Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bejt
bejt

bejt

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2840
  • Znaleziska 39
  • Mikroblog 2801
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
jestembogiem69
jestembogiem69
jestembogiem69
26.12.2022, 02:41:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Orientuję się ktoś Jak pozbyć się takiego artefaktu?#komputery #windows
jestembogiem69 - Orientuję się ktoś Jak pozbyć się takiego artefaktu?#komputery #wind...

źródło: comment_16720224834OtDuklPTdzoghSUhRvsVN.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt 26.12.2022, 07:03:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jestembogiem69: padło podświetlenie Led wymiana taśmy która jest nieopłacalna czyli śmietnik
  • Odpowiedz
nukey
nukey
25.12.2022, 20:02:35
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt 25.12.2022, 23:12:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nukey: typiary czują desperację na kilometr xD
  • Odpowiedz
macio32155
macio32155
24.12.2022, 15:00:52
  • 487
Czy ten 4 metrowy s------l którego musiałem sam przytargać do domu dostanie parę plusów?
#swieta #bozenarodzenie #wigilia #choinka #pokazchoinke
macio32155 - Czy ten 4 metrowy s------l którego musiałem sam przytargać do domu dosta...

źródło: comment_167189405096pmy15G92F8DX5rEtjw7e.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt 24.12.2022, 19:54:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 204
@macio32155: polak chwali się choinką:
Inni polacy: wow jaki standard, to chyba nie u nas, ile za ogrzewanie, auto podejrzewam też drogie
XD
  • Odpowiedz
Damianowski
Damianowski
22.12.2022, 18:20:11
  • 961
Kiedy mieszkasz sam i gotujesz sobie ziemniaki do obiadu

#gotujzwykopem #gotowanie #jedzenie
Damianowski - Kiedy mieszkasz sam i gotujesz sobie ziemniaki do obiadu

#gotujzwyko...

źródło: comment_1671733206ZOtJBaCGO2UsWUTDg1NhFM.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt 22.12.2022, 23:23:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Damianowski: a jak tam w rosji, fejk czy nie?
  • Odpowiedz
MarcinE45
MarcinE45
22.12.2022, 13:59:21
  • 210
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt 22.12.2022, 18:53:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarcinE45: no prawda
  • Odpowiedz
bejt
bejt
bejt 21.12.2022, 17:43:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki polecacie hotel ze spa nad polskim morzem blisko od Trójmiasta?
#hotel #wakacje #trojmiasto #podroze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M0ke
M0ke
21.12.2022, 02:57:27 via Android
  • 2474
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt 21.12.2022, 06:03:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andrzej-roman: żebyś się nie zesrał xD w ogóle nie odpowiedzą
  • Odpowiedz
bejt
bejt
bejt 20.12.2022, 22:55:57
  • 0
czy można jechać na urlop do białowieży?
#pis #bialystok #podlasie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt
Autor
20.12.2022, 23:21:43
  • 1
@Poopiesh: a co z sytuacją przy granicy z białorusią?
  • Odpowiedz
bejt
bejt
bejt 16.12.2022, 20:47:29
  • 0
brać w ciemno?
https://www.notino.pl/lalique/pour-homme-equus-woda-perfumowana-dla-mczyzn/

#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt
Autor
16.12.2022, 21:57:54
  • 0
@Miauczynski_adas_adam: wlasnie mial iść w duecie ze sportem
  • Odpowiedz
bejt
bejt
bejt
Autor
16.12.2022, 21:58:07
  • 0
@Miauczynski_adas_adam: a co mi tam stówka w te czy te przy tej inflacji
  • Odpowiedz
w.....m
w.....m
konto usunięte 15.12.2022, 00:01:41
  • 289
I tak to się żyje w tym cedepie:

- Wiedźmin 3 jest na starej wersji Red Engine, która używa tylko DX11
- Nowe bajery graficzne, w tym te od Nvidii, wymagają DX12
- W firmie nie został już prawie nikt kto ogarnia ich własny silnik (a zwłaszcza wersję sprzed 7 lat), całe studio przechodzi na Unreal Engine 5
- Do whakowania DX12 do Wiedźmina użyto deweloperskiego API D3D11On12 które służy do stopniowego portowania na DX12 i
w.....m - I tak to się żyje w tym cedepie:

- Wiedźmin 3 jest na starej wersji Red ...

źródło: comment_1671061935vCF2e9AISRDOf126c2Fl35.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt 15.12.2022, 05:18:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
roxet
roxet
12.12.2022, 00:13:17 via Android
  • 187
Comfortably numb. Najlepsza piosenka jaka istnieje. Daj plusa jeśli ja znasz. Jeśli nie posłuchaj i wróć później.
roxet - Comfortably numb. Najlepsza piosenka jaka istnieje. Daj plusa jeśli ja znasz....

źródło: comment_1670803997aPaDbNGi0vMM1NLbvAlV2a.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt 12.12.2022, 06:06:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@roxet: niezle słuchać 3 min intro dla starych dziadów walących sobie konia do 2 dźwięków. Mityczne przezycie
  • Odpowiedz
bejt
bejt
bejt 29.11.2022, 17:33:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Motomirki pytanie, mam aurisa 1 2012r. i teraz Cruise range na komputerze to odległość jaka przejadę do 0 w baku czy do rezerwy?
#kiciochpyta #samochody #toyota
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt
Autor
29.11.2022, 17:41:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yaroszek: @Dejwi996: po prostu mam 74 km Cruise range, a dalej mi się nie zaświeciła rezerwa, więc coś tu jest no yes
  • Odpowiedz
bejt
bejt
bejt 15.10.2022, 10:05:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś wie jakiej długości jest kabel od pada do konsoli #sup?
#retrogaming #konsole #nintendo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejt
bejt
bejt 30.09.2022, 05:19:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pinokio2000
pinokio2000
pinokio2000
30.09.2022, 07:26:14 via iOS
  • 0
@bejt: Taktyk
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter
30.09.2022, 09:21:12 via iOS
  • 0
@bejt: Są Nike AF 1 z goretexem, kiedyś adidas tez miał serie różnych modeli z tym materiałem ale raczej już ciężko dostać
  • Odpowiedz
bejt
bejt
bejt 12.09.2022, 10:44:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki hotel polecacie na kilka nocy dla pary w ścisłym centrum? Najlepiej blisko metra i bez znacznego obciążenia portfela
#warszawa #podroze #podrozujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx
12.09.2022, 10:48:33
  • 7
w ścisłym centrum


@bejt: > bez znacznego obciążenia portfela

@bejt: Wybierz jedno
  • Odpowiedz
jurdziol_
jurdziol_
jurdziol_
12.09.2022, 11:26:43
  • 1
@bejt: Ibisy mają niezłe lokalizacje - Stare miasto niedaleko Dworca Gdańskiego, no i przy Solidarności.

Przez remont lepiej unikać tego przy Łazienkowskim
  • Odpowiedz
bejt
bejt
bejt 10.08.2022, 14:42:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy można samodzielnie odkręcić drzwi od nowej pralki #lg? Czy te zakrętki przy drzwiach to raczej będą nitonakretki czy mogę się spodziewać, że wewnątrz zostanie jakiś element? Model f2wv7s8s1e
#kiciochpyta #agd #remontujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jarek_P
Jarek_P
10.08.2022, 15:05:36
  • 1
@bejt: jeśli w instrukcji jest coś o możliwości przełożenia drzwi na lewą stronę, to odkręcaj w ciemno. Jeśli nie ma, to odkręć trochę i zobacz, czy śruba się rusza wraz z nakrętką. Na 90% tam jest gwintowane gniazdo, ale... wiadomo, lepiej sprawdź.
  • Odpowiedz
wszystko_wiem
wszystko_wiem
10.08.2022, 15:10:03
  • 1
@bejt: na 99% jest tam gwintowane gniazdo, a sama śruba jest na jakimś czerwonym kleju. Tak jest u mnie, a mam model wyżej od twojej.
  • Odpowiedz
bejt
bejt
bejt 06.08.2022, 15:14:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie mid range opony całoroczne polecacie do dziesięcioletniego aurisa?
#samochody #opony
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Criselda
Criselda
07.08.2022, 08:01:42 via Android
  • 2
@bejt osobiście jestem zwolennikiem Goodyearow Vector 4seasons Gen3, ale to najwyższa polka i nie każdy chce tyle wydawać (~360-370/szt.). Zdecydowanie warto rozważyć Dębice Navigator 3 z tego samego koncernu (nie posiadam, ale zbierają dobre opinie w necie i nie mam na myśli sklepów typu Oponeo, gdzie każda opona ma dobre opinie), które nie ustępują znacznie GY, a są ponad stówę tańsze na sztuce. Crossclimate 2 ma najlepszy marketing przez co wielu
  • Odpowiedz
Criselda
Criselda
06.10.2022, 21:17:23 via Android
  • 1
@bejt https://allegro.pl/oferta/goodyear-vector-3-caloroczne-205-55r16-2022r-ubez-12673436660 najtańsza oferta na allegro z rocznika 2022, 400 zł. Może się jednak zdecydujesz.
  • Odpowiedz
bejt
bejt
bejt 18.07.2022, 15:15:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy po ostatnich podwyżkach #markus z #ikea to dalej dobry wybór w cenie 700 zł?
#kiciochpyta #programowanie #pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3gion
L3gion
18.07.2022, 18:11:45
  • 3
nie, to zawsze był pazdzierz


@rock-man: To nigdy nie był paździeż, za te 500 zł początkowe nie było w zasadzie alternatywy. Nawet w biurze mamy parę Markusów i ludzie zadowoleni.
  • Odpowiedz
Tojuztrzeciekonto
Tojuztrzeciekonto
Tojuztrzeciekonto
18.07.2022, 19:57:31
  • 0
@bejt: mam markusa i jestem zadowolony, choć prawdę mówiąc nie mam porównania do innych foteli w tej cenie.
  • Odpowiedz
bejt
bejt
bejt 11.07.2022, 14:22:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy podłączać zmywarkę pod ciepła czy zimna wodę? Są jakieś oszczędności na tym przy zwykłym prądzie?
#kiciochpyta #remontujzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariusz5891
mariusz5891
11.07.2022, 14:23:30
  • 3
@bejt: Zimną
  • Odpowiedz
mariusz5891
mariusz5891
11.07.2022, 14:38:10
  • 2
@bejt: Bo ja tak mam

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
  • Strona 10 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.06.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking