Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jerry664

Jerry664

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 191930
  • Znaleziska 3650
  • Mikroblog 188280
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 156
Markowowski
Markowowski
20.06.2026, 15:17:34
  • 316
Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitterze zdjęcie najwyższego polskiego odznaczenia w jakimś magazynie firmy kurierskiej (?) jakby wysyłał jakiegoś śmiecia z Temu. I teraz powiedzcie mi, że decyzja o zabraniu mu odznaczenia nie była słuszna.

Teraz są na fali, ale zobaczymy jak przyjdzie zima i znów będą żebrać o agregaty prądotwórcze, bo ruskie będą im codziennie walić po elektrowniach.

#ukraina #polityka
Markowowski - Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitter...

źródło: IMG_3196

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 20.06.2026, 17:39:29 via Wypiek
  • 5
@Roman_Horsetych Lata tłoczenia w mirko ruskiej propagandy robią swoje
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
20.06.2026, 08:36:17
  • 9
Huop zamówił co do zjedzenia no bo co? #przegryw
nieudacznikzyciowy - Huop zamówił co do zjedzenia no bo co? #przegryw

źródło: IMG_3719

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 20.06.2026, 11:41:35 via Wypiek
  • 0
@nieudacznikzyciowy Duża pizza to ile cm średnicy?
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
19.06.2026, 10:32:13
  • 31
[ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ]
w Lidlu pojawiła się nowa pypca taka co jej nie było nigdy
vieniasn - [ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ]
w Lidlu pojawiła się nowa pypca taka co jej nie było n...

źródło: 1000056190

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 19.06.2026, 16:17:06 via Wypiek
  • 1
@vieniasn Lubię trashfood z Lidla, ale pizze to mają słabe nawet jak na moje standardy
  • Odpowiedz
pawel_k1
pawel_k1
pawel_k1
19.06.2026, 11:02:14
  • 163
W związku z wczorajszymi pokazami fajerwerków w Moskwie stwierdziłem że potroluje mojego byłego już kolegę z czasów szkolnych w Polsce który sam określił się jako rosyjski patriota.

Mały background: gość jest trzecim pokoleniem migrantów w ramach ZSRR z paszportem litewskim w rosji nigdy nie był. Aktualnie mieszka w UK. Jego rodzina to ruscy ale też wszyscy mieszkają na Litwie albo UK.

Wysłałem mu o tak o jako udany ragebait ( ͡°
pawel_k1 - W związku z wczorajszymi pokazami fajerwerków w Moskwie stwierdziłem że po...

źródło: 8634

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 19.06.2026, 14:04:46 via Wypiek
  • 10
@pawel_k1 Rusofob xD
Mogłeś wysłać mu ten film ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jerry664 - @pawel_k1 Rusofob xD
Mogłeś wysłać mu ten film ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
18.06.2026, 05:42:25
  • 125
#zdrowie #nfz #bekazlewactwa
typ53B - #zdrowie #nfz #bekazlewactwa

źródło: 1055

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 18.06.2026, 11:31:02 via Wypiek
  • 0
@Tunhan Trochę racji jednak ma

  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
16.06.2026, 12:51:09
  • 29
zaś się trza posilić posiłkiem potem ostatni obowiązek na dziś i dychnąć
vieniasn - zaś się trza posilić posiłkiem potem ostatni obowiązek na dziś i dychnąć

źródło: 1000056058

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 16.06.2026, 14:35:03 via Wypiek
  • 1
@vieniasn Chłop chyba lodówkę w Lidlu okradł
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
15.06.2026, 15:27:13
  • 6
Dajcie mi najlepsza grę w jaka graliście na literkę A. Zamierzam przejść gry zaczynające się na wszystkie litery alfabetu. Słucham państwa #gry #pcmasterrace
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 15.06.2026, 18:50:02 via Wypiek
  • 1
@Hole_to_another_universe Against the Storm
  • Odpowiedz
D00M666
D00M666
14.06.2026, 16:28:49
  • 38
#przegryw Raz się przegrywa, a raz się przegrywa. natura.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 14.06.2026, 20:12:33 via Wypiek
  • 2
@Mechamaru Brutalny wonziupill
  • Odpowiedz
CharlsLeclerc
CharlsLeclerc
14.06.2026, 11:20:58
  • 4
#lemans dublowanie xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 14.06.2026, 11:22:35 via Wypiek
  • 4
@CharlsLeclerc Chłop walczy o podium jak o życie, a oni ogarniają jakby nie spali całą noc xD
  • Odpowiedz
Jerry664
Jerry664 14.06.2026, 08:40:03
  • 6
Takiej ciekawostki to się nie spodziewałem xD
#lemans #wec
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meczennik_Charles
Meczennik_Charles
14.06.2026, 08:41:17 via Wypiek
  • 5
@Jerry664 niesamowite flow ma Mielarczek xd
  • Odpowiedz
Famine
Famine
12.06.2026, 06:49:01
  • 15
#heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
Famine - #heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zw...

źródło: temp_file7856012741856648148

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 12.06.2026, 08:28:35 via Wypiek
  • 0
@Famine Szara gotka katoliczka
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
10.06.2026, 18:23:12
  • 20
Są tylko dwie kategorie ludzi, poerwsi wyzywają mnie od autystów, a drudzy od debili że śmiałem śmieć powiedzieć coś o autyzmie nie będąc zdiagnozowanym
Soothsayer - Są tylko dwie kategorie ludzi, poerwsi wyzywają mnie od autystów, a drud...

źródło: 1000004515

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 10.06.2026, 21:21:08 via Wypiek
  • 1
@Soothsayer Synek, a ty wierzysz w ten cały autyzm?
  • Odpowiedz
vorky
vorky
10.06.2026, 13:52:30
  • 5
Kolejne wzmocnienie Miedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #transfery #pierwszaligastylzycia #miedzlegnica
vorky - Kolejne wzmocnienie Miedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #transfery #pierwszaligastylzyc...

źródło: 1000039670

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 10.06.2026, 19:33:38 via Wypiek
  • 0
@Cztero0404 Kiedy ostatni raz powołano piłkarza z Pierwszej Ligi?
  • Odpowiedz
Jerry664
Jerry664 10.06.2026, 21:12:48 via Wypiek
  • 0
@Cztero0404 Dawno, tamci ludzie już pewnie nie żyją
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
10.06.2026, 18:12:44
  • 7
To 12 mundial, który będę oglądać.
Szczerze mówiąc tamte były przeze mnie bardziej wyczekiwane.

#mecz #mundial
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 10.06.2026, 19:25:37 via Wypiek
  • 0
@HardWax Mój byłby 4, gdybym zamierzał go oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niebieskikociak
niebieskikociak
09.06.2026, 13:21:35
  • 242
Uniwerystet w Lublinie już czeka na swoich nowych studentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wojsko #polska #strazgraniczna
niebieskikociak - Uniwerystet w Lublinie już czeka na swoich nowych studentów ( ͡° ͜ʖ...

źródło: HKXDgZEWoAAqO35

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 09.06.2026, 15:30:20 via Wypiek
  • 0
@niebieskikociak Ale dominacja genetyczna, natura
  • Odpowiedz
thority
thority
09.06.2026, 06:03:04
  • 2
A ty co sądzisz?
Link

#mecz
#bekazlewactwa
#mundial
thority - A ty co sądzisz?
Link

#mecz 
#bekazlewactwa
#mundial

źródło: IMG_1413

Pobierz

Sesja zdjęciowa kadry Norwegii jest

  • normalna 67.4% (60)
  • nEoNaZiStOwSkA 32.6% (29)

Oddanych głosów: 89

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 09.06.2026, 11:59:21 via Wypiek
  • 0
Jane Haug Skjoldli, a researcher and Norwegian academic recently argued that the Norway kits for the World Cup could be seen as 'hyper-masculine


@thority To chyba super? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jerry664
Jerry664 09.06.2026, 12:06:38 via Wypiek
  • 0
@thority To dobrze, że nasza reprezentacja jest bandą pedałów
  • Odpowiedz
michalgrande
michalgrande
09.06.2026, 08:47:08
  • 12
#przegryw dzisiaj takie, smak słodkich skrzydełek. niezłe lekko ostrawe. #chipsy kupione w Dealz
michalgrande - #przegryw dzisiaj takie, smak słodkich skrzydełek. niezłe lekko ostraw...

źródło: temp_file.png1663535276663576183

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 09.06.2026, 12:05:49 via Wypiek
  • 2
@PawelW124 Tym, że to nie chipsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, nie są wycinane z ziemniaka, tylko robione z papki, dlatego wszystkie mają idealny kształt. Ogólnie to takie chipsochrupki, nic specjalnego. Może pan spróbować, jak jakiś smak pana zainteresuje, ale jak jadł pan Top Chipsy z tubki, to Pringlesy niczym pana nie zaskoczą
  • Odpowiedz
PinezkaSwiata
PinezkaSwiata
09.06.2026, 05:57:15
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 09.06.2026, 10:57:31 via Wypiek
  • 0
co proponujecie zrobić żebym dziś się lepiej czuł, albo poczuł ulgę?


@PinezkaSwiata Wypił zimne p--o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Musisz to przetrzymać, aż mięśnie się zregenerują. Możesz np. iść na masaż, a jak w którymś miejscu masz ograniczoną ruchomość przez ból, to smaruj maścią, np. Dicloziaja. A tak to cóż, czas leczy rany
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
08.06.2026, 10:25:04
  • 56
Nie wiem czy też tak mieliście, ale ja byłem w ciężkim szoku jak wszedłem do jaskini prowadzacej do starej kopalni, a tam od razu kopalnia xD Jakoś nie wiem, w ogóle nie przeszło mi przez myśl, że przecież gra robiona w 2026 roku nie ma tych wszystkich ograniczeń technologicznych sprzed 25 lat i można wszystko zrobić na jednej, niepociętej mapie bez żadnych loading screenów. Byłem zachwycony jak małe dziecko, niech już lepiej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 08.06.2026, 14:23:37 via Wypiek
  • 2
Jakoś nie wiem, w ogóle nie przeszło mi przez myśl, że przecież gra robiona w 2026 roku nie ma tych wszystkich ograniczeń technologicznych sprzed 25 lat


@Eksagnem Tymczasem w Starfieldzie żeby się gdzieś dostać, musisz przejść kilka pokazówek i ekranów ładowania. TES VI ma być na tym samym silniku xD
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
08.06.2026, 06:34:15
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664 08.06.2026, 08:50:32 via Wypiek
  • 3
@Hole_to_another_universe Tutaj tylko jedna kwestia mnie zastanawia, po co publikować i męczyć własne dzieci dla lajków w sieci?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29
  • Strona 2 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.09.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking