Cześć, znalazłem citroena C3 II 2010 rocznik z silnikiem 1.6vti i właśnie zastanawiam się nad tym silnikiem. Czy jest on aż tak zły jak ludzie w necie piszą? Jak jest z tym zużyciem oleju? Ma ktoś może c3 II albo ten silnik pod maską i chce się podzielić wrażeniami? Jestem w trakcie poszukiwań pierwszego auta.
#samochody #auto #citroen #kiciochpyta
#samochody #auto #citroen #kiciochpyta











#ford #focus #samochody #motoryzacja #opony
źródło: temp_file1126316169830052597
Pobierz