W podwarszawskiej szkole podstawowej zatrudniono transpłciową, świeżo upieczoną panią psycholog, która jak sama przyznaje ma na koncie co najmniej dwie próby samobójcze. Znalezienie informacji na jej temat zajmuje zaledwie kilka minut, ale nikt tego nie zrobił (być może nie chciał).
#f1 nie wiem czy było ale MERDEces znowu używa DAS Russell ruszając kierownice w pionie zmienia położenie zawieszenie zmieniając tym zbieżność Tak maFIA okrada Ferrari ze zwycięstw (Powinno być lepiej od teraz widząc że ten klub gejowski z Maranello oficjalnie dołącza do festiwalu lpg)
Nigdy nie mialem, nie gralem na konsoli. Chce kupic uzywana PS4. Na co zwrocic uwage przy zakupie, co moze soe zepsuc, co sprawdzic przy ogladaniu? Kupic zestaw z padami czy lepiej osobno? Nowe pady czy uzywane? #ps4 #playstation #playstation4
@Wszywek ja np kupiłem fata po taniości. Po rozebraniu okazało się że refurb bo w kilku miejscach było widać topnik. Wiatraki musiałem przeczyścić i wymienić pastę. Działa już 5 czy 6 rok a chodzi codziennie (głównie filmy bo streamingi lepiej działają niż na moim telewizorze). Co do slima mają rację. Jak możesz to wybierz bo nie wyje tak pod obciążeniem i mniej pradu ciągnie. W mojej dopiero modyfikacja obudowy uciszyła wycie
Sejm jednogłośnie uchwalił w środę ustawę o zapewnieniu finansowania działań zmierzających do zwiększenia zdolności produkcji amunicji. Wcześniej odrzucono poprawki zgłoszone przez PiS. Według nich środki na inwestycje w tej kwestii miałyby nie pochodzić z budżetu MON.
@ElementalX7 jak już był na rondzie to jechał swoim pasem i miał pierwszeństwo. Ty zjeżdżając musiałeś zmienić pas na zewnętrzny czyli musiałeś ustąpić pierwszeństwa pojazdom na tym pasie. Ale generalnie oznaczenie poziome jest tutaj niejasne i może wprowadzić w błąd
@PiszeCzasen no nie wiem. Strzałki tutaj tylko sugerują a nie wyznaczają pasy. To nie jest rondo turbinowe. Weź sobie sytuacje kiedy dwa samochody jadą równolegle w kółko i ten z wewnętrznego nagle chce zjechać (drugi chce dalej jechać w kółko po zewnętrznym). Kto ma pierwszeństwo? All in all - ciekawy kejs i organizacja ruchu jakby Mietek po grubym chlaniu to rysował.
Mogę na noc zostawić auto na zewnetrznym parkingu PGE czy nie? Niby czynny i ogólnodostępny i darmowy w godzinach pracy stadionu, ale chyba nie wzywają śmieciarek jak ktoś zostawi po 23?
Rano zaczyna się konferencja oh my hack i wtedy uczestnicy mają darmowy parking
Wiem, trzeba było nie jechać autem. Tylko że hotel mam obok stadionu właśnie xD cwaniaki zaznaczyli że mają parking. Mają, trzy miejsca na ulicy przed wejściem ...
@murison uwalili konsorcjum PA i obsrani szukają szybkiego rozwiązania. Problemem jest brak linii produkcyjnych u nas (poza Mesko). W efekcie zamiast rozwijać swoje zdolności, zapłacimy Słowakom. Ta ekipa ma łeb do interesów.
no jest grubo, policjant który zastrzelil kolegę dostal zarzuty przekroczenia uprawnien oraz nieuzasadnionego uzycia broni, nie przyznaje się. Prokurator wystąpił o 3 miesiace aresztu bo po przesluchaniu ocenił, ze jest ryzyko ukrywania sie sprawcy.. gdyz w gre wchodzi nawet kara dożywocia
kogo oni tam zatrudniają, że nawet swoim nie ufają w zakresie respektowania prawa. Koleś zamiast iśc na wspolprace bedzie teraz wszystkiemu zaprzeczał. Dziwne, że w
Tak sobie oglądam te wszystkie Samochodozy i inne Konfitury i ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego stoliczanie mają w sobie taką szczególną chęć na wjeżdżanie i parkowanie na chodnikach?
#f1 Z nowym sezonem tag wchodzi w plan premium. PS jeśli jelenie ( tak to ja) płacili za Viaplay 55zł za miesiąc to Eleven też robi plan ultimate za 55zł na miesiąc XD ( ͡€ ͜ʖ͡€)
Stoję przed wyborem internetu światłowodowego 600 mb/s W Play oferują mi taką usługę za 55 zł/ miesiąc (router wi-fi 6 w cenie) W Orange oferują za 67 zł/ miesiąc (router wi-fi 6 w cenie) Miejsce: Warszawa, nowszy blok.
@Beckham pytanie na czyjej infrastrukturze są te usługi. Jak Orange to chyba prosta odpowiedź. Ja mam i nie narzekam (ofertę łączoną z telefonem komórkowym). Chociaż w trakcie lockdownów potrafił zamulić