Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jerry664

Jerry664

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 191764
  • Znaleziska 3648
  • Mikroblog 188116
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 156
Pariashu
Pariashu
12 godz. i 16 min temu
  • 7
Już myślałem że padła z gorąca. Wyniosłem jej wodę i odżyła #przegryw #zwierzaczki #smiesznypiesek
Pariashu - Już myślałem że padła z gorąca. Wyniosłem jej wodę i odżyła #przegryw #zwi...

źródło: IMG_5315

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 10 godz. i 19 min temu via Wypiek
  • 1
@PawelW124 Dokładnie, wygląda jak ten najeźdźca zza oceanu. W Wielkiej Brytanii używa się przeciwko nim m. in. warfaryny
  • Odpowiedz
vorky
vorky
przedwczoraj, 17:10:26
  • 132
Zawsze drugi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #heheszki #mundial #mundial2026
vorky - Zawsze drugi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #heheszki #mundial #mundi...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 przedwczoraj, 18:16:41 via Wypiek
  • 4
@vorky Kto jest najstarszy? Roger Mila?
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124
przedwczoraj, 08:53:22
  • 4
#przegryw

Niech ktoś z tagu spróbuje tej metody,jak zadziała to też tak zrobię.
PawelW124 - #przegryw

Niech ktoś z tagu spróbuje tej metody,jak zadziała to też tak ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 przedwczoraj, 09:40:45 via Wykop
  • 1
@PawelW124: Mario się nie patyczkuje
Jerry664 - @PawelW124: Mario się nie patyczkuje

źródło: 1188

Pobierz
  • Odpowiedz
jarzynka
jarzynka
22.06.2026, 04:53:18
  • 4
#boks #sportywalki Powinna być jedna kategoria open. W koszykówce nie robi się osobnej kategorii dla niskich żeby mieli szanse. W pchnięciu kula też nie ma kategorii dla osób lżejszych, które mają trudniej.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 22.06.2026, 09:04:52 via Wypiek
  • 0
@jarzynka Ale możesz oglądać tylko wagę ciężką, nikt tego nie zabrania ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
22.06.2026, 03:11:32
  • 800
#humorobrazkowy #heheszki #lewandowski #lewandowska
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy  #heheszki #lewandowski #lewandowska

źródło: 1000018970

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 22.06.2026, 08:06:05 via Wypiek
  • 33
@luky1234 Jak w dowcipach o Stirlitzu
"Ale piękny Włoch!" - pomyślała Anna
"Ale piękny Robert!" - pomyślał Włoch
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
21.06.2026, 08:30:34
  • 17
Panowie ja nie wiem jak mam na to wszystko zarobić, ostatnio zapisałem się na:

- coaching Palikota w Szczecinie - 450 złotych
- wyjazd z wilkami Midla na Mazury - 9994 złote
- Bootcamp Zaorskiego - tutaj ok 10k PLN w tokenach

A
orientalist-jack - Panowie ja nie wiem jak mam na to wszystko zarobić, ostatnio zapis...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 21.06.2026, 09:34:29 via Wypiek
  • 2
@orientalist-jack I ludzie płacą za słuchanie takiego p---------a?
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
21.06.2026, 04:18:05
  • 12
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - #blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 21.06.2026, 09:14:04 via Wypiek
  • 6
@1-1-1-1 Ulepszanie rasy wołowej xD
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
21.06.2026, 06:07:57
  • 164
Zacharova wykorzystała spór o r--ź wołyńska do zalegalizowania aneksji częsci II RP i napisała że zabijani byli obywatelami ZSRR.
Polska wówczas nie uznawał tej zmiany granic.

„Tak, ofiarami ukraińskich nacjonalistów z UPA* podczas rzezi wołyńskiej w latach 1943–1944 byli głównie Polacy. Ale od 1 listopada 1939 roku byli obywatelami radzieckimi. Po klęsce Polski w wyniku agresji nazistowskich Niemiec we wrześniu 1939 roku, Zachodnia Ukraina stała się częścią ZSRR” – napisała na swoim
szurszur - Zacharova wykorzystała spór o r--ź wołyńska do zalegalizowania aneksji czę...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-21 080626

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 21.06.2026, 08:39:59 via Wypiek
  • 2
@szurszur To w takim razie kiedy ruscy przeproszą np. za zniszczenie i agresję na niemiecki Stalingrad
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
20.06.2026, 15:17:34
  • 316
Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitterze zdjęcie najwyższego polskiego odznaczenia w jakimś magazynie firmy kurierskiej (?) jakby wysyłał jakiegoś śmiecia z Temu. I teraz powiedzcie mi, że decyzja o zabraniu mu odznaczenia nie była słuszna.

Teraz są na fali, ale zobaczymy jak przyjdzie zima i znów będą żebrać o agregaty prądotwórcze, bo ruskie będą im codziennie walić po elektrowniach.

#ukraina #polityka
Markowowski - Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitter...

źródło: IMG_3196

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 20.06.2026, 17:39:29 via Wypiek
  • 5
@Roman_Horsetych Lata tłoczenia w mirko ruskiej propagandy robią swoje
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
20.06.2026, 08:36:17
  • 9
Huop zamówił co do zjedzenia no bo co? #przegryw
nieudacznikzyciowy - Huop zamówił co do zjedzenia no bo co? #przegryw

źródło: IMG_3719

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 20.06.2026, 11:41:35 via Wypiek
  • 0
@nieudacznikzyciowy Duża pizza to ile cm średnicy?
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
19.06.2026, 10:32:13
  • 31
[ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ]
w Lidlu pojawiła się nowa pypca taka co jej nie było nigdy
vieniasn - [ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ]
w Lidlu pojawiła się nowa pypca taka co jej nie było n...

źródło: 1000056190

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 19.06.2026, 16:17:06 via Wypiek
  • 1
@vieniasn Lubię trashfood z Lidla, ale pizze to mają słabe nawet jak na moje standardy
  • Odpowiedz
pawel_k1
pawel_k1
pawel_k1
19.06.2026, 11:02:14
  • 163
W związku z wczorajszymi pokazami fajerwerków w Moskwie stwierdziłem że potroluje mojego byłego już kolegę z czasów szkolnych w Polsce który sam określił się jako rosyjski patriota.

Mały background: gość jest trzecim pokoleniem migrantów w ramach ZSRR z paszportem litewskim w rosji nigdy nie był. Aktualnie mieszka w UK. Jego rodzina to ruscy ale też wszyscy mieszkają na Litwie albo UK.

Wysłałem mu o tak o jako udany ragebait ( ͡°
pawel_k1 - W związku z wczorajszymi pokazami fajerwerków w Moskwie stwierdziłem że po...

źródło: 8634

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 19.06.2026, 14:04:46 via Wypiek
  • 10
@pawel_k1 Rusofob xD
Mogłeś wysłać mu ten film ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jerry664 - @pawel_k1 Rusofob xD
Mogłeś wysłać mu ten film ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
18.06.2026, 05:42:25
  • 125
#zdrowie #nfz #bekazlewactwa
typ53B - #zdrowie #nfz #bekazlewactwa

źródło: 1055

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 18.06.2026, 11:31:02 via Wypiek
  • 0
@Tunhan Trochę racji jednak ma

  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
16.06.2026, 12:51:09
  • 29
zaś się trza posilić posiłkiem potem ostatni obowiązek na dziś i dychnąć
vieniasn - zaś się trza posilić posiłkiem potem ostatni obowiązek na dziś i dychnąć

źródło: 1000056058

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 16.06.2026, 14:35:03 via Wypiek
  • 1
@vieniasn Chłop chyba lodówkę w Lidlu okradł
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
15.06.2026, 15:27:13
  • 6
Dajcie mi najlepsza grę w jaka graliście na literkę A. Zamierzam przejść gry zaczynające się na wszystkie litery alfabetu. Słucham państwa #gry #pcmasterrace
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 15.06.2026, 18:50:02 via Wypiek
  • 1
@Hole_to_another_universe Against the Storm
  • Odpowiedz
D00M666
D00M666
14.06.2026, 16:28:49
  • 38
#przegryw Raz się przegrywa, a raz się przegrywa. natura.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 14.06.2026, 20:12:33 via Wypiek
  • 2
@Mechamaru Brutalny wonziupill
  • Odpowiedz
CharlsLeclerc
CharlsLeclerc
14.06.2026, 11:20:58
  • 4
#lemans dublowanie xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 14.06.2026, 11:22:35 via Wypiek
  • 4
@CharlsLeclerc Chłop walczy o podium jak o życie, a oni ogarniają jakby nie spali całą noc xD
  • Odpowiedz
Jerry664
Jerry664 14.06.2026, 08:40:03
  • 6
Takiej ciekawostki to się nie spodziewałem xD
#lemans #wec
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meczennik_Charles
Meczennik_Charles
14.06.2026, 08:41:17 via Wypiek
  • 5
@Jerry664 niesamowite flow ma Mielarczek xd
  • Odpowiedz
Famine
Famine
12.06.2026, 06:49:01
  • 15
#heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
Famine - #heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zw...

źródło: temp_file7856012741856648148

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 12.06.2026, 08:28:35 via Wypiek
  • 0
@Famine Szara gotka katoliczka
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
10.06.2026, 18:23:12
  • 20
Są tylko dwie kategorie ludzi, poerwsi wyzywają mnie od autystów, a drudzy od debili że śmiałem śmieć powiedzieć coś o autyzmie nie będąc zdiagnozowanym
Soothsayer - Są tylko dwie kategorie ludzi, poerwsi wyzywają mnie od autystów, a drud...

źródło: 1000004515

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 10.06.2026, 21:21:08 via Wypiek
  • 1
@Soothsayer Synek, a ty wierzysz w ten cały autyzm?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.09.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking