Wpis z mikrobloga

@jestembogiem69: wygląda jakby odkleiły się soczewki rozpraszające światło na ledach. Niczego nie trzeba wymieniać(chociaż można) wystarczy je odpowiednio ustawić i przykleić.
Robota wymaga rozebrania matrycy i np kleju UV.

Nie spotkałem się z takim rozwiązaniem podświetlenia w monitorze (pewnie dlatego że ich nigdy nie naprawiam) więc traktuj moja wypowiedź jako niekoniecznie poprawną, akurat w tym wypadku. Możesz to zweryfikować, jak poruszasz monitorem powinno coś "latać" w środku.
@bejt: co Ty człowieku za głupoty piszesz, podświetlenie ewidentnie tam działa a problem jest z obrazem czyli jak już coś to matryca. Ale mi to wyglada jak błąd windowsa a nie monitora, opie podepnij inny monitor i na innym kablu sprawdzić czy to monitor czy komputer. Możesz tez sprawdzić port z płyty głównej / karty graficznej. Albo monitor podpiąć pod inne źródło obrazu.
To pod rozmytym okienkiem to ikony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tabarok: @sruba_m3: xd. Racja. Obraz pasował mi idealnie do uszkodzenia takiego jak opisałem.

was robi jak dzieci


@sruba_m3: nie tracę czasu na doszukiwanie się sensu w wysrywach z internetu. Pokazał coś co wygląda jak konkretną usterka to napisałem możliwa przyczynę. Tyle.
ale skisłem ze spacjalistów XD


@Kosopietek: nie zesraj się. Ktoś tu napisał że jest specjalistą? Próbował kogoś pouczac? Wymadrzac się?

Ale kisne z internetowych krzykaczy jak Ty XD