Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
donm
donm
Profil firmowy

donm

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8560
  • Znaleziska 1286
  • Mikroblog 7274
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
donm
donm
donm 19.07.2025, 16:41:20
  • 1
#budowadomu #pytaniedoeksperta #nieruchomosci

Czy ktoś tu buduje domy i orientuje się mniej więcej w cenach i mógłby pomóc i powiedzieć czy to uczciwa cena.
Budowa domu system zleconym, wykonawca za stan surowy otwarty (dom stoi, brakuje tylko okien) wyliczył 330 000 zł ( dom na wsi województwo opolskie).
Moim zdaniem to za dużo i chce ze mnie zedrzeć, ale może się mylę?

Link
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donm
donm
donm
Autor
19.07.2025, 17:51:18 via Android
  • 1
@analboss gospodarczym powinno starczyć majac juz dzialke, mi deweloperski wyliczyli na 630k wszystko system zlecony
  • Odpowiedz

1090

Sołtys Kątów Rybackich wyciągnął kierowcę z samochodu i pobił go za mruganie

Sołtys Kątów Rybackich wyciągnął kierowcę z samochodu i pobił go za mruganie

"[.]kierujaca audi kobieta wyprzedzała trzy auta na łuku drogi ,na podwojnej linii ciaglej..jechalismy z naprzeciwka.Maz pokazał kierującej ,że jest nienormalna.To spowodowało najwidoczniej oburzenie tego pana ,gdyż zawrócili auto i przed ndg.zajechali nam drogę .Efekt następny widać na nagraniu "

SiwyJohnny
z
facebook.com
dodany: 03.03.2025, 13:25:46
  • 130
  • #
    stopcham
  • #
    stopagresjidrogowej
  • #
    soltys
donm
donm
donm 03.03.2025, 15:06:31 via Android
  • 1
@lycaon_pictus wow, to razem wały kręcą nie małe zapewne
shinX
shinX
14.11.2024, 13:00:06
  • 1616
Tak.

#wroclaw
shinX - Tak.

#wroclaw

źródło: temp_file737913581771523146

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donm
donm
donm 14.11.2024, 19:08:03 via Android
  • 0
Prezydent xd za taką akcję powinien być z miejsca zdymisjonowany ale nie w kraju z kartonu to
  • Odpowiedz
donm
donm
donm 21.10.2024, 14:05:23
  • 3
#mieszkaniedeweloperskie #wroclaw

Mieszkania na sprzedaż w 2001 r.
donm - #mieszkaniedeweloperskie #wroclaw 

Mieszkania na sprzedaż w 2001 r.

źródło: temp_file6815868785362988234

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
21.10.2024, 14:20:23 via Wykop
  • 4
@donm: I 6,5 zł / h na umowie zlecenie ;)
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
21.10.2024, 14:27:02 via Android
  • 4
@donm czyli drożej niż dzisiaj
  • Odpowiedz
donm
donm
donm 31.08.2024, 18:35:08
  • 0
#budowadomu #pytaniedoeksperta

Znalazłem firmę która zaoferowała mi postawienie domu parterowego 130m2 z garazem do stanu deweloperskiego za 600 tys zł, z instalacją gazowa.

Czy to dobra oferta, czy może lepiej rozważyć umowę na stan surowy zamknięty, a resztę robić etapami (tez zlecić firmie)?

Jak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qullion
Qullion
31.08.2024, 19:00:09 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Qullion
Qullion
31.08.2024, 20:43:36 via Wykop
  • 0
@daroq3a: robię na budowach i mam styczność z takimi firmami, która buduje dziesiątki domów w pewnej technologii i dalej jest szopka. Liczy się zysk, a nie twoja chałupa.
Szczegółowa wycena to świetna reklama bo ludzie i tak nie wiedzą co tam jest i czy to dobre czy nie.

Tak dom w stanie deweloperskim po paru miesiącach, nie ma to jak solidna firma, która nie robi przerw pomiędzy kolejnymi etapami.

Jak
  • Odpowiedz
Vedar
Vedar
30.05.2024, 13:02:16
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donm
donm
donm 30.05.2024, 19:09:42 via Android
  • 0
Ona jest brzydka..
  • Odpowiedz

403

Specjalne obozy dla migrantów? List 15 państw Unii, w tym Polski

Specjalne obozy dla migrantów? List 15 państw Unii, w tym Polski

Specjalne obozy dla migrantów w krajach poza UE, do których odsyłani byliby ci, którym nie przysługuje prawo do azylu

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 16.05.2024, 17:51:36
  • 98
  • #
    uchodzcy
  • #
    imigranci
  • #
    europa
  • #
    polska
donm
donm
donm 16.05.2024, 20:20:17 via Android
  • 1
Jak tu przyjadą, to w końcu sami uciekna, społeczeństwa tego nie zaakceptuje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

donm
donm
donm 14.05.2024, 11:48:07
  • 0
#budowadomu #pytaniedoeksperta #budujzwykopem

Planuje budowę domu. Wstępnie mam dwa projekty które mi się podobają (poniżej zdjecia).

Nr 1 to dom parterówka, bez garażu, powierzchnia ok 100m.

Nr
donm - #budowadomu #pytaniedoeksperta #budujzwykopem 

Planuje budowę domu. Wstępnie ...

źródło: temp_file4872881577116852754

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donm
donm
donm
Autor
14.05.2024, 11:48:37 via Android
  • 0
donm

źródło: temp_file8746789684173780313

Pobierz
  • Odpowiedz
donm
donm
donm
Autor
14.05.2024, 12:18:01 via Android
  • 0
@ProgramistaNaBudowie
A czy możesz zdradzić ile Ciebie mniej więcej wyniosła budowa takiego domu do stanu deweloperskiego i kiedy to było?

Wszystko jest teraz bardzo drogie, ale wydaje mi się ze taniej juz nie będzie, wiec chyba nie ma co czekać (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
10.03.2024, 19:29:53
  • 922
#heheszki #humorobrazkowy
ROTTE_N - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: temp_file4224204755972851572

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donm
donm
donm 10.03.2024, 21:17:27 via Android
  • 13
Zabke zamienić na dino
  • Odpowiedz
Mjakson84
Mjakson84
Mjakson84
16.02.2024, 18:44:30
  • 380
Trochę mnie striggerowała ta akcja z oczernianiem RODów, więc wytłumaczę na moim przykładzie dlaczego ROD jest potrzebny i jak wiele bredni pojawia się ze strony ignorantów.

Mam 34 lata, jestem programistą ze stosunkowo dobrą pensją, "za pandemii" wziąłem z żoną mieszkanie w kredyt (w wieku 30 lat, późno, bo sam odkładałem przez lata na wkład własny). Żona jest architektem krajobrazu, ale nie było szans żebyśmy się rzucili na dom z działką by mogła
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donm
donm
donm 16.02.2024, 21:33:05 via Android
  • 0
@Mjakson84 typ programista zona architekt, ale nie stać ich na dom, co ty p--------z, dalej nie czytam xd
  • Odpowiedz
donm
donm
donm 16.02.2024, 21:38:00 via Android
  • 0
@Mjakson84 widocznie nie umiesz gospodarować się pieniędzmi może tam poszukaj problemu , to ze zarabiasz dobrze nie znaczy że umiesz wydać te pieniądze dobrze
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 2 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.12.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking