Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fffffffff
fffffffff

fffffffff

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1932
  • Znaleziska 86
  • Mikroblog 1846
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
  • Dodane (662)
  • Komentowane (616)
  • Plusowane (568)
shitman6
shitman6
16.05.2026, 22:18:27
  • 5
W końću jakaś forma reparacji od Niemców #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
14.05.2026, 21:56:21
  • 38
#eurowizja Finalistów konkursu Piosenki już znamy... a jaki jest Wasz werdykt w #ankietaeurowizja? Spójrzmy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Najlepiej?
#rumunia - 83,12%
@plackojad +21
Na koniec wieczoru specjalnie dla Was - podsumowanie półfinałowego głosowania w #ankietaeurowizja w ramach #eurowizja! (。◕‿‿◕。)

Najlepiej wypadły następujące kraje:
#niemcy - 80,39% (najlepiej również spośród ("Big Five")
#litwa
więcej
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iloneczka_195
iloneczka_195
14.05.2026, 21:58:18 via Android
  • 9
@plackojad: ale Ty mi imponujesz
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid
14.05.2026, 22:05:51 via Wykop
  • 8
@plackojad: Chłop nie do zastąpienia. Do zobaczenia w sobotę!
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
14.05.2026, 21:27:41
  • 17
#eurowizja Pora wrzucić podsumowanie drugiego półfinału Waszego głosowania w #ankietaeurowizja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bulgaria - 59 (50%)
#azerbejdzan - 10 (9,52%)
#rumunia - 128 (83,12%)
#luksemburg - 67 (48,55%)
#czechy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tsumik
tsumik
14.05.2026, 21:32:30 via Wypiek
  • 4
@plackojad dzięki, super robota jak co roku
  • Odpowiedz
Kozzi
Kozzi
14.05.2026, 21:37:13 via Android
  • 2
@plackojad: thank you for you service
  • Odpowiedz
Damian00
Damian00
14.05.2026, 19:47:40
  • 5
#eurowizja jakby wyciszyć to byłoby spoko xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorciqch
Dorciqch
14.05.2026, 19:48:09
  • 3
#eurowizja Shakira z Temu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
07.05.2026, 08:08:09
  • 1746
#okulary #rozdajo #cebuladeals #optyk

Witam,

Poprzednie rozdajo zostało niestety nie zakończone ponieważ konto z którego je robiliśmy dostało bana.

@
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SirPeacefull
SirPeacefull
SirPeacefull
07.05.2026, 08:51:47 via Wykop
  • 78
@AK-Optyk-Warszawa: akurat złamałem zausznik w okularze. Jak można to ja bym prosił, mam chore okulary, a okulary mają chory córkę i mnie się należy.

Fajna akcja oby potrzebujacy dostali:)
  • Odpowiedz
PanKotlet
PanKotlet
07.05.2026, 09:16:22 via Wykop
  • 768
@AK-Optyk-Warszawa:
PanKotlet - @AK-Optyk-Warszawa:

źródło: taniebany24

Pobierz
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
01.05.2026, 17:36:07
  • 750
Uwaga #rozdajo
Jeżeli OKNIORZ (Microsoft) do końca maja chociaż raz przebije cenę $490 to spośród plusujacych ten wpis wylosuje jedną osobę która otrzyma ode mnie kod podarunkowy do Pyszne.pl na kwotę 100PLN
Osoby z #czarnolisto nie biorą udziału.

Losowanie w dzień dziecka.
#gielda
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
Autor
01.05.2026, 17:40:11 via iOS
  • 15
Kto mnie zna ten wie że ja nie oszust i słowa dotrzymuje. Można plusowac w ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robie_kulki_z_kociej_siersci
robie_kulki_z_kociej_siersci
robie_kulki_z_kociej_siersci
01.05.2026, 17:46:50 via Wykop
  • 22
@vladi_putin: Daje plusa, choć jak wzrośnie do 490 $ to w końcu będzie i mnie stać na kebaba( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gucias
gucias
gucias
27.04.2026, 19:08:08
  • 18
Widzę, że na wykopie jest duży hejt na zbiórkę #latwogang. Z częścią zarzutów nawet jestem w stanie się zgodzić, ale śmieszy mnie oburzenie niektórych tutaj obecnych, że firmy "wykorzystały" zbiórkę jako formę reklamy. Tak, firmy użyły tego jako formy reklamy i nie ma w tym nic złego. Na tym między innymi polegają takie zbiórki, żeby zebrać możliwe dużą widownię i w ten sposób wzbudzić zainteresowanie dużych firm.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sparrow3kk
sparrow3kk
sparrow3kk
27.04.2026, 21:28:34 via Wykop
  • 4
@gucias: dla mnie najbardziej żenujące są komentarze wykopków którzy gardzą tym streamem i wyśmiewają gościa który przez 9dni zrobił więcej niż oni przez całe swoje nędzne życie.
  • Odpowiedz
gucias
gucias
gucias
Autor
27.04.2026, 22:03:26 via Android
  • 0
@sparrow3kk: niestety jest tutaj masa ludzi, którzy muszą się dowartościować krytykując wszystko i wszystkich.
  • Odpowiedz
MrWladek6666
MrWladek6666
25.04.2026, 21:21:13
  • 19
#latwogang ale skromna kobieta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
25.04.2026, 21:05:18
  • 26
#latwogang Ta babka prezentuje sobą wszystkie możliwe aspekty próżności.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnnyBezEn
JohnnyBezEn
21.04.2026, 10:41:44
  • 352
Zostały trzy godziny. Ja już się przygotowuje.

#gielda #heheszki
JohnnyBezEn - Zostały trzy godziny. Ja już się przygotowuje.

#gielda #heheszki
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_malowac_obrazy
lubie_malowac_obrazy
21.04.2026, 10:43:30 via Wykop
  • 125
@JohnnyBezEn: oh fuck, gruby content xd
  • Odpowiedz
LimboNoir
LimboNoir
21.04.2026, 10:52:27 via Wykop
  • 199
@JohnnyBezEn: musisz zwiększyć limity
LimboNoir - @JohnnyBezEn: musisz zwiększyć limity
  • Odpowiedz
duzy_gracz
duzy_gracz
21.04.2026, 03:31:35
  • 461
PKOL płacący olimpijczykom premie (XD) w shitcoinach (XD) to jest wyższy poziom januszerki nawet jak na polskie standardy. #bitcoin #kryptowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slonecznyupal
slonecznyupal
slonecznyupal
21.04.2026, 08:54:42 via Wykop
  • 22
@duzy_gracz: Aż sprawdziłem czy to fejk i no nie... xD.
  • Odpowiedz
brkm
brkm
brkm
21.04.2026, 09:12:27 via Wykop
  • 39
@duzy_gracz: Równie dobrze mogli im dać pierścionki z tombaku.
  • Odpowiedz
m0rdeczka
m0rdeczka
18.04.2026, 10:06:54
  • 63
Mamy weekend, giełdy zamknięte, ale nie zapominajcie sprawdzać parę razy dziennie, czy dalej macie akcje na koncie
#gielda
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
18.04.2026, 10:07:38 via iOS
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
rafimazi
rafimazi
18.04.2026, 10:16:46 via Wykop
  • 9
@m0rdeczka: to moja historia z dzisiaj xD
rafimazi - @m0rdeczka: to moja historia z dzisiaj xD

źródło: jfg08j98566

Pobierz
  • Odpowiedz
navitas091
navitas091
13.03.2026, 08:08:26
  • 776
Agnieszka Gozdyra masakruje Pana posła Michała Wawera

#polityka #bekazprawakow #konfederacja #masakracja #bekazkonfederacju
navitas091 - Agnieszka Gozdyra masakruje Pana posła Michała Wawera

#polityka #bekazp...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
13.03.2026, 08:11:21 via Wykop
  • 485
@navitas091: prawak kłamie? Niemożliwe, pewnie pomyłka.
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 13.03.2026, 08:12:33 via Wykop
  • 464
@navitas091: Węgry też chcą przystąpić - i co Konfopisowcy, to już Węgrów nie lubimy czy to tylko wyjątkowa sytuacja?
  • Odpowiedz
Gensek
Gensek
04.03.2026, 16:35:11
  • 1538
O boże o k---a.
#gielda #polityka
Gensek - O boże o k---a. 
#gielda #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
04.03.2026, 16:36:52 via Wykop
  • 1974
@Gensek: co, sami sobie pożyczymy 160 mld zł? Xd
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_
04.03.2026, 16:43:08 via Wykop
  • 1101
dzbany
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
10.02.2026, 08:25:08
  • 2968
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tom_szelmi
tom_szelmi
tom_szelmi
10.02.2026, 10:07:08 via Wykop
  • 852
@dominowiak: To powinno być w top1 plusowanych wpisów a potem stać się popularnym obrazkiem w necie, żeby każdy chociaż raz zetknął się z tym opisem.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
10.02.2026, 10:20:10 via iOS
  • 1019
@tom_szelmi: po pierwsze pisowiec tego nie przeczyta bo za długie, po drugie pisowiec jak już jakimś cudem to przeczyta to i tak nic nie zrozumie.
  • Odpowiedz
pyszniarz
pyszniarz
09.02.2026, 13:12:29
  • 854
Uwaga, spam alert! ʕ•ᴥ•ʔ

XTB reklamuje się w kanale Zero Stanowskiego – a ostatnio pan Stanowski wypuścił prorosyjski reportaż Marii Wiernikowskiej z Rosji. Tak, ten sam, o którym teraz wszyscy gadają w sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako klient XTB wysłałem im maila, bo nie podoba mi się pośrednie wspieranie propagandy i reklamowanie się w mediach, które
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smieszek321
smieszek321
smieszek321
09.02.2026, 13:14:42 via Wykop
  • 615
@pyszniarz: Jako akcjonariusz przyjmuję Twoje wezwanie oraz dziękuję za podzielenie się nim
  • Odpowiedz
pyszniarz
pyszniarz
Autor
09.02.2026, 13:36:55 via Wykop
  • 496
Ale się naleciało troli od stanowskiego (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Materiał jest propagandowy - chociażby dlatego że na mapie Krym był oznaczony jako ruski - to pierwszy z brzegu przykład, przykładów jest multum, podaje jeden najbardziej oczywisty żeby zamknąć mordy trolom stanowskiego.

Druga sprawa to zwykła logika - naprawdę ktoś uważa że ruskie wpuszczą dziennikarza żeby robił niezależny materiał? xD
Serio ktoś w to uwierzy? xD Randomowy
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
05.02.2026, 18:40:39
  • 463
Dostałem wypłatę. Silna wola nie pozwala mi załadować więcej, postawie sobie tutaj laptop z wykresem i popatrzę. No spada, wszystko spada. Ale ja mam silną wole, nie dokupię. Doładuje sobie konto na XTB i będę patrzył jak spada, a ja nic nie zrobie. Wtedy dopiero będę miał silną wolę. Microsoft poniżej 400, ale mnie to nie rusza, silna wola moi drodzy. Przewalutowałem złotówki na dolary i będę patrzył dalej, ale ja mam
dzony77 - Dostałem wypłatę. Silna wola nie pozwala mi załadować więcej, postawie sobi...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smieszek321
smieszek321
smieszek321
05.02.2026, 19:55:58 via Wykop
  • 46
@dzony77: XDDD
  • Odpowiedz
Maly_Jasio
Maly_Jasio
05.02.2026, 20:44:25 via Wykop
  • 36
@dzony77: To jest złoto XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • legends live forever

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 11.02.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 02.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking