Aktywne Wpisy

nO-C34 +163
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
#gielda
źródło: 1000006600
Pobierz
pieknylowca +119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000006600
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Ide sobie poszukac co sie o------o na AOW
#wroclaw #korki #polscykierowcy
źródło: Screenshot_2023-10-09-08-14-35-60_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4
Pobierzhttps://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,karambol-na-aow-zderzylo-sie-5-aut-utrudnienia,wia5-3266-72127.html
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie warto wspominać, że nie mamy do tego obwodnicy śródmiejskiej :)
Klasyczny problem, nie tylko AOW ale ogólnie Polskich dróg trzypasmowych.
- prawy pas - luźny, mało aut bo to przeciez pas dla "zamulaczy" prędkość 90km/h
- środkowy pas - zajęty, zawsze zajęty nawet wtedy kiedy prawym nikt nie jedzie. Wiadomo, najlepiej jechać środkiem drogi. Średnia prędkość ok 95-100km/h
- lewy pas - pełny miks aut, tirów i generalnie wszystkiego. Ludzie jadą tam między 90km/h (tiry) a 160km/h (wiadomo, tym co się
Moskwa, Paryż to akurat tez kwestia tego jak ogromne są te miasta. Tam to nawet te lepiej rozwiązane węzły by aż tak dużo nie pomogły.
Ja nie mówię, że nie masz mieć korków w ogóle bo to jest kompletna abstrakcja. Kwestia jest taka, że jak
źródło: IMG_20231009_115529
Pobierz