@JestemStudentemPrawa: xD Jakby było za późno to Maksiu by przestrzelił zakret. Zmiescił sie, był obok Lewisa a ten miał psi obowiazek zrobic mu miejsce. Co za debile.
Jeżeli Robert Kubica zdobędzie punkty w niedzielnym wyścigu (mogą to być punkty do klasyfikacji albo punkty karne), to z osób plusujących ten wpis wylosuję jedną, której opłacę zamówienie na pyszne.pl w kwocie do 100 złotych. Udziału nie biorą: - zielonki, - autorzy postów lub komentarzy, w których szkaluje się Roberta Kubicę lub jego renkę, - osoby postujące Koterskiego. Losowanie po wyścigu. #f1 #kubica #rozdajo
@sebek1234 przecież tylko wypadł z toru. Gdyby Kubicy powiedzieli, że miał poważny wypadek to może by wredy pytał czy wszystko ok. W tej Holandii co chwilę ktoś wypada z toru. Business as usual xd
@kalamok_blanko: pisałam o tym kiedyś. Dziecko ma być ciche, grzeczne, zawsze słuchać co do niego mówię, nie oddalać się żebym miała na oku, nie imprezować, nie rozrabiać. Potem za dotknieciem czrodziejskiej różdzki ma być pewnym siebie dorosłym, obytym w towarzystwie, asertywnym i walczącym o swoje. Często to widzę wokół
Niemiec przekraczając prędkość o 31km/h w zabudowanym zapłaci mandat wysokości 160€, dostanie 2 punkty karne(na 8 możliwych) i zakaz prowadzenia przez 1 miesiąc. Poza zabudowanym przekraczając o 31km/h dostanie odpowiednio mandat 120€ 1 punkt karny i miesięczny zakaz. Zarabiając najniższą krajową w najmniej korzystnej klasie podatkowej - 973€ netto - zapłaci odpowiednio mandat wysokości 16.4% swojej pensji za przekroczenie w zabudowanym i 12.3% za przekroczenie poza zabudowanym.
@volion: I dobrze, debili tym bardziej drogowych (!) trzeba piętnować. :)) W Holandii było 6-10e za 1 km/h, oh jak przyjemnie i kulturalnie się tam jeździ. (ʘ‿ʘ)
źródło: comment_1632543030eTSjK0fEkeuD9m4jsQqrMb.jpg
Pobierz