Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
korbuzz

korbuzz

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52794
  • Znaleziska 255
  • Mikroblog 52539
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 31
  • Dodane (389)
  • Komentowane (5001)
  • Plusowane (47149)
archubuntu
archubuntu
przedwczoraj, 07:58:15
  • 557
XDDDDD
#heheszki #sport #tenis
archubuntu - XDDDDD
#heheszki #sport #tenis

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

madero
madero
przedwczoraj, 12:13:27 via Wykop
  • 34
@archubuntu: bo innym dzieciom jest pszykro
  • Odpowiedz
Helix
Helix
przedwczoraj, 19:43:06 via Wykop
  • 16
@archubuntu: bo pilkarzykom będzie smutno
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 04:48:25
  • 905
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000029487

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
przedwczoraj, 06:09:42 via Android
  • 258
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kowalska-anna2137
kowalska-anna2137
kowalska-anna2137
przedwczoraj, 07:18:13 via Wykop
  • 473
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Co najlepsze, że obie strony walą konia do tej rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
funkmess
funkmess
03.06.2026, 06:58:25
  • 1088
Ciężko się z tym nie zgodzić
#rosja #ruskapropaganda #polska #wojna #ukraina #antykomunizm
funkmess - Ciężko się z tym nie zgodzić
#rosja #ruskapropaganda #polska #wojna #ukrai...

źródło: Screenshot 2026-06-03 at 08-57-09 kv86drtskh4h1.png (obraz PNG 579×505 pikseli)

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piw_Benzyna
Piw_Benzyna
03.06.2026, 07:08:38 via Wykop
  • 74
@funkmess: Podobnie z "nie jestem rasistą ale..." no i cyk rasizm.
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
03.06.2026, 07:56:16 via Android
  • 139
@funkmess: Paaaaanie jest nowa narracja jest. Jedni i drudzy sa siebie warci, nie trzeba sie wtracac, niech sami rozstrzygna to miedzy soba.
I ok. Ale jak to samo napiszesz o Izraelu i Iranie/Palestynie to nagle "nasi symetrysci" dostaja wscieklizny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
EsteradThyssen
EsteradThyssen
03.06.2026, 11:14:47
  • 1163
Tak mnie ostatnio naszło na wspominki i przypomniałem sobie pewną rozmowę, którą przeprowadziłem lata temu z moim - wtedy już dość mocno podchmielonym kumplem. Rzecz miała miejsce podczas jednej z wielu imprez, na których bawiliśmy się w tamtym czasie.

Kumpel: Stary, jest szansa!
Ja: Jaka szansa?
Kumpel: Wyruchać szympansa XD

Po
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
03.06.2026, 11:32:52 via Wykop
  • 728
@EsteradThyssen: i to jest wspólczesna bajka z happy endem xD

Wszystkiego dobrego rzeczonej parze!
  • Odpowiedz
Winter_Scorpion
Winter_Scorpion
03.06.2026, 12:43:56 via Wykop
  • 630
@EsteradThyssen: przypomnialeś mi historie jak ziomek z liceum mi mowi ze rucha laske ale nie wie czy z nią chce być bo taka se jest - 10 lat małżeństwo i 3 dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
03.06.2026, 10:59:20
  • 1115
Maja jako jedyna odblokowała flagę
#tenis
nervous_breakdown - Maja jako jedyna odblokowała flagę
#tenis

źródło: 2026-06-03_12-58

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
03.06.2026, 11:00:18 via Android
  • 1063
@nervous_breakdown: sama posrod Orków jak Frodo w Mordorze
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
03.06.2026, 11:31:26 via Wykop
  • 680
@nervous_breakdown: a co to? Reprezentacja planety ziemia? Czemu w ogóle ktokolwiek wpuszcza tych orków do siebie jak oni tak uwielbiają swój mordor
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
03.06.2026, 02:55:58
  • 1456
redorbiter

źródło: 56734344025ea69973193d6ba05c359f18b4793225e1d084e997bc8b28a72912

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
03.06.2026, 03:03:16 via Wypiek
  • 216
@redorbiter Kiedyś na rozmowie o prace mój muzg zawędrował do grainy tanczących żytkiewek i zacząłem opowiadać o hodowli ludzi na potrzeby narządów, żywe magazyny części. Nie dostałem pracy w przedszkolu...
  • Odpowiedz
43567uhytdr6nh
43567uhytdr6nh
43567uhytdr6nh
03.06.2026, 05:16:04 via Wykop
  • 160
@redorbiter: ADHD
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
03.06.2026, 08:29:36
  • 1351
czy wy tam w tym @mBank to jesteście normalni? serio, w apce bankowej bedziecie wciskać na siłe kapsułki do prania? kuhwa mać...
może jeszcze uzywaną opone od stara i choinke o zapachu kokosowym do malucha?

#mbank #reklama #januszebiznesu
murison - czy wy tam w tym @mBank to jesteście normalni? serio, w apce bankowej bedzi...

źródło: image

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
03.06.2026, 08:32:38 via Wykop
  • 942
@murison: no trzeba przyznać że to jest wyższy poziom abstrakcji xD
  • Odpowiedz
nosfebartu
nosfebartu
03.06.2026, 09:22:45 via Android
  • 1014
@murison: @mBank przejął dyrektora od poczty polskiej i jakoś tak wyszło
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
03.06.2026, 10:35:11
  • 2155
no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? #samochodoza
stary_grat - no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do p...

źródło: image

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
03.06.2026, 10:36:57 via Wykop
  • 1800
@stary_grat: helikopteroza
  • Odpowiedz
Robertuss
Robertuss
03.06.2026, 10:40:38 via Wykop
  • 1078
Helikopterem wylądować tu muszę, bo inaczej się uduszę :D
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
31.05.2026, 14:19:59
  • 759
#antykapitalizm #nieruchomosci #wynajem #januszebiznesu #polska #kapitalizm #bekazlibka
ukojenie - #antykapitalizm #nieruchomosci #wynajem #januszebiznesu #polska #kapitaliz...

źródło: 1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan
31.05.2026, 17:50:05 via Android
  • 19
@ukojenie: słaba definicja, możesz być po prostu grubasem a nie ubogi
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
Autor
31.05.2026, 17:58:08 via Wykop
  • 31
@krucjan: Jak wiadomo, ubodzy są szczupli, czyli fit. Żeby stać się bogatym, grubas musi schudnąć.
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
01.06.2026, 04:38:59
  • 1071
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 7502

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
01.06.2026, 05:13:14 via Wykop
  • 383
@anoysath: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Widzę podobieństwo w schemacie działa twoim i jego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RitmoXL - @anoysath: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Widzę podobieństwo w schemacie d...

źródło: IMG_8612

Pobierz
  • Odpowiedz
Berkas
Berkas
01.06.2026, 08:11:56 via Android
  • 26
Ponad 500 zapisanych do Mistrzostw Polski, warto klikać młyn w poniedziałek. Dziś po 19 losowanie grup!
  • Odpowiedz
jest_agrest-nie_ma
jest_agrest-nie_ma
01.06.2026, 02:56:55
  • 1675
Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki
jestagrest-niema - Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki

źródło: IMG_4684

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutronaobiadznowuryz
jutronaobiadznowuryz
01.06.2026, 03:47:35 via Android
  • 1154
@jest_agrest-nie_ma: od kiedy dwudziestokilkulatki chcą rodzic dzieci
Dla wykopków to wszystko można dosłownie napisać i przejdzie xd
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
01.06.2026, 04:46:30 via Android
  • 100
@jutronaobiadznowuryz: xD. No właśnie potwierdziłeś to co pisałem. Zastanów się przez chwilę dlaczego.
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
31.05.2026, 09:10:41
  • 1731
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
31.05.2026, 09:11:32 via Android
  • 241
@czerstwy_swierszcz: Ja bym chętnie przekazał datek na niezależny film o tym.
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
Autor
31.05.2026, 09:18:29 via Wykop
  • 410
@darek-jg: nie będziesz miał problemu z nielegalnymi migrantami, jeżeli ich zalegalizujesz, proste ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
czerstwy_swierszcz - @darek-jg: nie będziesz miał problemu z nielegalnymi migrantami,...

źródło: holownia-imigranci

Pobierz
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4122
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
31.05.2026, 10:23:48 via Wykop
  • 1226
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
31.05.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

scarecrov
scarecrov
29.05.2026, 16:35:39
  • 264
Wołam plusujących poniższy wpis
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg

Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.

Podsumowanie od ostatniego wpisu:
scarecrov - Wołam plusujących poniższy wpis
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-rok...

źródło: image

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wrth
wrth
29.05.2026, 16:50:25 via Wykop
  • 192
@scarecrov: czy to mialo jakis znaczacy wplyw z odczuwania przyjemnosci z zycia? bo brzmi dosc ciezko xD
  • Odpowiedz
mk321
mk321
29.05.2026, 16:53:23 via Wypiek
  • 171
@scarecrov jak zdrowie?
  • Odpowiedz
arturro94
arturro94
29.05.2026, 04:52:55
  • 950
#heheszki #polityka
arturro94 - #heheszki #polityka

źródło: 1000014726

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elonthiel
elonthiel
29.05.2026, 06:18:23 via Android
  • 189
@arturro94: ma kartę premium w "najtańszych i najśmieszniejszych" jak Głuś ;)
  • Odpowiedz
travisbickle1899
travisbickle1899
29.05.2026, 06:36:36 via Wykop
  • 150
@arturro94: Chłop się za babę przebrał, nie wytrzymię
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
29.05.2026, 05:23:27
  • 2347
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028843

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
29.05.2026, 05:25:50 via Wykop
  • 1268
@splinter96: u mnie w szkole średniej ktoś zapchał kibel, kaban był wielkości puszki od piwa, całe wycieczki chodziły to oglądać xD przysięgam że tak było xD
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
29.05.2026, 06:28:09 via Wykop
  • 911
@straszny_cham: u mnie kiedyś takiego kabana zrobił KOŁO KIBLA xd. Kolega zrobił zdjęcie i ustawił na tapetę w sali informatycznej xd
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
27.05.2026, 06:16:30
  • 1025
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voov100
voov100
voov100
27.05.2026, 06:50:22 via Wykop
  • 189
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
27.05.2026, 06:59:25 via Wypiek
  • 309
@SzubiDubiDu każda grupa dotycząca kobiet będzie dobra
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
27.05.2026, 11:45:51
  • 1261
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki
RetorykaPisowska - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki

źródło: dabfac0f656852662e168301666005427a5c5bc6969d940b8f1447b49a57472a

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
27.05.2026, 12:12:18 via Wykop
  • 540
napewno to potezne N-----------E ze strony niszowych telewizyjek i internautów to potezny MARATON XDDDDDD


@OskarDeveloperski: w sensie całego aparatu państwa przez 8 lat?

tak potezny lewak samotny, on ma tylko za soba wszystkie korporacje, oligarchów, reżim unijny i media,


@OskarDeveloperski: weź piguły
  • Odpowiedz
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak
27.05.2026, 12:19:41 via Wykop
  • 407
@RetorykaPisowska: Wiem że to mem, ale bawi mnie że na poważnie tzw prawak okazał się typowym płatkiem śniegu, o który oczywiście obwinial wszystkich w koło. Dosłownie nie można jednego słowa powiedzieć, bo obraza majestatu, w drugą stronę to oczywiście tak nie działa. Niebywałe wprost.
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
23.05.2026, 02:12:08
  • 480
Piotrek7231

źródło: HHvpzA-XQAE8mxW

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fgs_the_fds
fgs_the_fds
23.05.2026, 13:44:11 via Wykop
  • 1
@Piotrek7231: fazoski
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 2358
  • Strona 1 z 2358
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.05.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking