Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
averyaveragekiddo

averyaveragekiddo

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 59
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 36
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (4)
  • Komentowane (10)
  • Plusowane (22)
n_rostova
n_rostova
22.05.2021, 15:28:37
  • 6391
HISTORYCZNA LISTA OBECNOSCI, NASTEPNA TAKA MOZE ZA 50 LAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
#mecz
n_rostova - HISTORYCZNA LISTA OBECNOSCI, NASTEPNA TAKA MOZE ZA 50 LAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#m...

źródło: comment_1621697311sWRk4Z5W86ZVOks0Fow68M.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664
22.05.2021, 15:29:31 via Android
  • 278
@n_rostova Co za 50 lat, za rok Roberdzik ma to powtórzyć i nie ma gadania! ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
2.....u
2.....u
konto usunięte 22.05.2021, 15:34:50
  • 316

Komentarz usunięty przez moderatora

medykydem
medykydem
14.01.2021, 06:24:05 via Android
  • 3854
#heheszki
medykydem - #heheszki

źródło: comment_1610605445Bw1Ief8UB3sdWIUVr4ttBO.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....u
J.....u
konto usunięte 14.01.2021, 06:42:36
  • 188
@medykydem: Nie ma wyjścia- teraz to im trzeba przynieść demokrację
  • Odpowiedz
gtk90
gtk90
14.01.2021, 07:12:27
  • 736
@medykydem: Dlaczego w USA nigdy nie było zamachu stanu?
- bo tam nie ma ambasady amerykańskiej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

(Taki żarcik popularny w Ameryce Łacińskiej)
  • Odpowiedz
Krakeniatko
Krakeniatko
05.08.2020, 20:23:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3735
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

puotek
puotek
05.08.2020, 20:39:29
  • 547
@Krakeniatko: opie XDDD
  • Odpowiedz
n.....e
n.....e
konto usunięte 05.08.2020, 20:53:25
  • 911
@Krakeniatko: nie wiem czy jesteśmy gotowi na poziom jaki prezentujesz
  • Odpowiedz
r.....y
r.....y
konto usunięte 06.05.2020, 06:57:10
  • 793
Nie moje

Pewnego dnia, pewien stary profesor został zaangażowany aby przeprowadzić kurs dla grupy dwunastu szefów wielkich koncernów amerykańskich, na temat skutecznego planowania czasu.

Kurs ten był jednym z pięciu modułów przewidzianych na dzień szkolenia. Stary profesor miał więc do dyspozycji tylko jedna godzinę by wyłożyć swój przedmiot. Stojąc przed ta elitarna grupa (która była gotowa zanotować wszystko, czego ekspert będzie nauczał), stary profesor popatrzył powoli na każdego z osobna, następnie powiedział:
r.....y - Nie moje
 Pewnego dnia, pewien stary profesor został zaangażowany aby przep...

źródło: comment_1588748228KuyJ4jNuxtEV1AzYu4bpoQ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beconase
beconase
06.05.2020, 07:20:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 141
@rrdzony: miud opie
  • Odpowiedz
Akilles
Akilles
06.05.2020, 09:45:55
  • 100
@Asarhaddon: O ile kojarzę to chodzi o kolejność wkładania rzeczy - kamienie oznaczać miały rzeczy najważniejsze, stanowiące podstawę działań, natomiast żwir czy piach pomniejszymi działaniami. Jakby najpierw wsypał piach i żwir, wlazłoby mniej kamieni, stąd potrzeba ich hierarchizacji i pilnowania kolejności.
  • Odpowiedz
S.....s
S.....s
konto usunięte 21.04.2020, 13:17:00
  • 154
Zawsze sceptycznie podchodzę do informacji na wykopie, wczoraj jednak muszę przyznać, że zainteresowało mnie info o cenach ropy i tym że można zatankować za darmo, a nawet dostać dopłatę. Z samego rana pełen nadziei, ale i z dużą dozą sceptycyzmu postanowiłem to sprawdzić. Zajechalem na stację benzynową, brak kolejek trochę mnie zdziwił, nie powiem że nie. Jednak z nadzieją na dobry cebulacki deal podjechałem pod dystrybutor i bez chwili zawahania wpakowałem węża
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pijekubusplay
pijekubusplay
21.04.2020, 13:19:09
  • 1
@Sagitarius: chyba już podobny wpis jest dziś w gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Loyalis
Loyalis
19.04.2020, 12:04:49
  • 752
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabin01
Rabin01
19.04.2020, 12:10:57 via Android
  • 51
Piękne, pozdrawiam
  • Odpowiedz
rybka65
rybka65
rybka65
19.04.2020, 12:14:50 via Android
  • 376
@Loyalis > karyna go bierze jako lup wojenny -wracacie do swojej wioski jak byscie spladrowali
Niderlandy

Habibłem w tym momencie XDDDDD
  • Odpowiedz
BezKrakaNiePograszMakaroniarzu
BezKrakaNiePograszMakaroniarzu
16.04.2020, 10:38:48 via Android
  • 2130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal_85
michal_85
michal_85
16.04.2020, 10:40:54
  • 125
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: chciałbym żeby ten wpis był zaplusowany przez więcej osób
  • Odpowiedz
wpisynienawisci
wpisynienawisci
16.04.2020, 11:07:39
  • 120
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Pracownik jak nie pracuje to nie wypracował środków na ZUS które miał odprowadzić pracodawca. Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nicky23
Nicky23
14.04.2020, 18:13:16
  • 1764
#tvpis
Nicky23 - #tvpis

źródło: comment_1586887991V1nxQURK5SvVIPbpPNSOtV.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nicky23
Nicky23
Autor
14.04.2020, 18:14:34
  • 47
@Bekon2000: widać napdacowanie? xd
  • Odpowiedz
Huncwot_Kermit
Huncwot_Kermit
14.04.2020, 20:30:08
  • 73
@Nicky23: Zajebiście jest, nie przejmuj się hejtami mordo
  • Odpowiedz
Pustulka
Pustulka
31.03.2020, 17:52:10
  • 351
Dodaję i usuwam laptopy, bo znikają lub im szybko zmieniają się ceny tak, że muszę przerabiać całe przedziały co jest spowodowane masowym wykupem w związku z pracą i nauką zdalną. Jesteśmy też na progu nowych generacji i sklepy zaczynają wyprzedawać te starsze, wyniki pierwszych recenzji pokazują, że nowe ryzeny 4XXX będą świetne byleby laptopy z nimi zostały dobrze wycenione. Postanowiłem, że w tym wpisie będą wrzucał każdy przedział jak tylko zrobię, a
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pustulka
Pustulka
Autor
31.03.2020, 17:53:32
  • 7
Lista laptopów do około 1500 zł
  • Odpowiedz
dobry_wykopek
dobry_wykopek
dobry_wykopek
31.03.2020, 19:03:09
  • 33
@Pustulka: Dobra robota z tymi zestawieniami. Musiałem zamówić dla bratanka tydzien temu tez do zdalnej nauki. Oszczędzałeś mi kilka dobrych godzin grzebania po różnych forach itd.
  • Odpowiedz
skinny_pete
skinny_pete
01.04.2020, 05:01:48 via Android
  • 849
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planeta_odebete2
Planeta_odebete2
Planeta_odebete2
01.04.2020, 08:32:02
  • 45
@skinny_pete:

Pamiętam taki epizod z czasów PO z mojej branży. Nowakowi przypomniało się na kilka miesięcy przed ostatecznym terminem (później miały przepaść środki, zdaje się), że należy wprowadzić system elektronicznego poboru opłat ViaToll. W urzędach panika, no ale jak to tak. Ch*j, robimy xD. Bramownice, stawiane nad głowami kierowców, powstawały bez pozwoleń na budowę, z niecertyfikowanej chińskiej stali. No już trudno, niech będzie xD Firma obsługująca płatności, wynegocjowała taką umowę,
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
01.04.2020, 09:35:47
  • 164
Skończ mi zatem pierd00lić o pisie, bo gdyby kaczafi odwalił choć raz coś takiego, to by go zmiotło z planszy.


@Planeta_odebete2: xD
G---o by się stało a nie zmiotło go. Odwalają gorsze rzeczy i nic się nie dzieje, ludzie dalej go wielbią.
  • Odpowiedz
Ghost2
Ghost2
Ghost2
30.03.2020, 19:07:42
  • 114
xDDDDDDDDDDDDDDDDD

#gielda #zaorski #analizatechniczna #forex #heheszki #inwestycje #ekonomia #gpw #finanse #inwestowanie #tjs
Ghost2 - xDDDDDDDDDDDDDDDDD

#gielda #zaorski #analizatechniczna #forex #heheszki #...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....4
b.....4
konto usunięte 30.03.2020, 19:10:28
  • 6
@Ghost2: XDDD genialne
  • Odpowiedz
ssauczo_pauczo
ssauczo_pauczo
30.03.2020, 23:25:08
  • 11
@Ghost2: masz symbol korekty na czole xd
  • Odpowiedz
Simple-Man
Simple-Man
26.03.2020, 18:57:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3031
Wlochy:
26 lutego - 147 przypadków
26 marca - 6203 przypadkow

Polska:
25 marca - 150 przypadków
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elf_pszeniczny
elf_pszeniczny
26.03.2020, 19:04:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 975
@Simple-Man: 2137 przypadków
  • Odpowiedz
grzesiu_id
grzesiu_id
26.03.2020, 19:04:51
  • 987
@Simple-Man: dlaczego wpisałeś 25 marca 150 przypadków w PL bo nie rozumiem
  • Odpowiedz
Czikita113
Czikita113
26.03.2020, 17:59:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2360
Ehhh, i weź się tu ożeń... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#humorobrazkowy #heheszki
Czikita113 - Ehhh, i weź się tu ożeń... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#humorobrazkowy #heheszki

źródło: comment_1585245590tsALDFmP8BAiA58vSabD2E.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f.....y
f.....y
konto usunięte 26.03.2020, 18:01:36 via iOS
  • 232
@Czikita113: to nei trzeba brać ślubu i bd git
  • Odpowiedz
dziadeq
dziadeq
26.03.2020, 19:08:08
  • 644
chociaż zawsze była bdb :)


@golf3cabrio: potwierdzam, nadal jest hot i zawsze była bdb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZOOT
ZOOT
24.03.2020, 12:30:59
  • 166
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....o
T.....o
konto usunięte 24.03.2020, 12:55:45
  • 5

Komentarz usunięty przez autora

Pilaf
Pilaf
24.03.2020, 15:59:02
  • 4
@CoolCake: nic nowego, ruskie szkalują wielką polzge
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K
22.03.2020, 12:10:03
  • 796
#koronawirus #czechy #heheszki #humorobrazkowy
LM317K - #koronawirus #czechy #heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_1584878943cvdp2l4mnrK6aZG2zfKqZm.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaGrom
KubaGrom
22.03.2020, 12:53:47
  • 127
@LM317K: Nie mamy respiratorum, ale szykujemy krematorium...
  • Odpowiedz
KochanekAdmina
KochanekAdmina
22.03.2020, 15:06:32
  • 101
@LM317K: *W Polsce rząd zakazał posiadania maseczek
  • Odpowiedz
Prawy_Kacper
Prawy_Kacper
18.03.2020, 21:39:37
  • 182
#koronawirus #gielda #ekonomia

Nie boję się koronawirusa. Część zachoruje, część umrze. Naturalna kolej rzeczy. Taki jest świat i taka jest jego natura. Nie mnie to oceniać.

Czy boję się kryzysu ekonomicznego spowodowanego koronawirusem, przestojami i przerwanymi łańcuchami dostaw? Nie boję się!

Boję
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....G
S.....G
konto usunięte 18.03.2020, 21:40:48 via Android
  • 13
@Prawy_Kacper underrated post
  • Odpowiedz
Prawy_Kacper
Prawy_Kacper
Autor
18.03.2020, 21:55:01
  • 18
@rouli: czasami jak jest kryzys to trzeba iść do gorszej pracy i zaciskać pasa. Dodam że jestem na bezpłatnym urlopie bo firma w której pracuję ma mega kryzys i może upaść - pzez złe decyzję i koronawirusa.

Zacisnę pasa i dam radę - takie życie. Najwyżej będę żarł szczaw i mirabelki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szejas
szejas
09.03.2020, 13:36:25
  • 241
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bilas
bilas
09.03.2020, 13:48:17
  • 13
@BlackHawk144: Miała być w styczniu, to święto ruchome ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w.....a
w.....a
konto usunięte 09.03.2020, 13:50:15
  • 7
@szejas: Śmiech przez łzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking