Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fffffffff
fffffffff

fffffffff

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1932
  • Znaleziska 86
  • Mikroblog 1846
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
fffffffff
fffffffff
fffffffff 11.05.2024, 20:59:10
  • 0
#eurowizja
to pewnie wygra ale liczę na Irlandię
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 11.05.2024, 20:20:44
  • 2
#eurowizja
Norwegia słabo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

478

UK. 15-letni uczeń mówi policji, że "każdy na jego miejscu przespałby się z...

Pokaż treści 18+

UK. 15-letni uczeń mówi policji, że "każdy na jego miejscu przespałby się z...

... seksowną nauczycielką matematyki". Kobieta, 30 lat, spała z uczniem ponad 30 razy. Z innym uczniem zaszła w ciążę. W tym momencie trwa proces kobiety.

bnds
z
mol.im
dodany: 10.05.2024, 18:35:53
  • 169
  • #
    pedofilia
  • #
    dzieci
  • #
    nauczycielka
  • #
    milf
fffffffff
fffffffff
fffffffff 11.05.2024, 17:31:54 via Android
  • -25
@damian125 akurat w takich przypadkach płeć ma znaczenie
fffffffff
fffffffff
fffffffff 07.05.2024, 20:47:08
  • 6
nie mam pytań xDD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 05.05.2024, 08:46:03
  • 0
Polecicie cos gdzie można w #krakow kupić w miarę niedrogo garnitur na wesele? Wiem że w niektórych miejscach szyją na miarę ale wolę kupić gotowy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ponton
ponton
05.05.2024, 09:58:10 via Android
  • 1
@fffffffff poszukaj w jakichś outletach typu Factory
  • Odpowiedz
DJ_QBC
DJ_QBC
05.05.2024, 18:38:28 via Wykop
  • 2
@fffffffff: cht. Serio.
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 03.05.2024, 23:35:51
  • 3
#nieruchomosci
Jakbym był miliarderem to miliard przeznaczyłbym na 1000 mieszkań w takim powiedzmy krakowie żeby nikt inny nie mógł kupić. Potem bym te mieszkania sprzedawał po zawyzonej cenie i ludzie musieliby ode mnie kupować, coś pięknego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

affairz
affairz
03.05.2024, 23:55:19 via Wykop
  • 14
@fffffffff: czemu nie w Łodzi?
  • Odpowiedz
G.....d
konto usunięte 04.05.2024, 04:08:36 via Wykop
  • 24
@fffffffff: Masz już mindset miliardera jeszcze tylko miliardów ci brakuję.
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 27.04.2024, 17:09:42
  • 2
si ja hui

#snooker
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2621

Kredyt 0 proc. nie taki pewny. Przekonują posłów, by wycofali poparcie

Kredyt 0 proc. nie taki pewny. Przekonują posłów, by wycofali poparcie

Okazuje się jednak, że przyszłość rządowej propozycji nie jest przesądzona. Adrian Zandberg z Partii Razem przyznał w Polsat News, że jego partia namawia posłów, by nie zagłosowali za projektem. Jego zdaniem polepszy on sytuację jedynie deweloperów, którzy podniosą ceny mieszkań.

konto usunięte
z
polsatnews.pl
dodany: 25.04.2024, 08:07:42
  • 262
  • #
    polska
  • #
    budownictwo
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polityka
fffffffff
fffffffff
fffffffff 25.04.2024, 11:43:27 via Android
  • 1
@andbatros sorry ale nie masz pojęcia o czym mówisz, żadnej wiedzy w temacie tylko chłopski rozum
fffffffff
fffffffff
fffffffff 20.04.2024, 15:16:47
  • 1
ten Wafel to słaby jest

#snooker
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 15.04.2024, 17:59:57
  • 2
30 m w kamienicy z 19 wieku i to w dodatku na poddaszu za prawie 800 tys zł. XD
Kogoś nieźle pogrzało z taką cena ciekawe czy znajdzie się chętny

https://www.otodom.pl/pl/oferta/2-pok-mieszkanie-starowislna-ladna-kamienica-ID4q7AS.html

#nieruchomosci
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ROCKNROLLLA
ROCKNROLLLA
15.04.2024, 18:20:18 via iOS
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SebbTJ
SebbTJ
15.04.2024, 19:07:07 via iOS
  • 1
@Iskaryota Ładne, ale ja tam normalnego okna nie widzę. Same połaciówki
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 10.04.2024, 20:20:12
  • 0
jakim cudem ten cancello nie został jeszcze zmieniony
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 06.04.2024, 14:42:16
  • 0
#rower
za ile kupic?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaddonLincoln
AbaddonLincoln
06.04.2024, 14:50:50 via Wykop
  • 1
@fffffffff: tak ze 25 tysięcy
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff
Autor
06.04.2024, 15:02:16 via Android
  • 0
@AbaddonLincoln ok dzięki
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 27.03.2024, 22:38:30
  • 0
Leży Jerzy na wieży i nie wierzy, że na wieży wśród pierzy nietoperzy leży jeż Jerzy, który mierzy papieży
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEWASTATOR_TM
DEWASTATOR_TM
27.03.2024, 22:41:16 via Wykop
  • 1
@fffffffff: Ja bym to ciut zmienił w końcówce
Leży Jerzy na wieży i nie wierzy, że na wieży wśród pierzy żómtoperzy leży jeż Jerzy, który lutonguje żómtych papieży
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff
Autor
27.03.2024, 22:42:07 via Android
  • 0
@DEWASTATOR_TM Leży Jerzy na wieży i nie wierzy, że na wieży wśród pierzy nietoperzy leży jeż Jerzy co się jeży gdy mierzy papieży
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 26.03.2024, 12:31:53
  • 0
cześć miesiąca pracowałem na umowie zlecenie beż statusu ucznia, a część na ryczałcie b2b. W jaki sposób obliczyć wysokość składki zdrowotnej?

#zus #ubezpieczenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
26.03.2024, 12:43:00 via Wykop
  • 0
b2b


@fffffffff: przecież księgowej się zapytaj.
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 24.03.2024, 10:42:50
  • 6
#pracait #programowanie #programista15k
jakby ktoś był ciekawy zbieram statystyki liczby ofert pracy z JS w Krakowie i nie wygląda to najlepiej, co miesiąc spory spadek ofert

styczeń - 190
luty - 172
marzec - 154
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
24.03.2024, 11:38:27 via Wykop
  • 4
@fffffffff: a dla porównania miałbyś jakieś dane ile takich ofert byłoby w tych samych okresach do kilku lat wstecz?
  • Odpowiedz
Boska_Klaudia
Boska_Klaudia
24.03.2024, 12:43:21 via Wykop
  • 34
@fffffffff: ale to się nie przejmuj bo to się rok fiskalny zaczyna. Później majówka to wiadamo mniej. Przed wakacjami nie szukają, w wakacje też nie. Zaraz po wakacjach to trzeba poczekać. A końcówka roku to nienajlepszy czas na szukanie pracy.
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 23.03.2024, 18:01:19
  • 1
#pracazdalna #pracait
Do osób pracujących zdalnie, i którzy mieszkają bez partnera/ki jak wy jesteście w stanie wytrzymać w domu odosobnieni przez cały tydzień i przy tym nie oszaleć?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleczko-kokosowe
mleczko-kokosowe
23.03.2024, 18:55:19 via Wykop
  • 6
@fffffffff: zapisałem się na różne rzeczy łącznie 3x w tygodniu, 1-2 razy w tygodniu się z kimś widuję, jak jest cieplej wchodzi też rower, czasem jakiś wyjazd czy wizyta u rodziny.
W tygodniu jeszcze dużo rzeczy losowych wpada, zakupy, ogarnięcie czegoś, wizyta u lekarza.
Im jestem starszy tym bardziej doceniam ten czas, po 8h w biurze nie chciałoby mi się jechać po bo większe zakupy, a tak to nawet fajnie
  • Odpowiedz
S....._
S....._
konto usunięte 23.03.2024, 21:36:40 via Wykop
  • 2
@fffffffff: Mam gry i zabawy wspierające że Scrum Masterem.
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 12.03.2024, 21:43:39
  • 1
#mecz

lewy to w ogóle dotknął piłkę w tym meczu? xD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AdiczeQ
AdiczeQ
AdiczeQ
12.03.2024, 21:44:03 via Android
  • 2
@fffffffff ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
MPKM
MPKM
12.03.2024, 21:45:07 via Wykop
  • 3
@fffffffff: dotknal a co? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 12.03.2024, 20:21:32
  • 4
#mecz
prowadzili 1 - 0 mieli bezpieczna przewage ale niei musieli strzelić na niebezpieczne 2 - 0
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 11.03.2024, 22:59:37
  • 0
kiedy programuje i skupiam się na tym, mozg mi się przełącza na jakiś inny tryb i wystarczy że pokminie tak przez jakaś godz. I ciężko mi potem dojść do siebie, a resztę dnia czuje taki lekki stres
Ktoś miał coś takiego, jak sobie z tym radzić?

#programowanie #pracait
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marakuja
Marakuja
12.03.2024, 00:45:55 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bb89
bb89
12.03.2024, 04:59:39 via iOS
  • 0
@fffffffff dieta? suplementacja?
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 02.03.2024, 12:38:28
  • 0
#infakt #programista15k #pracait

Powiedzcie mi proszę zależy mi na umowie B2B w infakt gadałem z księgową przeprowadziłą mnie przez cały proces i przychodzi miesięczny rachunek do zapłąty 420 zł. Dużo więcej niż się spodziewałem, czy serio taka jest stawka czy coś mi doliczyli czego nie chcę?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupamilosci
Kupamilosci
02.03.2024, 13:12:37 via Wykop
  • 2
Powiedzcie mi proszę zależy mi na umowie B2B w infakt gadałem z księgową przeprowadziłą mnie przez cały proces i przychodzi miesięczny rachunek do zapłąty 420 zł

@fffffffff: ty to chyba lubisz jak ktoś cię dyma
  • Odpowiedz
okrupnik
okrupnik
02.03.2024, 14:08:29 via Wykop
  • 1
@fffffffff: Jeżeli masz typowe B2B bez jakiś zagranicznych klientów to po co się ładować w jakieś infakty? Miałem księgową w mojej pipidówie co prowadziła działalność w domu. 180zł netto/msc kosztowała mnie księgowość i do tego zawsze jak miałem jakieś pytania to mogłem zadzwonić w kulturalnych godzinach albo nawet przejść się osobiście.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • Strona 18 z 20
  • >
  • legends live forever

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 11.02.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 02.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking