Czy macie jakieś smaki/jedzenie które z pierwszym spróbowaniem było obrzydliwe, a później już wam zasmakowało? U mnie to ocet, bawarka, tapioka, mochi, sushi, sos kentucky z KFC, steki #jedzenie #pytanie
Siema świrusy! Co polecacie na jesień w granicach około 200 zł/100 ml? Rozważam każdą propozycje, ale najbardziej odpowiadałby mi jakiś świeższy zapach, jeśli takie istnieją na tę porę roku. #perfumy
Hejka! na fragrze piszą, że boss bottled ma już słabe parametry. Uważacie, że to prawda? A wy jak je oceniacie? Jeśli tak, to może znacie jakieś podobne zapachy do niego? #perfumy
@distorted: @victordeleco2: @chudy_lolo: mogę odlać ale minimum 10ml bo z 5ml nie chce mi się do paczkomatu latać :D 2.7zł/ml + 3 szkło Wysyłka: etykieta lub olx
Istnieje jakiś darmowy program do nagrywania ekranu z dźwiękiem? Kompletnie nie mogę znaleźć nic użytecznego, albo bez płatnej subskrypcji po jakimś czasie. (╯︵╰,)
#muzyka #yeezymafia