Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
blondasiak
blondasiak

blondasiak

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 67
  • Znaleziska 36
  • Mikroblog 31
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
NimooZysku
NimooZysku
2 godz. i 4 min temu
  • 3
#gielda Micron to jest dobry zawadnik. Mógłby być krach pokoleniowy, a on zawsze rośnie #gigachad
NimooZysku - #gielda Micron to jest dobry zawadnik. Mógłby być krach pokoleniowy, a o...

źródło: 5ba59688-65d5-4219-a90e-e31b6e60fec9

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak 1 godz. i 58 min temu via iOS
  • 0
@NimooZysku: znając mnie to jak kupię w końcu to poleci na pysk
  • Odpowiedz
blondasiak
blondasiak
blondasiak wczoraj, 13:57:38
  • 3
#gielda dzien dobry mój pierwszy dzień na tagu i zgadnijcie co zrobiłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak
Autor
wczoraj, 14:04:16 via iOS
  • 1
@dominowiak: jest jakieś powiedzonko branżowe dla wesołego leszcza ?
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
08.05.2026, 15:03:53
  • 26
#przegryw #jedzzwykopem

Test, huop będzie podjadał
Mechamaru - #przegryw #jedzzwykopem

Test, huop będzie podjadał

źródło: 1000233457

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak 08.05.2026, 16:21:22 via Wykop
  • 1
@Mechamaru: Ale mięso w piątek ?
  • Odpowiedz
rzezol
rzezol
27.03.2026, 16:15:10
  • 135
Czy trzeci dzień z rzędu jem właśnie 2 smash burgery na obiad?
Być może (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gotujzwykopem #gotowanie
rzezol - Czy trzeci dzień z rzędu jem właśnie 2 smash burgery na obiad?
Być może (⌐ ͡...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak 27.03.2026, 17:26:56 via Wykop
  • 0
@rzezol: Ale że tak w piątek ? :(
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
05.12.2025, 20:48:06
  • 1505
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak 06.12.2025, 06:39:57 via Wykop
  • 16
@matixrr: powiem szczerze że żarty żartami ale mnie zawsze to smuci że ludzie żyją w takich związkach, małżeństwach gdzie już nawet nie ma oczekiwania na jakakolwiek radość lub zrozumienie
  • Odpowiedz
zafrasowany
zafrasowany
16.11.2025, 21:24:15
  • 441
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak 17.11.2025, 07:11:40 via Wykop
  • 0
@zafrasowany: zgadzam się że farmy troli to fakt i nie ma nawet co z tym dyskutować. Ale
Jednocześnie cały czas mnie śmieszy jak ktokolwiek się pruje bo ktoś mu wstawił nieodpowiednią buźkę w reakcji.
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
23.04.2024, 05:31:36
  • 231
W takie gierki kto nawalał?

Eh, pamiętam jak się siedziało w szkole i rozmyslało jaką strategie przyjąć na podboje wroga po powrocie do domu: zrobię 50 łuczników, 100 mieczników, 100 pikinierów i 10 maszyn oblężniczych i podbije twierdzę wroga bo mają tam złoża naturalne, które przydadzą się później

#gry #nostalgia #kiedystobylo #gimbynieznajo
robert_blaszczykowski - W takie gierki kto nawalał? 

Eh, pamiętam jak się siedziało ...

źródło: temp_file332759175101959753

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak 23.04.2024, 16:46:22 via Wykop
  • 0
Akurat jakiś czas temu wróciłem do Knights and Merchants po 20 latach. Można za 5 zł kupić na GOG i zainstalować KaM Remake.
Nawet jest trochę graczy, sporo z polski + cały blok wschodni :D

Dorzucam jeszcze:
COLOBOT
blondasiak - Akurat jakiś czas temu wróciłem do Knights and Merchants po 20 latach. M...

źródło: Screenshot_of_Colobot

Pobierz
  • Odpowiedz
blondasiak
blondasiak
blondasiak 23.04.2024, 16:49:21 via Wykop
  • 0
Mayday
blondasiak - Mayday

źródło: 1574318968

Pobierz
  • Odpowiedz
blondasiak
blondasiak
blondasiak 24.04.2024, 12:38:57 via Wykop
  • 0
A to ktoś pamięta? Chyba było na jakiejś z płyt CD Action :D
blondasiak - A to ktoś pamięta? Chyba było na jakiejś z płyt CD Action :D

