Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitterze zdjęcie najwyższego polskiego odznaczenia w jakimś magazynie firmy kurierskiej (?) jakby wysyłał jakiegoś śmiecia z Temu. I teraz powiedzcie mi, że decyzja o zabraniu mu odznaczenia nie była słuszna.
Teraz są na fali, ale zobaczymy jak przyjdzie zima i znów będą żebrać o agregaty prądotwórcze, bo ruskie będą im codziennie walić po elektrowniach.
W związku z wczorajszymi pokazami fajerwerków w Moskwie stwierdziłem że potroluje mojego byłego już kolegę z czasów szkolnych w Polsce który sam określił się jako rosyjski patriota.
Mały background: gość jest trzecim pokoleniem migrantów w ramach ZSRR z paszportem litewskim w rosji nigdy nie był. Aktualnie mieszka w UK. Jego rodzina to ruscy ale też wszyscy mieszkają na Litwie albo UK.
Dajcie mi najlepsza grę w jaka graliście na literkę A. Zamierzam przejść gry zaczynające się na wszystkie litery alfabetu. Słucham państwa #gry #pcmasterrace
Są tylko dwie kategorie ludzi, poerwsi wyzywają mnie od autystów, a drudzy od debili że śmiałem śmieć powiedzieć coś o autyzmie nie będąc zdiagnozowanym
@PawelW124 Tym, że to nie chipsy ( ͡°͜ʖ͡°) Serio, nie są wycinane z ziemniaka, tylko robione z papki, dlatego wszystkie mają idealny kształt. Ogólnie to takie chipsochrupki, nic specjalnego. Może pan spróbować, jak jakiś smak pana zainteresuje, ale jak jadł pan Top Chipsy z tubki, to Pringlesy niczym pana nie zaskoczą
co proponujecie zrobić żebym dziś się lepiej czuł, albo poczuł ulgę?
@PinezkaSwiata Wypił zimne p--o ( ͡°͜ʖ͡°) Musisz to przetrzymać, aż mięśnie się zregenerują. Możesz np. iść na masaż, a jak w którymś miejscu masz ograniczoną ruchomość przez ból, to smaruj maścią, np. Dicloziaja. A tak to cóż, czas leczy rany
Nie wiem czy też tak mieliście, ale ja byłem w ciężkim szoku jak wszedłem do jaskini prowadzacej do starej kopalni, a tam od razu kopalnia xD Jakoś nie wiem, w ogóle nie przeszło mi przez myśl, że przecież gra robiona w 2026 roku nie ma tych wszystkich ograniczeń technologicznych sprzed 25 lat i można wszystko zrobić na jednej, niepociętej mapie bez żadnych loading screenów. Byłem zachwycony jak małe dziecko, niech już lepiej
Jakoś nie wiem, w ogóle nie przeszło mi przez myśl, że przecież gra robiona w 2026 roku nie ma tych wszystkich ograniczeń technologicznych sprzed 25 lat
@Eksagnem Tymczasem w Starfieldzie żeby się gdzieś dostać, musisz przejść kilka pokazówek i ekranów ładowania. TES VI ma być na tym samym silniku xD
Teraz są na fali, ale zobaczymy jak przyjdzie zima i znów będą żebrać o agregaty prądotwórcze, bo ruskie będą im codziennie walić po elektrowniach.
#ukraina #polityka
źródło: IMG_3196
Pobierz