Wpis z mikrobloga

Wiecie może gdzie można dostać kapelusze w stylu gościa z vampire hunter D?

Ewentualnie, czy orientujecie się może czy trzeba szukać kapelusznika czy jak się tam on nazywa, czy może krawcowa dała by radę, a może samemu, ma ktoś jakieś doświadczenie w robieniu kapeluszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod jakim hasłem (po polsku) szukać tego rodzaju kapelusza, ma to jakąś nazwę?

#kapelusze #modameska #pytanie #pytaniedoeksperta
Anihilacja_entropii - Wiecie może gdzie można dostać kapelusze w stylu gościa z vampi...

źródło: Vampire-Hunter-D-anime

Pobierz
  • 9
@Anihilacja_entropii: Nie wszystko co się da narysować da się zrobić.

Kapelusz tego rozmiaru z filcu załamie się pod własnym ciężarem, jedyny materiał który by dał radę to jakaś azjatycka trawa ale kto Ci to wyplecie to nie mam pojecia :-)
W Polsce kapelusze sam robi Wit ale takiego rozmiaru ronda nie da rady, możesz spytać jakie największe zrobi.
Scenografowie teatralni też by zrobili z jakiegoś kartonu itp. ale to będzie bez
@Anihilacja_entropii: jest sporo fajnych wzorów całkiem zwykłych tzw. Indiana Jones, fedory rodem z epoki noir czyli Humprey Bogart albo modele lekko wpadające w western. Tyle że moim zdaniem kapelusz trzeba przymierzyć przed zakupem, ostatni który kupiłem na wieszaku wyglądał tak źle że nie wiem czemu zdecydowałem się przymierzyć a teraz to mój ulubiony :-)

Gx