Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cedric

cedric

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3396
  • Znaleziska 286
  • Mikroblog 3110
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 17
Forak
Forak
10.03.2026, 11:09:59
  • 0
Ile trwa wykończenie domu 100m2 że stanu deweloperskiego, dwie łazienki, bez żadnych udziwnień standard ikea, majster wyliczył pół roku ale długo coś mi się wydaje #budujzwykopem #budowadomu #nieruchomosci
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 10.03.2026, 11:14:34 via iOS
  • 0
@Forak: Znam takich majstrów co mieszkania 40m2 robia w tydzien, lazienka, gladzie, malowanie i podlogi i meble z sieciowki.
  • Odpowiedz

799

Fabryka Cukierków Pszczółka rusza po kontrakty dla wojska i NATO

Fabryka Cukierków Pszczółka rusza po kontrakty dla wojska i NATO

Lubelska Fabryka Cukierków Pszczółka, oprócz słodyczy, będzie produkować żywność o bardzo długim terminie przydatności zarówno dla polskiej armii, jak i dla sojuszników z NATO.

matixrr
z
biznesinfo.pl
dodany: 06.03.2026, 14:59:55
  • 143
  • #
    wojsko
  • #
    wojskopolskie
  • #
    slodycze
  • #
    jedzenie
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
cedric
cedric 07.03.2026, 09:59:05 via iOS
  • 1
@Immoderate: dolceamo dubajskie na usa robia.
cedric
cedric 07.03.2026, 10:02:44 via iOS
  • 17
Cukierki bezglutenowe. Ich czekolada i praliny biją te wszelkie wielkie korpo kinderki itd. Spróbujcie chockobits itp. https://pszczolka.pl/produkt/praliny-choco-bits/
cedric - Cukierki bezglutenowe. Ich czekolada i praliny biją te wszelkie wielkie korp...

źródło: IMG_5188

Pobierz
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cedric
cedric 05.03.2026, 21:07:16
  • 3
#kuchennerewolucje no nie wierze xd pizzajolo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 05.03.2026, 20:56:59
  • 2
#kuchennerewolucje czego wlosi nie serwuja schabowy ch i pierogow w neapolu?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 05.03.2026, 20:55:26
  • 4
#kuchennerewolucje wloch moze uczy i pokazuje ale cebula polska pozostaje cebula i januszexem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 05.03.2026, 20:37:35
  • 7
#kuchennerewolucje po 4 tygodniach powinna wysłać mualana na testy :) a nie faworyzacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 05.03.2026, 20:36:49
  • 1
#kuchennerewolucje melduję sie. Jakies bingo ze starych sezonow? Co obstawiacie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
05.03.2026, 20:37:20 via Wykop
  • 1
@cedric: jakaś z d--y nazwa, madzie w roli psychologa
  • Odpowiedz
cedric
cedric 03.03.2026, 21:11:42
  • 1
#skoknaglebokawode piekna blondi w mercedesie trąbi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 03.03.2026, 20:51:34
  • 0
#skoknaglebokawode chirurg sie postaral
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MyOwnWorstEnemy
MyOwnWorstEnemy
28.02.2026, 19:01:13
  • 2
Zawsze chciałem mieszkać nad jeziorem, blisko wody
#budowadomu
MyOwnWorstEnemy - Zawsze chciałem mieszkać nad jeziorem, blisko wody 
#budowadomu

źródło: IMG_6824

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 28.02.2026, 19:13:32 via iOS
  • 2
Dysperbit napewno jest takze jest zabezpieczony budynek fest (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
cedric
cedric 28.02.2026, 13:29:52
  • 25
#nostalgia #heheszki #gimbynieznajo #programista15k
cedric - #nostalgia #heheszki #gimbynieznajo #programista15k

źródło: IMG_5036

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trfgywsftggt
trfgywsftggt
trfgywsftggt
28.02.2026, 15:06:33 via Wykop
  • 9
przecież millennialsi nic nie znają sir teraz na komputerach

@Titsuman: chyba mylisz pokolenie. millenialsi to peak obsługi komputera
  • Odpowiedz
Titsuman
Titsuman
Titsuman
28.02.2026, 15:49:33 via Wykop
  • 3
@trfgywsftggt: dobra kuwa jestem debilem. Fakt pomyliłem
  • Odpowiedz
cedric
cedric 25.02.2026, 19:34:49
  • 6
#gotujzwykopem #jedzenie #foodporn
Szykuje sie weekendowe gotowanie

1.Zupa pho na ogonach i szpondrze z polędwicą wołową
2. Policzki wołowe na obiad

Policzki wołowe 3kg, poledwica wołowa1,2 kg, ogon wolowy 1kg, szponder wolowy 2kg.
cedric - #gotujzwykopem #jedzenie #foodporn
Szykuje sie weekendowe gotowanie

1.Zupa ...

źródło: att.dAi-F93d7sCIWz6r2rw2-W-3yEcSdRZUh5_hLKsXZ3o

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88
25.02.2026, 19:38:10 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

dmde
dmde
dmde
25.02.2026, 19:43:41 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Astolus
Astolus
23.02.2026, 21:11:14
  • 1
Mirki, miałem stronę z wyszukiwarką działek gdzie było wiele informacji za darmo w tym odległość od terenów zalewowych, stan działki itp. Strona była bardzo prosta bez fajerwerków. Kojarzycie? #budujzwykopem #dzialki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 23.02.2026, 22:52:04 via iOS
  • 0
Nie wszyscy tam sprawdzali (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
cedric - Nie wszyscy tam sprawdzali (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: att.vWPYvp8bu3Zgk9KW4PAvMpn_M91ai1NjAW_If_HKXV8

Pobierz
  • Odpowiedz
cedric
cedric 23.02.2026, 22:52:46 via iOS
  • 0
(╯︵╰,)
cedric - (╯︵╰,)

źródło: att.AxxWq76vT1B9dl7J7v3K2XgK5D-LhZmsOzlfLb2Edno

Pobierz
  • Odpowiedz
cedric
cedric 22.02.2026, 21:12:26
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric
Autor
22.02.2026, 21:16:28 via iOS
  • 2
@Essu_97: widziales otwarcie letniej olimpiady we Francji ? Dwa lata temu?
  • Odpowiedz
cedric
cedric
Autor
22.02.2026, 21:20:17 via iOS
  • 0
@Essu_97: i jakie elementy klimaty francuskie najbardziej zapamiętałeś?
  • Odpowiedz
cedric
cedric 19.02.2026, 12:04:24
  • 0
Gdzie w lublinie procz selgrosa dostane policzki wołowe ? #lublin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric
Autor
19.02.2026, 14:26:59 via iOS
  • 0
@mannoroth: nie ma jest wszystko, waguy, mostki wołowe itd ale policzkow brak
  • Odpowiedz
cedric
cedric
Autor
20.02.2026, 14:54:48 via iOS
  • 3
@lskx: @mannoroth dzieki skonczylo sie na selgros. Oddzwonilem z 5 sklepów mięsnych. Z wolowiny to glownie kurczaka i schab maja :)

A w selgros paczkowane i mrozone 1kg policzki. Lub swieze paczki po 2,5-3kg
  • Odpowiedz
cedric
cedric
Autor
20.02.2026, 16:16:47 via iOS
  • 0
@lskx: z 1kg zostanie 800g czyli realnie 4 porcje. A testuje przepis boza tydzien na 12 osob zamierzam robic.
  • Odpowiedz
elbankiero
elbankiero
18.02.2026, 19:01:07
  • 0
Działka (ostatnia z wydzielonych) z dojazdem drogą wewnętrzną znajdująca się 200m od drogi gminnej czy tam powiatowej. Na tych 200m (na całej szerokości wydzielonych działek) jest spadek nachylenia terenu 3.5m (od drogi gminnej do tej ostatniej działki). Spadek jest w miarę równomierny na całej długości. Za tą ostatnią działką jest rów a dalej las. Według geoportalu grunt na tej działce ma oznaczenie 2zDd pgl:gs (glina?). Jak bardzo złym pomysłem jest zakup takiej
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 18.02.2026, 19:18:57 via iOS
  • 1
@elbankiero: na taka działkę projekt indywidualny i ogarniety projekt z wizja, dzialki ze spadkiem trzeba umiec zagospodarować. Na fundamenty sporo kasy pojdzie.
  • Odpowiedz
Windator
Windator
Windator
17.02.2026, 17:01:45
  • 2
#lublin #czuby #internet
Jaki najlepszy dostawca neta? Mam teraz play(UPC było zajebiste, odkąd przejął ich play to jest padaka) i to najgorsze co mnie w życiu spotkało. Wg. internet gov pl mam do wyboru orange, plus, tmobile, vectra, ktoś ma jakieś opinie?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 17.02.2026, 18:57:59 via iOS
  • 0
@Windator: mam TmObile z telewizja i jest spoko. Wczesniej upc ucieklem przed przejściem do play. Nie zawiesza sie nic od roku dziala top. I telewizja laczy sie po wifi i zero buferowania. Jak to mialo miejsce w upc. I zalatwiaj oferte przez infolinie. Stacjonarnie nie maja tak dobrych.
  • Odpowiedz
cedric
cedric 17.02.2026, 19:05:17 via iOS
  • 0
@Windator: tak mam wpięty mini dekoder co łączy sie przez wifi z modemem. Żadnych kabli. W upc mialem takie rozwiazanie przez ponad 2 lata.
  • Odpowiedz
cedric
cedric 16.02.2026, 21:34:13
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cedric
cedric 16.02.2026, 20:07:17
  • 2
#mediolan2026 #skoki przerwali bo Wąsek z----l. Takie sam komentarze z niemieckiego wykopu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 22
  • Strona 7 z 22
  • >

Jacek

  • Biała

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.10.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 02.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking