Hej, auto odmówiło posłuszeństwa na autostradę. Zadzwoniłem po lawetę -400 zł. Ale przypomniałem sobie ze w OC mam jakiś mały assistance. Czy mogę uzyskać jakiś zwrot kosztów za lawetę od ubezpieczyciela? #kiciochpyta #motoryzacja #ubezpieczenia #oc #gorzkiezale
TL;DR Facet tylko krytykuje i niszczy psychicznie innych jutuberów, stawia się w roli obrońcy moralności, a sam nie grzeszy godnością i rozumem człowieka, w dodatku promuje "cancel culture".
@kawkanorbert: występowały problemy z szybkością działania aplikacji mobilnej, za które przepraszamy :( Obecnie aplikacja działa prawidłowo. Czy nadal masz trudności z wykonywaniem transakcji?
Wczoraj pomagałem jednemu gościowi na stacji zdjąć waż od gazu bo nie potrafił. Zdjąłem i przechodząc obok jego auta zachaczylem o klapkę wlewu paliwa, i się zlamala. Powiedzialem ze poczuwam się trochę do winy bo w sumie gdyby mnie nie poprosil o pomoc to by się nic nie stało. Dalem mu 100 i odjechałem. Rano wchodzę na fb a tam taka wiadomość
Szanowny Panie w związku z wczorajszą sytuacja na stacji skontaktowałem
@kawkanorbert: Odpisz mu, że wyceniasz swoją pomoc na kwotę 350zł, więc jesteście kwita. Poza tym, przecież nie uszkodziłeś tego swoim autem, więc z jakiego ubezpieczenia Ci to pociągnie? Sprawa cywilna najwyżej.
MBank właśnie mnie okradł na 5920 zł, wpłatomat połknął pieniądze, nie mam ich na koncie. Reklamacja do 30 dni, pieniądze pracowników w lesie. Co robić? #mbank #kiciochpyta #gorzkiezale @ZespolmBanku
@kawkanorbert: wyluzuj człowieku, zadzwoń na infolinię, zgłoś problem i tak jak napisał @kinasato dostaniesz dosyć szybko zwrot, ja miałem raz taką sytuację to chyba nawet w przeciągu 24h dostałem zwrot, a nie miałem żadnego takiego kwitka. Tylko najlepiej telefonicznie, bo wtedy od razu zakładają ticket i masz potwierdzenie na maila, bo ja najpierw złożyłem w oddziale to chyba zgubili pismo i nawet nie mieli na to wzoru... xD
@kawkanorbert: Ja zawsze ignoruję nawigację jeżeli proponuje zjazd z głównej drogi w jakąś wiochę jeśli nie towarzyszy temu komunikat o jakimś korku na głównej. Unikam w ten sposób i błędów i głupich, niepotrzebnych "skrótów". Ale ja zawsze sprawdzam trasę na mapie przed wyruszeniem, patrzę też na drogowskazy, a nawigacja jest dla mnie pomocnicza.
No i to nie tyle zwrot co oni to muszą zorganizować.