Wpis z mikrobloga

Dodaję i usuwam laptopy, bo znikają lub im szybko zmieniają się ceny tak, że muszę przerabiać całe przedziały co jest spowodowane masowym wykupem w związku z pracą i nauką zdalną. Jesteśmy też na progu nowych generacji i sklepy zaczynają wyprzedawać te starsze, wyniki pierwszych recenzji pokazują, że nowe ryzeny 4XXX będą świetne byleby laptopy z nimi zostały dobrze wycenione. Postanowiłem, że w tym wpisie będą wrzucał każdy przedział jak tylko zrobię, a nie jak zwykle nowy wpis ze wszystkimi z zestawieniem laptopów na kwiecień 2020 później. Chciałbym również wszystkim życzyć zdrowia i byście na siebie uważali oraz niepotrzebnie nie narażali.
#pustulkowelaptopy #laptopy
  • 84
@Krupier: poszły nawet w przeciągu 24 godzin, wczoraj miałem gotowy cały przedział 2000 zł, teraz, musiałem wszystko usunąć i nie bardzo nawet jest co tam wrzucić. Dolar względem lutego i marca skoczył o około 5%, produkcja w Chinach już ruszyła, ale Ministerstwo Cyfryzacji ogłosiło 180 mln zł na dotacje na laptopy dla uczniów i nauczycieli, więc sklepy i hurtownicy też wykorzystują zwiększony popyt.