Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fffffffff
fffffffff

fffffffff

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1942
  • Znaleziska 86
  • Mikroblog 1856
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
fffffffff
fffffffff
fffffffff 7 godz. i 22 min temu
  • 1
#trump coś było cicho ostatnio. ciekawe co odwali następnego.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2
6 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@fffffffff: jak cicho jak chłop chce wypuścić banknot 250 dolarowy ze swoim ryjem, obraził się bo artyście odmówili występów na imprezę co ma odbyć się w środę, ma regularne ataki i postuje AI slop przez całą noc. Zwykły tydzień jak zwykle
  • Odpowiedz
jast
jast
6 godz. i 13 min temu via Android
  • 0
@fffffffff: na telefonie cały czas siedział i shitpostował to nie miał kiedy narozrabiać
  • Odpowiedz
Dig_33
Dig_33
21 godz. i 18 min temu
  • 236
Ale trzeba przyznać że Polacy grają mecze towarzyskie i o punkty z takim samym zaangażowaniem #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 20 godz. i 25 min temu via Android
  • 16
@Dig_33: to nie to ze brak zaangażowania. po prostu brakuje umiejętności
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 22 godz. i 4 min temu
  • 0
#mecz co to jest za obrona xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
22 godz. i 3 min temu via Android
  • 0
@fffffffff: nie ma obrony, mamy formacje tylko w ataku
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff przedwczoraj, 19:04:33
  • 3
#mecz widac bylo po nim ze nie trafi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
przedwczoraj, 18:45:40
  • 5
#mecz Siema włączyłem teraz telewizor czemu final ligi mistrzów zaczyna się od rzutów karnych?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff przedwczoraj, 18:49:05 via Android
  • 1
@RealnyMadrysta: zmienil zasady xd
  • Odpowiedz
czas_na_kapuczinke
czas_na_kapuczinke
29.05.2026, 14:32:56
  • 602
#gielda

Najważniejsze w inwestowaniu długoterminowym, jest wchodzenie na aplikacje co pół godziny w celu dopaminowego strzału.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 29.05.2026, 18:14:49 via Android
  • 2
@czas_na_kapuczinke: to tam się coś zarabia?
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 28.05.2026, 22:45:40
  • 1
#polityka nie ogarniam jak ktos kto nie znal odpowiedzi na pytanie ile w Polsce jest województw dostal stanowisko wiceministra w rządzie. XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory
29.05.2026, 05:59:29 via Wykop
  • 0
@fffffffff:
memory - @fffffffff:
  • Odpowiedz
tulipana
tulipana
tulipana
29.05.2026, 06:38:27 via Wykop
  • 0
@memory: Popatrz, a można być posłem i nie wiedziec ilu jest posłów xD
https://www.youtube.com/watch?v=h6CguP9EGhM
tulipana - @memory: Popatrz, a można być posłem i nie wiedziec ilu jest posłów xD
htt...
  • Odpowiedz
yet_another_user
yet_another_user
24.05.2026, 16:30:58
  • 2
Miliony na terapię lekiem o wątpliwej (lub w ogóle nieudowodnionej skuteczności), epidemia “niech ktoś” na czacie, owczy pęd z telefonami żeby zrobić sobie zdjęcie prowadzący do niebezpiecznych sytuacji, przynoszenie zup, mięsa, kefirków typowi wymagającemu specjalnego żywienia… Szanuje #latwogang, bo wierzę, że ma dobre intencje i ogromną wytrwałość, ale cała ta akcja jest dla mnie kwintesencją tego, jak… hmm… “specyficzne” mamy społeczeństwo. A może i nie tylko my, może na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 24.05.2026, 16:47:09 via Android
  • 0
@yet_another_user: skąd wiesz że nieskuteczny? Zrobiłeś research?
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 23.05.2026, 19:01:30
  • 1
#latwogang ciężko to widzę jak on po 400km tak się męczy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mitotasak
mitotasak
23.05.2026, 19:05:51 via Android
  • 6
@fffffffff: wczoraj pisali to po 100 i 200 xD
  • Odpowiedz
Yoshimatsu1209
Yoshimatsu1209
Yoshimatsu1209
23.05.2026, 19:10:37 via Wykop
  • 2
@fffffffff: nie spał w nocy, jechał z krótkimi przerwami
  • Odpowiedz
Wykopaliskasz
Wykopaliskasz
23.05.2026, 11:41:48
  • 433
Imperium kontratakuje.
Skarżą się do Rzecznika Praw Obywatelskich, żeby pozwolił im popełniać wykroczenia.

#konfitura #audytobywatelski #prawo #samochodoza
Wykopaliskasz - Imperium kontratakuje.
Skarżą się do Rzecznika Praw Obywatelskich, że...

źródło: Imperium kontratakuje

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 23.05.2026, 13:07:51 via Android
  • 1
@Wykopaliskasz: brawo Polsat!!11
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
23.05.2026, 08:56:28
  • 5
#latwogang Łatwoganga bardziej od pedałowania pewnie męczy odpowiadanie temu anonimowemu robactwu przy drodze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 23.05.2026, 09:30:14 via Android
  • 0
@adam-pajac: patrzyłeś kiedyś w lustro?
  • Odpowiedz
f.....e
f.....e
konto usunięte 23.05.2026, 06:13:26
  • 32
#latwogang nie wiem co to za g---o i o co ten cały hype, ale sama nazwa daje mi raka mózgu jak jakiś upośledzony smark w gierce online który po długiej walce z tobą wygra o włos i komentuje "ez" xD
A do tego jak jakiś przestępca z gta bo gang, co sie nasłuchał rapu czarnoskórych złodziei.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 23.05.2026, 06:32:16 via Android
  • 5
@feeling-of-justice: ok boomer
  • Odpowiedz
ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
22.05.2026, 20:07:07
  • 36
Dzisiejsza akcja uświadamia mnie tylko w przekonaniu jakie ilości galarety społecznej odbierają tlen zdrowej tkance narodu. Mamy totalnie zdziczałe młode pokolenia. Z tego nic dobrego nie bedzie w przyszłosci...
#latwogang
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 22.05.2026, 20:09:56 via Android
  • 0
@ObszarBadawczyChoroszcz_123: ok Janusz spokojnie
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 22.05.2026, 19:41:49
  • 3
#latwogang jak on będzie przez centrum Krakowa jechał to grubo bedzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
22.05.2026, 19:19:24
  • 1
Trasa Zakopane - Gdańsk na raz to taki standardowy challenge dla dosyć zaawansowanego kolarza. Jak łatwogang niewiele jeździł to na adrenalinie może 300 km przejedzie.

#latwogang
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 22.05.2026, 19:26:56 via Android
  • 0
@robert_blaszczykowski: pewnie będzie robić przerwy po prostu
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 22.05.2026, 19:30:25 via Android
  • 0
@Karni: no tak o to mi chodzi
  • Odpowiedz
echhhhhhhhhhh
echhhhhhhhhhh
echhhhhhhhhhh
17.05.2026, 21:19:17
  • 481
J--------i jak leci po hiszpańsku. Jeszcze zna niemiecki i angielski. Wszystko po to, aby lepiej porozumiewać się w klubach, w których grał. Top profesjonalizm.

#mecz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 17.05.2026, 22:43:08 via Android
  • 1
@plusikdziczku: tak jakby nauczenie się 2 językow to byl niesamowity wyczyn xd
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 16.05.2026, 22:26:00
  • 6
#eurowizja poplacze sie ze śmiechu xdd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
16.05.2026, 21:50:37
  • 1
W #ankietaeurowizja system głosowania jest prosty. Ocena w skali 1-5. Ale macie na to jeszcze tylko kilka minut xDDDD


Wbijajcie na tag
https://wykop.pl/tag/ankietaeurowizja
#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff 16.05.2026, 21:57:34 via Android
  • 0
@plackojad: nie wiem ze tobie sie chce ale szacun xd
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff 16.05.2026, 19:55:34
  • 2
#eurowizja ta piosenka wygra mowie wam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • legends live forever

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 11.02.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 02.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking