Czy ktoś z was miał kiedyś odmę opłucnową?
Około 2 lata temu dopadło mnie to cholerstwo, płuco całkiem sporo się zapadło i konieczny był drenaż. Do sprawności dosyć długo wracałem, strasznie mnie to bolało i te bóle powracają cały czas. Byłem na konsultacji u chirurga który stwierdził że RTG i osłuchowo nie ma żadnych nieprawidłowości, no i już nie powinienem mieć żadnych problemów po tym zabiegu bo minęło dużo czasu więc zlecił
Około 2 lata temu dopadło mnie to cholerstwo, płuco całkiem sporo się zapadło i konieczny był drenaż. Do sprawności dosyć długo wracałem, strasznie mnie to bolało i te bóle powracają cały czas. Byłem na konsultacji u chirurga który stwierdził że RTG i osłuchowo nie ma żadnych nieprawidłowości, no i już nie powinienem mieć żadnych problemów po tym zabiegu bo minęło dużo czasu więc zlecił


















Mirasy, czy jest jakiś darmowy program do projektowania 2d w którym ogarnę proste rysunki. Projekt pergoli, drobnych spraw z drewna.
Kiedyś w pracy ogarniałem proste schematy lay-out instalacji i takie tam.
Chodzi mi o jedną prostą funkcję z AutoCAD'a. Rysowanie prostej o określonej długości. Zaznaczałem punkt początkowy, wpisywałem np 1500 i pyk. Gotowe.