25.06.2025, 09:34:17 via Wykop
  • 5
@mirko_anonim: to raczej bait, ale ja w takiej sytuacji powiedziałbym,że ubezpieczenie jest takie,że nikt inny nie może prowadzić oprócz Ciebie i tyle.
  • Odpowiedz
akNe
akNe
24.06.2025, 15:30:08
  • 693
Ciągle trudno jest mi w to uwierzyć, ciągle boję się to powiedzieć na głos, ale JEST DOBRZE.

Byliśmy w Warszawie, mieliśmy wykonane bardzo dokładne USG. Mały pięknie pokazał nam na USG jak siusia 💚 pęcherz napełnia i opróżnia się prawidłowo.

Lekarze powiedzieli, że mieliśmy ogromnie dużo szczęścia. Nie było zbyt wiele szans na to, że pęcherz opróżni się sam. Jeśli by tak się nie stało - jedyną możliwością byłaby operacja wewnątrzmaciczna u Profesor
akNe - Ciągle trudno jest mi w to uwierzyć, ciągle boję się to powiedzieć na głos, al...

źródło: IMG_1199

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 24.06.2025, 20:49:34 via Wykop
  • 1
@akNe: no i niech zdrowy rośnie !
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
24.06.2025, 04:16:29
  • 970
Ktoś mi powie jak Polacy w mieszkaniu 45 m2 mają mieć dziecko albo wziąć na starość rodzica i się nim opiekowac?

#nieruchomosci
jmuhha - Ktoś mi powie jak Polacy w mieszkaniu 45 m2 mają mieć dziecko albo wziąć na ...

źródło: 1000017781

Pobierz
  • 313
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 24.06.2025, 06:24:18 via Wykop
  • 6
@jmuhha: ja bym w tym mieszkaniu jedną umywalkę zamienił na pralkę, to by było łatwiej
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
22.06.2025, 12:32:33
  • 93
Nelly Furtado 2025 XD
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #zdrowie
Protectorx - Nelly Furtado 2025 XD
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazrozowychp...

źródło: 677d61ab58392

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 22.06.2025, 16:01:02 via Wykop
  • 4
@Protectorx: ciekawe czy na koncertach śpiewa I'm like a bird
  • Odpowiedz
affairz
affairz
22.06.2025, 10:49:47
  • 73
to uczucie, kiedy jeszcze nie każdy polski biedak wie, że jeździsz Porsche Panamerą, więc spędzasz kolejne dni na postowaniu zdjęć swojego auta na wszystkie możliwe facebookowe grupki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#nieruchomosci #deweloperka #deweloper #porsche #panamera
affairz - to uczucie, kiedy jeszcze nie każdy polski biedak wie, że jeździsz Porsche ...

źródło: PORSCHE-PANAMERA-BIEDAKU

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 22.06.2025, 15:59:07 via Wykop
  • 1
@affairz: no musiał
  • Odpowiedz
KanapkaPL
KanapkaPL
19.06.2025, 14:52:06
  • 18
#bmw #alfaromeo
Które auto bardziej podoba się wam wizualnie (BMW 3 330i 258km vs Alfa Romeo Giulia 280km)?
I jakbyście mieli wybrać jedno z tych dwóch to dlaczego akurat te?

To na co zwróciłem uwagę
- BMW lepszy infotainment, kamery, head-up
KanapkaPL - #bmw #alfaromeo
Które auto bardziej podoba się wam wizualnie (BMW 3 330i ...

źródło: 1000004162

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 19.06.2025, 19:41:58 via Wykop
  • 1
@KanapkaPL: ja bym wolał Alfę, ale obydwa są super. Takie dylematy mieć
  • Odpowiedz
S.....r
S.....r
konto usunięte 17.06.2025, 19:54:55
  • 68
Czyżby cykl mirkobloggera zbliżał się do swej finałowej fazy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#nieruchomosci #heheszki #humorobrazkowy #bestiazwykopu
S.....r - Czyżby cykl mirkobloggera zbliżał się do swej finałowej fazy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#...

źródło: temp_file1659640966914106584

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 18.06.2025, 07:25:17 via Wykop
  • 1
@Satan_Was_a_Babyboomer: Albo jest tak wielki,że nigdy na niego nie zasługiwaliśmy, albo wróci z podkulonym ogonem po jakiejś aferze. Na dwoje babka wróżyła
  • Odpowiedz
CalibraTeam
CalibraTeam
12.06.2025, 10:34:29
  • 2136
Patrzę sobie na Alfę Romeo Junior i zastanawiam się kto projektował te zegary... W charakterystyczne tuby, wpisano po prostu prostokątny ekran. Wygląda to jak jakaś garażowa przeróbka, tuning z aliexpress.
Strasznie to wygląda, estetyczne dno i codziennie patrzeć na takiego potworka.

#samochody #motoryzacja #design
CalibraTeam - Patrzę sobie na Alfę Romeo Junior i zastanawiam się kto projektował te ...

źródło: alfacotojest

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 12.06.2025, 14:06:26 via Wykop
  • 4
@CalibraTeam: Bo to taka udawana Alfa. To samochód taka konstrukcja jak DS 3 Fiat 600 Opel Mokka Peugeot 2008 tylko z wyglądu ma przypominać Alfę i ma mieć bardziej sportowe prowadzenie. Mam nadzieję,że Stellantis pod nowymi władzami włocha zrobi Alfe Great Again.Wyjdzie nowa Giulia ( może i w fajnym kombi ), Nowe piękne Stelvio i coś małego , tańszego do miasta.
  • Odpowiedz
nobon
nobon
10.06.2025, 06:23:02
  • 61
Warszawa. Typowe blokowisko czy osiedle deweloperskie. Fryzjer męski. Na blokowisku nazywa się "u Marty", na deweloperce "Barber's Scissors". W obu nie ostrzyżesz się, jeśli nie umówisz się telefonicznie (u Marty) lub przez apkę (u Barbera). Nie da się po prostu tak z ulicy wejść, usiąść na fotelu lub poczekać w kolejce i się ostrzyc. Trzeba się umawiać na dzień i godzinę. Głupie to strasznie. A później płaku płaku, że drobne usługi bankrutują.
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 10.06.2025, 11:58:52 via Wykop
  • 0
@nobon: Mam na osiedlu taki zakład ,że nie ma zapisów. Wchodzisz, płacisz 49 zł w automacie i czekasz na swoją kolejkę. Git sprawa, szkoda tylko,że z apki nie da się sprawdzić ile osób jest w kolejce teraz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
05.06.2025, 19:00:03
  • 1
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaka jest najlepsza lokalizacja w #warszawa lub okolice dla kogoś kto nie zarabia dużo?

1. Pruszków obok SKM. (13,5-14 tysięcy za m2). 25 minut do centrum (Warszawa Śródmieście). Dojazd samochodem Al. Jerozolimskimi (tragedia).

2. Ursus obok SKM (15,5-16 tysięcy za m2). 15 minut do centrum (Warszawa Śródmieście). Dojazd samochodem szczerze nie wiem jak wygląda, bo nie znam nikogo kto tam mieszka. Ale głównie Jerozolimskie, czyli obrzydliwe korki.

Które

  • Pruszków 9.7% (6)
  • Ursus 24.2% (15)
  • Białołęka 16.1% (10)
  • Ząbki 19.4% (12)
  • Piaseczno 19.4% (12)
  • Legionowo 11.3% (7)

Oddanych głosów: 62

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 05.06.2025, 19:42:31 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: a musisz dojeżdżać samochodem ?
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
05.06.2025, 13:41:52
  • 51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 05.06.2025, 19:19:47 via Wykop
  • 0
@Nighthuntero: można powiedzieć,że tak samo jak prezydent wziął udział w ustawce. J----i hipokryci
  • Odpowiedz
Joxek
Joxek
Joxek
05.06.2025, 11:19:05
  • 3
Każdy się czymś chwali to ja też :) W przyszłym miesiącu zamknę #kredythipoteczny wzięty na 20 lat na #mieszkaniedeweloperskie w 2019 r.

Ale żeby nie było za kolorowo to paradoksalnie spłacę go z większości oszczędności bo moja różowa straciła pracę i stwierdziłem że wolę odciążyć budżet domowy i mieć ten kredyt za sobą (kase odkładałem teoretycznie na nowe auto).

Podsumowując wolę mieć kredyt z głowy i dalej jeździć moim

Dobrze zrobię zamykając kredyt w tej sytuacji

  • tak 79.2% (80)
  • nie 20.8% (21)

Oddanych głosów: 101

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 05.06.2025, 14:53:50 via Wykop
  • 1
@Joxek: Ja też na luzaku gruzem jeżdżę z 2008, i to włoskim ;). Na serwis wydam raz w roku tyle co ktoś na ubezpieczenie nowszego.
Nadpłata kredytu przynosi realne oszczędności i często spokój psychiczny. Jeżeli te pieniądze na siebie nie zarabiają to najlepiej je wydać na nadpłatę.
  • Odpowiedz
Tiersen
Tiersen
Tiersen
05.06.2025, 07:59:58
  • 1531
Deweloperuchy nie odpuszczają 😂 #nieruchomosci https://kb.pl/aktualnosci/ciekawostki/wielka-plyta-dobro-czy-zlo/
Tiersen - Deweloperuchy nie odpuszczają 😂 #nieruchomosci https://kb.pl/aktualnosci/c...

źródło: 1000000377

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 05.06.2025, 08:13:28 via Wykop
  • 42
@Tiersen: oj strasznie jak są normalne odległości między blokami, tak,że nie widać co sąsiad robi. I jeszcze ta zieleń i blisko do dobrej komunikacji. Najgorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ama-gi
Ama-gi
05.06.2025, 05:22:13
  • 1030
#nieruchomosci tyle w temacie braku dopłat do kredytów. Walka trwa
Ama-gi - #nieruchomosci  tyle w temacie braku dopłat do kredytów. Walka trwa

źródło: temp_file7686364166889460281

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 05.06.2025, 05:59:57 via Wykop
  • 38
@Ama-gi: Ni kojarzę chłopa więc wpisałem w Google. Tak jak zakładałem jest z PSL. Co ma ministerstwo klimatu i środowiska do dopłat dla kredytów ?

Absolwent inżynierii środowiska na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oraz Szkoły Liderów Politycznych. Został działaczem Forum Młodych Ludowców. Był przewodniczącym tej organizacji w województwie małopolskim[3], a od 2017 do 2023 kierował FML na poziomie krajowym. W 2019 został rzecznikiem prasowym Polskiego Stronnictwa
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 04.06.2025, 07:58:49
  • 0
Cześć Mirki z #samochody
Jakie auto kupilibyście w budżecie 60k ? Większy sedan lub kombi. Robię około 12-15k rocznie, głównie na trasie.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
04.06.2025, 08:55:28 via Wykop
  • 0
@Prawdziwy_Oponiarz: @lukasz0798 @kuraku @Cessna172rr dzięki za propo. 60K to za mały budżet na ładną Giulie chociaż bym chciał bo 159 była super ! Ja strzelałem w Passat / Insignia / Mondeo bo coś większego to klasa D właśnie. Zabieram się za OLX w takim razie :)
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
04.06.2025, 09:13:57 via Wykop
  • 0
@Prawdziwy_Oponiarz: ta jest bardzo fajna, widzę,ze sąsiedzi mają spoko ceny( chociaż akcyza bo tutaj diesel ponad 2L ) rozglądałem się raczej tylko na ropdzimym rynku i z PL salonów,żeby była historia.
  • Odpowiedz
a.....k
a.....k
konto usunięte 03.06.2025, 13:04:07
  • 3
#nieruchomosci Z okazji resetu koalicji wybieramy nowy program dopłat dla deweloperów i fliperów:
a.....k - #nieruchomosci Z okazji resetu koalicji wybieramy nowy program dopłat dla d...

źródło: image

Pobierz

Jak ma się nazywać?

  • Developer Plus 18.9% (17)
  • Pewny Flip 23.3% (21)
  • Bezpieczny Profit 10.0% (9)
  • Developer Gain 3.3% (3)
  • Inwestuj Bez Obaw 6.7% (6)
  • Cenowa Tarcza Mieszkaniowa 26.7% (24)
  • Program Antyspadkowy 1.0 11.1% (10)

Oddanych głosów: 90

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 03.06.2025, 13:09:13 via Wykop
  • 0
@andrzej_sk: trudne się wylosowało. Deweloper Pluch chyba najbardziej chwytliwe.
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
03.06.2025, 04:56:23
  • 1729
Dzień dobry
MLeko29 - Dzień dobry

źródło: d23c4e66-4c50-4b17-a7b9-8eb92a42838e-1_all_62611

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 03.06.2025, 10:39:38 via Wykop
  • 1
@MLeko29: mniej więcej po 4,5 roku call center to zrozumiałem (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
28.05.2025, 22:35:03
  • 6
Na początku wyglądał dobrze, a pod koniec nawet nie patrzył widzom w oczy tylko gdzieś w ziemię.
10 lat i nie potrafi ogarnąć jak powinien wygladać wywiad?

#kanalzero
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 29.05.2025, 05:33:32 via Wykop
  • 3
@hpiotrekh: tak , a o co chodzi ? Angielskiego też nie ogarnął. Ten znienawidzony Tusk mógł się nauczyć, ale dla ludzi z PiSu znajomość języków to ujma na honorze
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 21
  • Strona 9 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.05.2019

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 25.08.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking