Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
akeyo20

akeyo20

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3883
  • Znaleziska 248
  • Mikroblog 3635
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 27
fiku_miku
fiku_miku
19.01.2023, 10:46:58
  • 0
Od dziecka mam krzywą przegrodę, oddycham głównie ustami i wydaje mi się, że z tego powodu od wielu lat cierpię na wieczne przemęczenie. Nigdy się nie wysypiam, zawsze jestem przemęczony, do tego mam trochę objawów, jak były pojedynczo konsultowane z lekarzami, to badania nigdy nic konkretnego nie wykazywały, a są wymienione przy typowych objawach bezdechu. Badanie polisomnograficzne prawdę mi powie? Iść na nie bezpośrednio i potem w razie wyników kminić co robić
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 19.01.2023, 10:52:36 via Wykop
  • 1
oddycham głównie ustami


@fiku_miku: sam żyję z krzywą (póki co), ale jakbym musiał oddychać ustami, to bym nie czekał z prostowaniem
  • Odpowiedz
akeyo20
akeyo20 18.01.2023, 11:35:42
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20
Autor
18.01.2023, 11:51:54 via Wykop
  • 0
@troglodyta_erudyta: Może jestem niedzielnym użytkownikiem, bo nie widzę aż tylu błędów, ale po prostu nie chce mi się wchodzić tu, bo nic poza narzekaniem już nie zostało. Są znaleziska wysoko ocenianie, więc po co co 2s nowy wpis o tym samym na mirko?
  • Odpowiedz
d37ght
d37ght
d37ght
12.01.2023, 12:28:14 via Baryłka krwi
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 12.01.2023, 12:48:55
  • 0
@d37ght: a co tu się zadziało :O
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03
05.01.2023, 22:49:52
  • 4
Ale mi się teraz pomysł w----ł do głowy. Co prawda jestem na #logistyka w ostatniej klasie i docelowo planuję pracować jako #spedytor. Ale gdyby tak od razu po szkole chociaż na kilka lat iść sobie do pracy jako operator numeru w Centrum Powiadamiania Ratunkowego...? Why not. Czytałem, że kokosów z tego nie ma, ale żeby tak o iść, z ciekawości. Poza tym lubię pomagać ludziom, mieć z
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 05.01.2023, 23:03:23
  • 1
@viciu03: teoretycznie wymaga to jakiejś logistyki, więc why not
  • Odpowiedz
akeyo20
akeyo20 05.01.2023, 23:11:19
  • 1
@viciu03: niestety nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
05.01.2023, 22:33:06
  • 1
Jakie macie cele na ten rok?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 05.01.2023, 23:08:20
  • 0
@jmuhha:
-ogarnąć się wizualnie do ślubu siostry
-nie zyebać związku
-przeżyć kolejny rok w tym kraju z dykty
  • Odpowiedz
WLADCA_MALP
WLADCA_MALP
30.12.2022, 14:07:35
  • 36
64-66/1000 #1000filmow - A TO JUŻ BYŁO
#kino #film #filmnawieczor

Trylogia Nolana

Batman Begins - Początek
WLADCA_MALP - 64-66/1000 #1000filmow - A TO JUŻ BYŁO
#kino #film #filmnawieczor

T...

źródło: comment_16724092247WUXYNf5wjTpvhNu6qIZHn.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 30.12.2022, 14:14:09
  • 1
@WLADCA_MALP: nie za dużo tego jednego dnia?
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
29.12.2022, 10:50:46
  • 35
Opis przypadku, nie moje:

Pracowałam przez miesiąc na jarmarku bożonarodzeniowym,ogrzewałam się nagrzewnica ciepła, najwidoczniej trzymałam nogę za blisko niej i cos takiego powstało mi na nodze. Z każdym dniem robi się coraz bardziej wyraźniejsze..

Co byście zastosowali tu?
jmuhha - Opis przypadku, nie moje:
 
Pracowałam przez miesiąc na jarmarku bożonarod...

źródło: comment_1672311045e1p98cbuLCGl7GYnAxuWbQ.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 29.12.2022, 10:53:07
  • 425
Co byście zastosowali tu?


@jmuhha: wizytę u dermatologa może?
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
22.12.2022, 09:57:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Prawie połowa a jak tam u was?

#dokkanbattle
mroz3 - Prawie połowa a jak tam u was?

#dokkanbattle

źródło: comment_1671703050GyKdFz4xO4O753IUzFclz4.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 22.12.2022, 10:05:19
  • 1
@mroz3: podobnie, już mi się nie chce :/
  • Odpowiedz
w.....m
w.....m
konto usunięte 19.12.2022, 11:39:03
  • 110
Mirki, mam do oddania za darmo galaktykę IC 62, galaktyka jest oddalona od nas o ponad 500 milionów lat świetlnych, galaktyka jest w dobrym stanie (załączam zdjęcie dla potwierdzenia), galaktyka posiada również kilkanaście miliardów planet więc jest gdzie psa spuścić czy spędzić miło czas z różową lub przyjaciółmi...Oddaje galaktykę bo przeprowadzam się do innej galaktyki a ta mi już nie będzie potrzebna... #nauka #swiat #polska #
w.....m - Mirki, mam do oddania za darmo galaktykę IC 62, galaktyka jest oddalona od ...

źródło: comment_1671449696KCThKC1bpsBmVv72CkGBst.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 19.12.2022, 11:42:31
  • 0
@wakxam: czy zestaw obejmuje pozostałe obiekty ze zdjęcia?
  • Odpowiedz
akeyo20
akeyo20 19.12.2022, 11:46:30
  • 1
@wakxam: jak darmowa dostawa to biorę
  • Odpowiedz
nonszalancki
nonszalancki
30.11.2022, 14:47:35
  • 15
#mecz
nonszalancki - #mecz

źródło: comment_166981964882sK8bDH4bHon0Q0Fm81GY.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 30.11.2022, 14:49:41
  • 1
@nonszalancki: Dindu to nie w tej drużynie?
  • Odpowiedz
hosezbsk
hosezbsk
30.11.2022, 06:34:21
  • 1678
Lista obecności na mecz Polska - Argentyna.

Obstawiamy w kom wynik meczu, dla osoby która obstawi idealnie mecz, stawiam beczkę piwa (Perła).
Obecność dajemy plusa :)

#mecz #pilkanozna
hosezbsk - Lista obecności na mecz Polska - Argentyna.

Obstawiamy w kom wynik mecz...

źródło: comment_1669790059POFSPQmFauhNSQMA52Ep9k.jpg

Pobierz
  • 456
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 30.11.2022, 12:43:42
  • 0
0:0, a niech wyjdą
  • Odpowiedz
S.....2
S.....2
konto usunięte 30.11.2022, 12:07:26
  • 2
Chce kupić mężowi na święta komplet porządnej bielizny termicznej albo coś podobnego, pracuje na zewnątrz. Nie znam się, nie wiem w jakie marki uderzać, ale zależy mi na jakości. Co byście mi polecili? #modameska #bieliznaboners
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 30.11.2022, 12:12:32
  • 0
@Skrobaczka2: to chyba zależy, czy ma działać w gorące dni, czy raczej chronić w te zimne
  • Odpowiedz
Dizel_AHTUNG
Dizel_AHTUNG
22.11.2022, 16:22:56
  • 1946
Uwielbiam firmowe zagranie polski jakim jest klepanie na 20 metrze aby po chwili wycofać pod własne pole karne
#mecz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akeyo20
akeyo20 23.11.2022, 07:49:19
  • 0
@Dizel_AHTUNG: oglądałeś mecz? podań do bramkarza było tyle co nic, o dziwne
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23
  • Strona 4 z 23
  • >
  • Chyba lubię patrzeć, jak świat płonie.
  • Białystok

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.05.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 07.02.2020

    Honorowy Wampir
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking