Wpis z mikrobloga

Ale mi się teraz pomysł #!$%@?ł do głowy. Co prawda jestem na #logistyka w ostatniej klasie i docelowo planuję pracować jako #spedytor. Ale gdyby tak od razu po szkole chociaż na kilka lat iść sobie do pracy jako operator numeru w Centrum Powiadamiania Ratunkowego...? Why not. Czytałem, że kokosów z tego nie ma, ale żeby tak o iść, z ciekawości. Poza tym lubię pomagać ludziom, mieć z nimi kontakt. Chyba się w to zagłębie
#rozkminy #spedycja #pracbaza #praca #112
  • 16
@akeyo20: z tym że zastanawia mnie jedna rzecz. Jeśli uda mi się zdać maturę z matmy xd to planowałem iść na studia zaoczne. I zastanawiam się czy takie studia by się dało połączyć z dyżurami
@mmenelica: ale nie zależy mi na tym by miało związek z logistyką. Jest to coś, co mnie ciekawi i nie czułbym raczej, że te kilka lat byłoby zmarnowanych. Już kiedyś myślałem, że fajnie byłoby pracować w różnych zawodach, nie siedzieć ciągle w tej samej branży.
Podobnie mam ze studiami zaocznymi. Nie zależy mi zupełnie na tym żeby wnosiły coś do mojego kierunku, wiedzy logistycznej. Myślałem np nad studiami na filozofii, wyłącznie
Myślę, że nie ma nic gorszego niż ugrzęznąć w jednej firmie czy nawet jednej branży. Osobiście wolę być w kilku rzeczach dobrym, niż w jednej najlepszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DragonEW: na ty to tramwaj stoi xD I nie kredyty, tylko pożyczki ratalne, jak już chcesz się #!$%@?ć to bądź szczegółowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spokojnie, jak skończę szkołę z pewnością będę zarabiał więcej niż ty
@DragonEW:Też mam taką nadzieję. W końcu w czasach szkolnych nie każdy jest w stanie pracować, więc zdarza się, że człowiek się właduje w pożyczki. Najważniejsze by po szkole, gdy będzie się mieć stałą pracę tego nie powtarzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@viciu03: Kilku lat i tak tam nie wytrzymasz - to niesamowicie wypalająca praca z olbrzymią fluktuacją kadr spowodowaną wieloma czynnikami (głównie szeroko pojętą ch%#$owizną pracy tam), ale całkiem spoko pomysł, bo na pewno zbierzesz wiele fajnych i ciekawych doświadczeń ;) Myślę że ze studiami też się to da jakoś pogodzić.
@xTortox: o czyli masz jakieś pojęcie o tej pracy wnioskuje po twojej opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo tak się zastanawiałem... Mam problemy ze wzrokiem, oczopląs głównie no i na jedno oko bardzo słabo widzę. Czytałem tam o wymaganiach, wykształcenie średnie minimum, angielski i jakieś tam formalne kwestie. Ale jak to wygląda ze zdrowiem? Czy są tam jakieś wymagania również zdrowotne i czy przez wzrok mogliby mnie
@viciu03: I tak, i nie - współpracuję z CPR jako inna służba dyspozytorska więc wiem tyle o ile z jakiś luźnych pojedyńczych gadek ;) Pracowałem też z kilkoma byłymi operatorami CPR, którzy gdzieś tam się przewijali, zazwyczaj już w innym charakterze. Nie traktuj więc moich opinii jako pewników, a ewentualnie jako sugestie. Co do medycyny pracy to zawsze jest problem, szczególnie jak ktoś ma właśnie jakieś niepewne schorzenia. Ale koniec -