źródło: 698373937

Pobierz
  • Odpowiedz
blondasiak
blondasiak
blondasiak 26.01.2022, 22:10:15
  • 0
Słucham komisji ds. Pegasusa z Giertychem, coś tam mu przerywa od czasu do czasu, w ramach wypowiedzi jedna z senatorek:
"Proszę naszą ekipę techniczną o poprawienie jakości połączenia, ponieważ wcześniej rozmawialiśmy z kanadą i nic nie przerywało, dziękuje"
Współczuję 'ekipie technicznej'... nie móc nic powiedzieć wielkiej pani senator - niech sama złoży skargę na ISP...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak 30.12.2021, 22:45:31
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak
Autor
30.12.2021, 22:50:32
  • 1
@om606: tak myślałem bo tego skomplikowanego gowna nie da się inaczej wyjaśnić. Nikt o zdrowych zmysłach by tego nie klepnął bez flaszki z prezesem
  • Odpowiedz
blondasiak
blondasiak
blondasiak
Autor
30.12.2021, 22:55:04
  • 0
@soadfan: Ale przecież przy videotollingu zasada byłaby ta sama ? Użytkownik ma od razu informacje zwrotna czy opłata została naliczona (szlaban sam się podnosi). Bo dziś jechałem pierwszy raz i nic nie wiadomo czy się nalicza czy nie bo powiadomienia mam wyłączone podczas jazdy…
  • Odpowiedz
blondasiak
blondasiak
blondasiak
Autor
30.12.2021, 22:55:51
  • 0
@toszamono: to byłoby rozsądne wyjaśnienie - niezależnie
Od tego jak Bardzo to słowo tu nie pasuje
  • Odpowiedz
blondasiak
blondasiak
blondasiak 24.12.2021, 07:12:53
  • 0
A może w tym tweecie chodziło o teleport, jak Ciri w s2e6?
#cosietamdzieje #wiedzmin #kurdejszatan
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak 14.12.2021, 11:39:51
  • 0
UWAGA! Dnia 14.12 prognozowana jest zla jakosc powietrza w zakresie pylu zawieszonego. Zrezygnuj z aktywnosci na zewnatrz.
UWAGA! Dnia 15.12 prognozowana jest zla jakosc powietrza w zakresie pylu zawieszonego. Zrezygnuj z aktywnosci na zewnatrz.
UWAGA! Dnia 16.12 prognozowana jest zla jakosc powietrza w zakresie pylu zawieszonego. Zrezygnuj z aktywnosci na zewnatrz.
UWAGA! Dnia 17.12 prognozowana jest zla jakosc powietrza w zakresie pylu zawieszonego. Zrezygnuj z aktywnosci na zewnatrz.
UWAGA! Dnia 18.12 prognozowana
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak 15.11.2021, 15:07:06
  • 2
Czy tylko mnie to razi, czy oszalałem ?

Uznanie na koncie - pomarańczowa ikonka, ciemny napis
Obciążenie konta - ciemna ikonka, pomarańczowy napis

#ing
blondasiak - Czy tylko mnie to razi, czy oszalałem ?

Uznanie na koncie - pomarańcz...

źródło: comment_1636988790GB5VgJryc1ENserXmi3rNO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

835

Piraci drogowi okiem policyjnego drona

Piraci drogowi okiem policyjnego drona

Na nagraniu z olsztyńskiej szosy kilka ciekawych manewrów nagrodzonych mandatem

zajebisty
z
youtube.com
dodany: 13.11.2021, 18:33:08
  • 254
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    prawojazdy
  • #
    drony
  • #
    motoryzacja
blondasiak
blondasiak
blondasiak 14.11.2021, 08:16:56
  • 1
Frustracja drogowa osiągnie nowe szczyty, kiedy będzie się trzeba toczyć 50 na drodze gdzie można by jechać 100 z zamkniętymi oczami.

@Markok: to jeszcze może zamiast roweru kup sobie deskorolkę…

443

Niedzielski:W ostatnim czasie 20-30 proc. hospitalizacji, zgonów to zaszczepieni

Niedzielski:W ostatnim czasie 20-30 proc. hospitalizacji, zgonów to zaszczepieni

Cały czas monitorujemy zgony, hospitalizacje pod kątem tego jaki jest udział osób zaszczepionych w tych grupach - mówił na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.

Mikuuuus
z
rp.pl
dodany: 05.11.2021, 15:31:41
  • 245
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    szczepienia
  • #
    medycyna
  • #
    wykop
blondasiak
blondasiak
blondasiak 05.11.2021, 17:57:30
  • -9
Wiem, że wszyscy antyszczepionkowcy się wyżywają w tym znalezisku. Ale jeżeli to faktycznie prawda to mamy (my - ludzie) przesrane … wiec nie cieszyłbym się za bardzo.
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

blondasiak
blondasiak
blondasiak 05.11.2021, 18:10:34
  • 1
@Triptiz: ja przechorowałem i na pewno nie porównałbym tego do żadnej choroby której doświadczyłem, włącznie z długotrwałymi objawami po wyleczeniu. Reszta Twojej wypowiedzi nie wymaga komentarza.
blondasiak
blondasiak
blondasiak 05.11.2021, 18:24:44
  • 0
@Triptiz: i bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
blondasiak
blondasiak
blondasiak 05.11.2021, 18:25:25
  • 1
@CwanyWacek: swieta racja. Dlatego mamy co roku epidemie polio

863

Nowa posada wiceminister. Zajmie się kosmosem

Pokaż treści 18+

Nowa posada wiceminister. Zajmie się kosmosem

Kiedy myślisz, że nic głupszego już dziś nie przeczytasz, pojawia się on Kapitan PiS i wrzuca panią Semeniuk do Polskiego Programu Kosmicznego

konto usunięte
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.10.2021, 20:23:56
  • 187
  • #
    polska
  • #
    kosmos
  • #
    bekazpisu
  • #
    astronomia
blondasiak
blondasiak
blondasiak 23.10.2021, 07:59:11
  • 0
Ja nie rozumiem dlaczego oni w tym PPK chcą wszystkich pracujących. Ja się z tego wypisałem, żeby mnie w kosmos nie wysłali!

#pdk
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

480

Od zamachów z 11 września producenci broni zarobili 7,35 bilionów dolarów

Pokaż treści 18+

Od zamachów z 11 września producenci broni zarobili 7,35 bilionów dolarów

Po zamachach akcje największego amerykańskiego producenta broni, Lockheed Martin, wzrosły o 15 procent, do 43,95 USD za akcję. Dziś jedna akcja kosztuje 349 USD.

konto usunięte
z
gospodarka.dziennik.pl
dodany: 11.09.2021, 18:59:00
  • 77
  • #
    swiat
  • #
    wojsko
  • #
    usa
  • #
    11wrzesnia
  • #
    wtc
  • #
    militaria
blondasiak
blondasiak
blondasiak 12.09.2021, 06:55:37
  • 12
@vartan: czyli Apple

754

Uchwały krajobrazowe mają sens! Tak w ciągu roku zmienił się Kraków [ZDJĘCIA]

Uchwały krajobrazowe mają sens! Tak w ciągu roku zmienił się Kraków [ZDJĘCIA]

Dzięki nowym przepisom z terenu miasta zniknęło mnóstwo nielegalnych reklam. Teraz miasto podsumowuje rok działania uchwały krajobrazowej.

aleksyyyy
z
whitemad.pl
dodany: 28.06.2021, 14:11:22
  • 188
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    ciekawostki
  • #
    architektura
  • #
    warszawa
  • #
    zainteresowania
blondasiak
blondasiak
blondasiak 28.06.2021, 23:02:08
  • -1
Już wkrótce: Biedronka schowana w szarej kamienicy - zakupi zrobią tylko ci, którzy znają lokalizację.

@jatylkonapiwo: Spóźniony, już jest w Gliwicach od lat ;)
blondasiak - > Już wkrótce: Biedronka schowana w szarej kamienicy - zakupi zrobią tyl...

źródło: comment_16249213243BDW2f1bpouZngbaDfIgwA.jpg

Pobierz
blondasiak
blondasiak
blondasiak 23.03.2021, 10:22:32
  • 0
Taki obraz Zabrzańskiej przychodni.
W poczekalni stoją krzesła (zwykle krzesła, nie ławki). I zamiast je rozsunąć to na co drugim jest kartka żeby nie siadać ¯_/(ツ)_/¯
#przychodnie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blondasiak
blondasiak
blondasiak 02.02.2021, 11:26:39
  • 2
Szybki przepis na sosik pomidorowy według google.
Wtf ?
#bekazalgorytmu
blondasiak - Szybki przepis na sosik pomidorowy według google.
Wtf ?
#bekaZalgorytm...

źródło: comment_16122651727KU6dGKJaaZ7dk6FJ4V7KY.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czimchik
Czimchik
02.02.2021, 11:32:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blondasiak: no jako konserwant ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

660

Kucharze przeżywają dramat. "Nie robię świąt, bo nie mam za co"

Kucharze przeżywają dramat. "Nie robię świąt, bo nie mam za co"

– Mam zaległości w czynszu i u przedstawicieli. Jestem na ostatnim zakręcie – mówi Marika z Gdyni, właścicielka niewielkiej restauracji. Kucharze Bartłomiej i Dawid, również z Trójmiasta, dodają, że pracy

WP_Kobieta
z
kobieta.wp.pl
dodany: 19.12.2020, 11:46:04
  • 241
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
blondasiak
blondasiak
blondasiak 20.12.2020, 08:09:08
  • 2
@zdzisiu69: Racja, tak samo z producentami alkoholu, trzeba być totalnym frajerem żeby zapłacić prawie 80 zł za flaszkę w której 60% to woda a tylko 40% ma znaczenie.
blondasiak
blondasiak
blondasiak 20.12.2020, 08:38:35
  • 0
@galicjanin: Przepraszam, zapomniałem dodać tag #ironia
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.06.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking