Wpis z mikrobloga

@bigger: ja wypożyczałem stąd monzarentacar.gr - nowe samochody i dobre ceny z pełnym ubezpieczeniem.
Jeśli to tygodniowy wypad to musisz wybrać czy zwiedzasz wschód czy zachód, całej wyspy w tydzień nie ogarniesz chyba że jesteś zapalonym podróznikiem. Kreta jest super, wyspiarski klimat, piekne widoki, są góry i morze obok siebie a atrakcji też pełno, śliczna Chania piękne Balos i moje ulubione Elafonisi - tam masz piasek na plaży.
@p1p2p3: Dzieki!

Co polecasz z gowniakami? Wschod czy zachod? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Zalezy nam na spokojnym plazowaniu , jakis wycieczkach po gorkach itd..

Jestes w stanie polecic jakies dobre miejsce do noclegu. Najlepiej w dobrym (4*+ standardzie)
@bigger: jak 4+ to byłem w fajnym hotelu, Selini Suites - polecam. Bardzo blisko do plaży, świetne jedzenie i dobre warunki mieszkalne. Reszta samochodem i zacznij od zachodu, tylko jak na Balos z dziećmi to nie na piechotę tylko statkiem (później mi podziękujesz) ;).
@obywatel_gov: wypożyczalnie samochodów to najczęściej po prostu gotówka z góry. Hotel miałem już klepnięty i opłacony z Polski, dodatkowy rachunek przy wyjeździe to już obojętnie czym.
@obywatel_gov: u nich jest już szerokie ubezpieczenie, nie obejmuje tylko uszkodzeń uderzeń spodu samochodu, opon i lusterek. Z monzą na krecie współpracuje polski pośrednik "Wiem gdzie jadę". Zero problemów przy wypożyczeniu, a samochodu nie zdawałem tylko zostawiłem pod hotelem. Jedyna kwestia "problematyczna", że przy podstawieniu samochodu pod hotel mnie prosili o podrzucenie do bazy, która była z 10 km od mojego hotelu