Wpis z mikrobloga

Ważniejszym problemem, chorobą która toczy ten kraj od bardzo długiego czasu jest wszechobecne i królujące DZIADOSTWO. Dziadostwo rozumiane jako niekompetencja, bylejakość, brak profesjonalizmu, chamstwo, kult prostoty i źle rozumianej "swojskości" - bo o ile cenię "swojskość" to nie pasuje mi dominacja głupoty i małostkowość. To DZIADOSTWO toczy ten ktaj, a PiS jest ostatecznie wysublimowaną jego reprezentacją. #koronawpolsce #koronawirus #przemyslenia #bekazpisu
  • 34
  • Odpowiedz
@skinny_pete:

Pamiętam taki epizod z czasów PO z mojej branży. Nowakowi przypomniało się na kilka miesięcy przed ostatecznym terminem (później miały przepaść środki, zdaje się), że należy wprowadzić system elektronicznego poboru opłat ViaToll. W urzędach panika, no ale jak to tak. Ch*j, robimy xD. Bramownice, stawiane nad głowami kierowców, powstawały bez pozwoleń na budowę, z niecertyfikowanej chińskiej stali. No już trudno, niech będzie xD Firma obsługująca płatności, wynegocjowała taką umowę, w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@skinny_pete: zgadzam się w dodatku znikąd nadziei, każda partia po dojściu do władzy wchodzi w buty poprzedników i państwo z dykty jak było tak jest nadal. My chyba potrafimy funkcjonować dobrze tylko w obliczu zagłady albo realiach terroru i opresji. Przykre też jest to że IIIRP po 30 latach nadal nie zostawiła po sobie żadnego wielkiego projektu na miarę np. PRL-owskiego 1000 szkół na tysiąclecie. Może PO-owskie orliki możnaby pod to
  • Odpowiedz
Minister spraw wewnętrznych w rządzie Platforma-PSL Bartłomiej Sienkiewicz sam przyznał i to po kilku latach ich rządów że :" Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje, dlatego że działa poszczególnymi swoimi fragmentami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością. Tam, gdzie państwo działa jako całość, ma zdumiewającą skuteczność. Tylko jakoś nikt nie chce korzystać z tej…
  • Odpowiedz
Skończ mi zatem pierd00lić o pisie, bo gdyby kaczafi odwalił choć raz coś takiego, to by go zmiotło z planszy.


@Planeta_odebete2: xD
Gówno by się stało a nie zmiotło go. Odwalają gorsze rzeczy i nic się nie dzieje, ludzie dalej go wielbią.
  • Odpowiedz
Skończ mi zatem pierd00lić o pisie, bo gdyby kaczafi odwalił choć raz coś takiego, to by go zmiotło z planszy.


@Planeta_odebete2: xD No on tylko niszczy kompletnie system prawny w Polsce "reformując sądy", bez przypału łamiąc notorycznie prawo, w tym konstytucję, rozjebuje gospodarkę socjalem, atakuje kolejne grupy społeczne... zmiotło by go :) O aferkach na poziomie tego co napisałeś nawet nie ma co wspominać przy obecnym #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Mówię przecież że to od lat w Polsce panuje, nie "#!$%@?" tylko o pisie, bo oni aktualnie tylko uosabiają cał ten gnój, który się nazbierał przez ostatnie dekady. w 2012 PO byli frontmenami tego DZIADOSTAWA, wszyscy są tak samo spaczeni. Nasza klasa polityczna nie ma klasy:)
  • Odpowiedz
@dutch-roll: Nic w skali "globalnej", próbowałem jakiś czas temu przez jakiś czas, obeserwowałem system działania jednej z instytucji podległej państwu z bliska (za PO) i uznałem, że #!$%@? się da zrobić - poszedłem do "prywaciarza" i staram się godnie żyć, tak, żeby mojej rodzinie nic nie brakowało. Staram się też być przyzwoitym człowiekiem z kręgosłupem. Tyle mogę. #!$%@?.
  • Odpowiedz