Klub Poselski Konfederacja zawiesza posła Grzegorza Brauna w prawach członka Klubu i nakłada na posła Grzegorza Brauna zakaz wypowiedzi z mównicy sejmowej na czas nieokreślony.
Albo Braun wylatuje z klubu, przez co Konfederacja znowu zostaje kołem i w ten sposób traci stanowisko v-cemarszałka.
@plackojad: Jeśli się nie mylę, klub musi się składać z minimum 15 posłów. Konfa ma 18 posłów w klubie. Jeśli wyrzucą Brauna, to zostanie 17 i dalej będą mieli prawo tworzyć klub. Czegoś nie wiem?
@volodia: Tu masz wszystkie informacje odnośnie korzystania z linii podmiejskich, wraz z linkami do operatorów tychże linii. Na ich stronach znajdziesz numery linii i informacje o biletach okresowych https://www.wroclaw.pl/komunikacja/komunikacja-podmiejska
Kupilem Heroes Chronicles i sciagnales hd moda do niego z Jaskini Behemota i wszystko wygladalo ze dziala prawidlowo. Jednak podczas walki jednostki ruszaja sie w najwiekszym przyspieszeniu, a ustawienie animacji w opcjach wplywa tylko na same animacje ataku jednostek. Ktos wie gdzie zmienic szybkosc przemieszczania sie jednostek? W HoTA na hd modzie dziala normalnie, bez zadnych ustawien
Wie ktoś gdzie znajde oficjalne wytłumaczenie/wyjaśnienie przez GDDKiA dlaczego według nich A4 powinno pójść starym śladem? To jest tak irracjonalne że głowa mi się gotuje jak o tym myśle. #wroclaw #a4 #autostrady #autostradypolska #drogi
#lubuskie czy wy jesteście normalni? od zmiany rozkładu jazdy pociągów (10.12) podróż z #zielonagora do #wroclaw z przesiadką w Głogowie, bo się Urzędy Marszałkowskie nie dogadały bo Lubuskie chce aby trasę obsługiwało #polregio a dolnośląskie by to były #kolejedolnoslaskie i tak mamy dwa pociągi: Wrocław-Nowa Sól-Wrocław i Zielona Góra-Głogów-Zielona Góra, dublowanie się pociągów na trasie #nowasol - #glogow
Z wylosowanego zestawu wybrałem następujące zadanie:
3. Przygotuj sobie (a jeśli mieszkasz z kimś, to tym osobom również) różnorodne, zdrowe śniadania 3 dni pod rząd. Takie, na które nigdy nie masz czasu i pomysłów! :)
Jak myślicie, skończy się eldorado w IT? Zwłaszcza #wroclaw gdzie Nokia szykuje masowe zwolnienia, Credit Suisse szykuje masowe zwolnienia, wszyscy zaczęli ostro ciąć koszty ( ͡°͜ʖ͡°) #pracbaza #programista15k #korposwiat
@Hmrogrz: Ja pod tym pojęciem rozumiem zatrudnianie mało ogarniających ludzi, każdego, kto odróżnia myszkę od klawiatury, za kompletnie nieadekwatne stawki. Kilka lat temu zatrudniali jak leci, teraz w końcu rynek weryfikuje umiejętności co poniektórych "specjalistów" i potrzebę istnienia wielu "ról supportujących".
@Lonate: Do powyższych odpowiedzi dorzucę od siebie, że cały czas jest duże zapotrzebowanie na doświadczonych, senioralnych deweloperów. Rynek IT dalej
@Hmrogrz: tak mniej więcej 2014-2019, jak coraz więcej firm zaczęło wchodzić na wrocławski rynek, brakowało seniorów, to zaczęli masowo zatrudniać midów i juniorów do wyszkolenia
jakieś 6 lat temu zatrudnili mnie w IBMie za 3000zł i nie dostałem praktycznie żadnej podwyżki przez 3 lata, po tym czasie już jako mid poszedłem do innego korpo za 10k
IBM zawsze oferował niskie stawki (na większości stanowisk,
Macie jakiś pomysł gdzie mogę zamówić pizzę, która: - będzie mieć super jakościowe składniki, a nie mięso o zawartości mięsa 70% - nie będzie neapolitańska ani w typowo włoskim stylu - zrobiona "na bogato", ciągnący się ser, te sprawy - dowiozą na Ołbin
Tak jakoś cicho, bez rozgłosu mija 5 lat od ostatniego poznańskiego #wykoparty #wy. To już 5 lat jak @HannahaIIa nie ma garnków, jak spaliśmy w ćwierćgwiazdkowym hostelu, jak straż pożarna gasiła nasze pragnienie na biforze zorganizowanym przez @Limonene, jak @doter tańczył sam ze sobą na korytarzu w hostelu, a @MasterSoundBlaster debiutował w stroju alfonsa. No i zapowiedź rychłego debiutu wykopu 2.0 który
Kupowanie biletów na #intercity to jedno wielkie XD xD Zostawiamy #dzieci u moich rodziców i jedziemy to naszego ulubionego baletowego miasta #wroclaw z pięknego miasta #walbrzych Jest promka w IC "Taniej z bliskimi" i opłaca się bardziej brać miejscówkę niż urządzać wyścigi do wolnego miejsca w Kolejach Dolnośląskich #kmwtw Gorzej tylko, że jeśli chce się wybrać miejsce ze schematu (a chciałem wybrać sobie, skoro miałem
@acidd: ooo, mam dokładnie ten sam błąd xD Ostatnio dość często jeżdżę z IC z moim zespołem ze względów zawodowych i mam to samo.
Przy okazji anegdotka: w sierpniu przeszedłem się z ciekawości do punktu obsługi klienta IC na dworcu głównym we Wrocławiu. Najpierw stałem w kolejce 30 minut, a potem przez ok. 40 minut (!) pani z IC wyklikiwała bilety w systemie dla czterech osób tam i z powrotem
Hej czy jest tu jakiś mirasek lub mirabelka która ma opiekę medyczną w #luxmed , ale nie zakupioną przez firmę ale prywatnie? Te firmowe pakiety są na ciut innych warunkach niż te oferowane komercyjnie. Także zależy mi na pomocy kogoś kto po prostu prywatnie sobie taką opiekę zamówił. Jeśli jesteś taką osobą to czy możesz mi sprawdzić jak wyglądają terminy wizyt do diabetologa we Wrocławiu? Ile w ciągu nadchodzącego miesiąca
@mikorys: Kiedyś Luxmed opłacał mi pracodawca, ale po zmianie pracy na firmę, która ma umowę z Medicoverem, przeszedłem w Luxmedzie na całkowitą prywatę. Sprawdziłem teraz diabetologa, na cały wrzesień 150+ wizyt, co najmniej kilka terminów prawie każdego dnia.
Hej #wroclaw , pomoże mi ktoś z komunikacją miejską u was? Potrzebuje znaleźć transport miejski z ulicy Jaworowej/Strzegomskiej do Parku Kopernika, czyli przystanki w tych rejonach. Chyba że macie jakąś aplikacje z rozkładami co się da to sprytnie ogarnąć bo na stronie jakoś to dziwnie jest.