Od dziecka mam krzywą przegrodę, oddycham głównie ustami i wydaje mi się, że z tego powodu od wielu lat cierpię na wieczne przemęczenie. Nigdy się nie wysypiam, zawsze jestem przemęczony, do tego mam trochę objawów, jak były pojedynczo konsultowane z lekarzami, to badania nigdy nic konkretnego nie wykazywały, a są wymienione przy typowych objawach bezdechu. Badanie polisomnograficzne prawdę mi powie? Iść na nie bezpośrednio i potem w razie wyników kminić co robić
@troglodyta_erudyta: Może jestem niedzielnym użytkownikiem, bo nie widzę aż tylu błędów, ale po prostu nie chce mi się wchodzić tu, bo nic poza narzekaniem już nie zostało. Są znaleziska wysoko ocenianie, więc po co co 2s nowy wpis o tym samym na mirko?
Ale mi się teraz pomysł w----ł do głowy. Co prawda jestem na #logistyka w ostatniej klasie i docelowo planuję pracować jako #spedytor. Ale gdyby tak od razu po szkole chociaż na kilka lat iść sobie do pracy jako operator numeru w Centrum Powiadamiania Ratunkowego...? Why not. Czytałem, że kokosów z tego nie ma, ale żeby tak o iść, z ciekawości. Poza tym lubię pomagać ludziom, mieć z
Pracowałam przez miesiąc na jarmarku bożonarodzeniowym,ogrzewałam się nagrzewnica ciepła, najwidoczniej trzymałam nogę za blisko niej i cos takiego powstało mi na nodze. Z każdym dniem robi się coraz bardziej wyraźniejsze..
Mirki, mam do oddania za darmo galaktykę IC 62, galaktyka jest oddalona od nas o ponad 500 milionów lat świetlnych, galaktyka jest w dobrym stanie (załączam zdjęcie dla potwierdzenia), galaktyka posiada również kilkanaście miliardów planet więc jest gdzie psa spuścić czy spędzić miło czas z różową lub przyjaciółmi...Oddaje galaktykę bo przeprowadzam się do innej galaktyki a ta mi już nie będzie potrzebna... #nauka #swiat #polska #
Chce kupić mężowi na święta komplet porządnej bielizny termicznej albo coś podobnego, pracuje na zewnątrz. Nie znam się, nie wiem w jakie marki uderzać, ale zależy mi na jakości. Co byście mi polecili? #modameska #bieliznaboners
@fiku_miku: sam żyję z krzywą (póki co), ale jakbym musiał oddychać ustami, to bym nie czekał z prostowaniem