Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kacius

kacius

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6524
  • Znaleziska 3670
  • Mikroblog 2854
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 128
kacius
kacius 29.12.2024, 12:21:13
  • 0
Mógłby ktoś po krotce wyjaśnić na czym polega i jak pobawić się w #polymarket ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius 26.12.2024, 08:46:33
  • 0
Dobra, jaką lornetkę astronomiczna wybrać? Polecacie Celestron SkyMaster 25x70. Czy lepiej dołożyć i kupić 20x80? Czy w ogóle coś innego? Do tego pewnie statyw by się przydał. Macie jakiś polecany sklep? Jakieś tipy? #astronomia #astronomiaodkuchni #celestron #lornetki #teleskop #niebo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius
Autor
26.12.2024, 10:00:04 via iOS
  • 0
@Antybristler dlaczego akurat takie?
  • Odpowiedz
kacius
kacius
Autor
27.12.2024, 08:43:46 via iOS
  • 0
@BassGru no dobra, ciekawa sugestia. Ale kurczę dużym plusem jest to, że lornetka jest bardziej mobilna. Mogę ją zabrać w Górki chociażby, czy w pola na wsi. No z teleskopem to już tak średnio. Gdybyś miał wybierać, to brałbyś właśnie ten teleskop?
  • Odpowiedz
kacius
kacius
Autor
27.12.2024, 18:25:42 via Wykop
  • 0
@BassGru: no wlasnie chcialem to połączyć ;) ale jak mówisz, ze to bez sensu to na pewno coś w tym jest.
  • Odpowiedz
kacius
kacius 15.12.2024, 12:34:33
  • 0
Solidmodular.com - co myślicie o takiej technologii budowy domu? Ściema, czy faktycznie można w to iść? W ogóle ma ktoś dom prefabrykowany? Czy lepiej budować metodą murowaną? #dom #budownictwo #budowadomu #budowa #mieszkanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius
Autor
15.12.2024, 16:49:53 via iOS
  • 0
@lobo są ceny podane, a przynajmniej można na maila wziąć. Myślisz, że ta technologia spoko? Nie bać się?
  • Odpowiedz
kacius
kacius
Autor
15.12.2024, 19:23:27 via iOS
  • 0
@lobo o, to w sumie ciekawa opcja, ale myślę, że nie udostępniają danych o klientach. Boję się że w naszym klimacie te domy średnio się spisują jeśli chodzi ocieplenie i przede wszystkim wyciszenie :/ niby jest energooszczędny itd ale sam nie wiem :/ zależy mi bardzo na czasie, dlatego o tym myśle.
  • Odpowiedz
kacius
kacius
Autor
15.12.2024, 19:33:05 via iOS
  • 0
@lobo ale co mi laikowi może podpowiedzieć za i przeciw? Stawiałeś szkieletowy czy zwykły? Dla mnie na razie jedyny plus to czas realizacji. Bo nie chce się bawić dwa + lata w budowę tylko chce to mieć w pół roku/rok. Potrzebuje kuchni łazienki i sypialni. Resztę mogę wykończyć później. Myślałem już o postawieniu tymczasowego 70m2 ale kosztowo to bez sensu. A cenowo wychodzi bym powiedział bardzo podobnie czy metodą tradycyjną czy
  • Odpowiedz
kacius
kacius
Autor
15.12.2024, 19:44:44 via iOS
  • 1
@lobo wolałbym tradycyjny, ale kurde budowa trwa od cholery długo :/
  • Odpowiedz
kacius
kacius 15.12.2024, 11:39:29
  • 0
Jak dodać #binance do #google autethicator? Wywaliło mi coś, nie mogę się zalogować na Binance, Google Authenticator pusty… Jaslo zmieniłem przez maila, ale do konta dalej nie mogę się dostać. #kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
15.12.2024, 12:07:06 via iOS
  • 0
@kacius nie masz innych opcji weryfikacji? Tel/mail?
  • Odpowiedz
kacius
kacius 11.12.2024, 15:59:21
  • 0
Jak myślicie, da rade jakiś sensowny dom modułowy do 70m pod klucz do 250tys? Czy lepiej coś tradycyjną metodą? Myślałem o modułowym bo po jakimś czasie można go rozebrać i coś kasy odzyskać. Działkę mam, potrzebuję czegoś na 5 lat, a nie chce płacić za wynajem. #budownictwo #budowadomu #dom #budowa
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius
Autor
11.12.2024, 16:09:19 via iOS
  • 0
@CH3j @shaku79 serio? No p------e te ceny. Przecież trochę cegieł… @shaku79 co to za cena? :/ Ssz mojego wymarzonego projektu to 600tys a powierzchnia 150+30…
  • Odpowiedz
kacius
kacius
Autor
11.12.2024, 18:56:33 via iOS
  • 0
@daroq3a działka normalna. Ale myślałem, postawić coś takiego żeby wybudować szybko i pomieszkać 5 lat aż zacznę budować dom właściwy. @shaku79 drewniany, szkieletowy pewnie wyjdzie od cholery. Ale serio modułowe też są aż tak drogie? Albo ze zwykłej cegły? Koszty materiałów swoją drogą, ale myślę, że 3/4 rzeczy mógłbym zrobić z pomocą znajomych…
  • Odpowiedz
kacius
kacius
Autor
11.12.2024, 20:26:37 via iOS
  • 0
@shaku79 i myślisz, że te 70m do 250 tys by wybudował? Czy nie ma szans?
  • Odpowiedz
kacius
kacius
Autor
12.12.2024, 07:06:17 via iOS
  • 0
@Kaajus mógłbyś pokazać projekt ba priv?
  • Odpowiedz
kacius
kacius 10.12.2024, 20:03:05
  • 0
#realmadryt dajcie link z komentarzem pl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius 03.12.2024, 09:44:19
  • 0
Czy na #alliexpress lub gdzieś sprzedają jeszcze repliki koszulek piłkarskich? #pytanie #allegro #zakupyzchin #zakupyzaliexpress #chinskacebula
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius 19.11.2024, 15:35:54
  • 0
Tak ogólnie rzecz biorąc to co najlepiej wybrać z #stream? Mam #netflix ale to w większości pazdzierz, mam #primevideo ale też szału nie robi. Myślę o #hbomax albo #appletv. Co polecicie? Wydaje mi się, że #appletv ma fajne seriale.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius
Autor
22.11.2024, 19:02:55 via Wykop
  • 0
@Sojer: to samo widzę na HBO. chcę coś włączyć a tu "zapłać". Myślałem o AppleTV ze względu na Silo i w przyszłym roku Severence. Ale chyba odpuszczę.
  • Odpowiedz
kacius
kacius 20.11.2024, 20:16:58
  • 0
Czy jest ktoś w stanie polecić jakiś projekt podobny do Home Koncept 104? Ten układ mi się strasznie podoba, ale jest okrutnie drogi i cały czas się waham czy stawiać na ten projekt czy jednak coś podobnego. Na czym można coś urwać biorąc ten projekt? #budownictwo #budowadomu #budowa #architektura #dom #mieszkanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius
Autor
21.11.2024, 02:55:39 via iOS
  • 0
@Zabi96 no właśnie jestem ugadany z architektem, że zastosujemy podejście tak jak mówisz czyli on mi zrobi projekt na podstawie tego. Mógłbyś jeszcze doradzić na czym można by było coś urwać? Sufit chyba będzie wiazarowy bo miałem lać ale chyba bez sensu co?
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
19.11.2024, 10:02:26
  • 27
#logotypy #ciekawostki #grafika
taki mi sie pokazało, więc sie dzielę bo fajen
dominowiak - #logotypy #ciekawostki #grafika
taki mi sie pokazało, więc sie dzielę bo...

źródło: 467185712_983938463777818_4793365862501303371_n

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius 19.11.2024, 16:15:26 via iOS
  • 0
@TypowyDaltonista gdzie ta strzałka?
  • Odpowiedz
kacius
kacius 19.11.2024, 17:25:53 via iOS
  • 0
@dominowiak no co sie oszukałem haha :D dzieki ;)
  • Odpowiedz
kacius
kacius 19.11.2024, 17:15:41
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blvckie
blvckie
18.11.2024, 19:57:31
  • 1
Cześć,
Szukam ciepłej zimowej kurtki. Ostatnio miałem parke z North Face, ale jestem zawiedziony bo przy większych mrozach kurtka jest po prostu zimna i podwiewa ją od spodu.
Szukałem pomiędzy markami jak carhartt, eddie bauer albo duckworth ale nie wysyłają ich do Polski, a asortyment na rynek europejski jest średni. Nie szukam czegoś za miliony monet, ale tak max do 1500 zł. Marki typu Tommy Hilfiger i tego typu odpadają, najlepiej ubrania
blvckie - Cześć, 
Szukam ciepłej zimowej kurtki. Ostatnio miałem parke z North Face, ...

źródło: temp_file2097193441348419306

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius 19.11.2024, 17:00:58 via iOS
  • 0
@MisterMinister pokaż ja w ofercie Decathlon bo nie mogę znaleźć a w sumie spoko wygląda
  • Odpowiedz
kacius
kacius 16.11.2024, 11:27:34
  • 0
Na ktoś strop wiazarowy? Jakie obciążenie wytrzyma, da się tam wejść i coś odłożyć? Bo nie wiem czy lać strop czy zgodnie z projektem robić wiazarowy. #dom #budownictwo #budowadomu #pytanie #pytaniedoeksperta #dzialka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
16.11.2024, 11:52:41 via Wykop
  • 1
@kacius: to pytanie powinno być do konstruktora, który brał udział w tworzeniu projektu

ja mam strop wiązarowy i mam dla niego zaprojektowaną standardową nośność 200kg/m2 z tym, że aby to osiągnąć w jednym miejscu ściana między pokojami ma 24cm zamiast 12cm jak pozostałe działówki aby zapewnić podparcie stropu oraz w innym miejscu mam zrobiony podciąg, belkę żelbetową - to w sumie podpiera dolny pas wiązara w połowie jego długości (dolny
  • Odpowiedz
chodzacy_internet
chodzacy_internet
18.11.2024, 07:46:45 via Wykop
  • 0
@kacius: u mnie jest 150kg/m2. Zalecali mimo wszystko siłowni na strychu nie robić :D
  • Odpowiedz
kacius
kacius 16.11.2024, 09:46:21
  • 0
W którym miejscu na #lotnisko w #krakow stanąć żeby nie płacić? Mogę wjechać normalnie na teren lotniska autem? Odwożę kogoś na #samolot i nie bardzo się orientuję gdzie tam podjechać itd. #lotnictwo #podroze #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius
Autor
16.11.2024, 10:34:29 via iOS
  • 0
@DEMONzSZAFY nie czyta rejestracji tylko dają bilecik? @Andczej no właśnie nie. Dzięki!
  • Odpowiedz
grzes1290
grzes1290
02.11.2024, 07:53:56
  • 1341
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 247
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius 02.11.2024, 14:07:14 via iOS
  • 0
@matti-nn co to jest ta kava?
  • Odpowiedz
kacius
kacius 15.11.2024, 20:44:57 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wiktoriawiecek
wiktoriawiecek
26.10.2024, 10:10:15
  • 14
#frajerzyzmlm pani Iza robi transmisję z eventu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiktoriawiecek - #frajerzyzmlm pani Iza robi transmisję z eventu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image_picker_918D2F60-4885-4ABE-83A8-8D84E18E9909-7823-000000E1DC19567B

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacius
kacius 26.10.2024, 10:13:01 via iOS
  • 1
@wiktoriawiecek daj link
  • Odpowiedz
kacius
kacius 10.10.2024, 15:26:00
  • 0
Co fajnego zwiedzić w #ojcow #parknarodowy ? Poleci ktoś jaka trasa iść żeby zobaczyć jak najwięcej? #podroze #zwiedzajzwykopem #wycieczka #polska #krakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinka_morska
swinka_morska
10.10.2024, 15:56:47 via Android
  • 1
@kacius ten zielony szlak - fajne widoki
swinka_morska - @kacius ten zielony szlak - fajne widoki

źródło: temp_file8880933215044700506

Pobierz
  • Odpowiedz
Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny
Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny
15.02.2025, 20:50:48 via Wykop
  • 0
ten zielony szlak - fajne widoki


@swinka_morska:
dzięki za info. Jutro się tam wybieram, co prawda już mam zaplanowaną trasę, ale następnym razem zmodyfikuję ją o ten zielony szlak.
Nie wiesz jak parking:
"Parking u Gosi Czajowice Ojcowski
Normalnyczylidlawi3luinny - >ten zielony szlak - fajne widoki

@swinka_morska: 
dzięk...

źródło: Ojców_17km

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21
  • Strona 3 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.02.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.05.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking