Możecie mi powiedzieć czy w naszym kraju rządzi już KO czy nadal PiS? Byłem dziś w urzędzie złożyć wniosek o paszport, a tam na korytarzu pełno inżynierów. Pełne ławki śniadych przybyszy i teraz nie wiem czy krytyować jeszcze pisiorów czy już tuskowców?
@malinq: Polacy maja problemy z logika, z jednej strony chcą pozbyc się inżynierów, a z drugiej jakby się udało i przyszłoby załamanie gospodarcze to by jęczeli, że to wina rządu tez xd
Tak ogólnie, to co by mu musieli jeszcze udowodnić żeby to nie było karalne i mógł dalej startować w wyborach i nadal miałby sporą szanse na zwycięstwo? Bo już tyle afer ma na koncie, a poparcie coraz wyższe
@Aesss nikt sensownie ci na to pytanie nie odpowie, dla nich liczy się że Nawrocki oszukał. Dla mnie ten gość to oczywiście mem i beka. Ale jak słabego kandydata wystawiło PO i jak bardzo PO musi być obecnie słabe że taki ktoś jak Nawrocki z nim konkuruje. Niechęć ludzi do Tuska jest obecnie olbrzymia, populizm pełna gębą nie da im wygranej, naród zaufał i dal im władze i już chyba zaufanie
Myślę, że małpa byłaby lepszym kandydatem niż Nawrocki, ale widzę że ludzie zrobią wszytko żeby nie przeszedł podnóżek Tuska. Nie można powiedzieć, że ludzie nie mają świadomości kim jest Nawrocki. Siła tuby propagandowej PO jest trubo mocna obecnie i info o jego aferach na pewno każdy słyszał. Jednakże, naród nie chce oddać całkowitej władzy jednej, niestety podległej partii czyli PO. Przecież PO obecnie kieruje największymi mediami w Polsce i co z tego
Michał Pater, autor kanału "Autostopem na koniec świata", opowiada o swojej podróży przez Rosję w 2024 roku. Dowiecie się m.in. o przesłuchaniach przez FSB, spotkaniach z rosyjskimi żołnierzami i zaskakujących reakcjach na polski paszport.
Pamiętam pierwsz serię, autostopem na kołyme tak się ta seria chyba nazywała. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba we wtorki były odcinki, więc wracając ze szkoły nie mogłem się doczekać aby obejrzeć. Chyba pierwszy gość na polskim youtube, który zaczął nagrywać takie przygody. Zajebiscie pokazane jak żyją ruscy, normalnie jakby czas się tam zatrzymał sto lat temu. Mega mi sie podobalo, ale nie o tym, obejrzałem tą serię i koniec. Sporo czasu minęło
#farma Oglądam sobie od 1 sezonu i jestem teraz w połowie 3. Te baby w tej edycji to jakiś kosmos. Amanda inny poziom, współczuję każdemu w jej otoczeniu takiego toksyka nie widziałem. Margaret to najbardziej odklejona feminazi. Szkoda ze z wami nie oglądałem tego sezonu.
Ale mnie triggerują ludzie pieprzący o tym, że ktoś siedzi na siłowni na telefonie. Tak, będę podnosić ciężary bez żadnych przerw, a jeśli już się zdarzy przerwa, to będę się gapić w sufit przez dwie minuty żeby ktoś czasem nie pomyślał, że na siłowni siedzę na telefonie zamiast ćwiczyć xd
Lepiej siedzieć te 2 minuty w telefonie niż nawet błądzić wzrokiem po sali i przez chwilę spojrzeć na jakąś randomową laskę, która później zrobi aferę ze na nią paczą
Witam, potrzebuje od was porady. Planuje zamaskować regały tak żeby całość zasłonić. Najlepiej za niewielki wklad finansowy bo jie chce duzonw toninwestowac. Chodzi mi o zasłonienie ich, użyć kotary lub coś innego. Czy ktoś z was już kiedyś radził sobie z czymś takim? Będę wdzięczny za propozycję.
Nie zmiesci się, na długość by wszedł ale na wysokość to słabo chyba ze po amputacji nog. Regał ma 120 cm szerokości i 180cm wysokości, może być coś na każdego osobno, nie musi być jedna zasłona na całość
@JestemKaspi dzięki, żona właśnie już kupiła sporo takich pojemników i wszystko tam upcha, ale chciałem całość jakoś zasłonić żeby było zakryte. Już chyba mamy rozwiązanie
@Spojler22 ja też właśnie na pepperze sobie obserwuje czy ktoś czegoś fajnego nie wrzucił. Niestety skubani znów ceny zawyżają, ale mam nadzieję że ktoś coś ciekawego wypatrzy
@janomarjano grywam co sezon Mega amatorsko z żoną, a od 2 miesięcy gram z trenerem raz w tygodniu. Moja rakieta to Wilson Fusion XL, taką najzwyklejsza kiedyś kupiłem I chciałbym coś porządniejszego kupić. Jeżeli jesteś znawca tematu to chętnie wysłucham porady
Maga wspomnienie, znałem na pamięć info o każdym zwierzęciu, były też takie tylko z flagami państw z info o powierzchni, zaludnieniu i najwyższym szyczcie.
Siema, mam pytanie do elektro Mirków. Posiadam kino domowe zakończone końcówka jack. Kupiłem nowy tv, który nie ma wejścia do jack. Posiada wejście opytczne. Czy jest jakiś sposób żebym mógł podłączyć kino do nowego tv?
@gorzki99 byłem w media expert pytać o coś takiego to nie mają, ale koleś mi podpowiedział że jego znajmowy też miał taki kłopot i ogarnął to kupując chyba taki konwerter co @jancio_wodniczek dał link.
@darek-jg tylko wejście optyczne dlatego próbuje jakoś ogarnąć żeby połączyć go z kinem które jest na Jack, ale chyba niż wiem jak to powinienem zrobić
#polityka #polska