Wczoraj chciałem zamarynować mięso. Po otwarciu smród. Obślizgłe. Przebarwienia, których zdjęcie nie oddaje. Innymi słowy. #biedronka sprzedaje popsute mięso z ważnym terminem do spożycia. Druga paczka to samo. I to nie pierwszy raz kiedy mięso w biedrze kupiłem popsute mimo nie przekroczenia terminu do spożycia. I nie piszę tego pod kątem kalafiorów i urywania liści. W tym dyskoncie to norma. Przebarwienia na surowych mięsach. Napuchnięte już paczki gazami (zalecam zwracać
Przestałem kupować mięso w biedrze. Tyle razy co kupiłem kurczaka zepsutego to nie zliczę. A nawet jak był dobry to czuć już po nim było że 1-2 dni i mięso by było do wyrzucenia.
Część seniorów dostanie podwyżki kwotowe w wysokości 250 zł brutto, część – procentowe. Rząd zakłada, że procentowa waloryzacja wyniesie 13,8 proc. – to oznacza, że będzie rekordowa.
@peszek_leszek: To jest ciekawe zjawisko, że nie dajemy praw wyborczych nastolatkom do 18 roku życia a dajemy emerytom, którzy nie ogarniają współczesnego świata i nabierają się na pokazy garnków i pościeli. To samo tyczy się prawa jazdy.
@peszek_leszek: zgadzam się, nastolatek nie wie nic o świecie a emeryt coś tam wie bo już większość życia za nim ale żyje zwykle tym co było 30-40 lat temu. Świat się zmienia dynamicznie więc tak naprawdę wiedza o świecie przeciętnego polskiego emeryta jest na poziomie tego 14 czy 15 latka.
@Lucass3d: z jednej strony masz racje, niech sobie próbuje przepchnąć swoje ustawy, ale z drugiej zachowuje się jak typowy partyjniak a nie antysystemowiec jeśli pomaga przepychać inne durne pomysły tej partii. To mu mają ludzie za złe tak naprawdę.
@mefson96: sranie w banie. Jaki cyrograf, kiedy Rosja łamie wszelkie konwencje i warunki umów międzynarodowych dokonując inwazji na Ukrainę, to kto niby się będzie przejmował jakimś świstkiem papieru z ruskim klubem sportowym. Później kto ściągnie karę umowną ze sportowca? Może przyślą do Polski kacapskiego komornika, który wejdzie na konto? Już to widzę...
@ZespolmBanku Czy jest jakiś problem z płatnościami przez Google Pay kartami VISA? Od soboty nie mogę skorzystać z karty podczas płacenia w dowolnej aplikacji, w terminalu działa. Wasi konsultanci nie potrafią (lub nie chcą) pomóc. Twierdzą ,że to nie wasz problem bo nie widać żebym robił transakcje przez gpay. U trójki moich znajomych jest ta sama sytuacja. Karta MasterCard z innego banku działa bez problemu. #mbank #visa
@Verthil: nie mamy zgłoszonego problemu jaki opisujesz. Jeżeli podczas rozmowy pracownik zweryfikował sytuację na rachunku i nie było na nim nieprawidłowości, prosimy złóż reklamację w danej sprawie. Na podstawie reklamacji szczegółowo przeanalizujemy opisany przez Ciebie problem: https://www.mbank.pl/pomoc/reklamacje/dla-klienta-detalicznego/
@ZespolmBanku: a to dziękuję tylko za potwierdzenie, że macie mój problem gdzieś, skoro dyskutuję na czacie w aplikacji przez godzinę czasu, a konsultant nie rejestruje nawet takiej sytuacji aby to sprawdzić.
@ZespolmBanku: Nie zostałem poinformowany o takiej możliwości, ani o tym że reklamacja została zgłoszona. Limity na karcie są w porządku. Karta działa poprawnie, płaciłem nią w terminalu korzystając przez Google Pay. Tak jak pisałem, problem występuje nie tylko u mnie. U znajomych jest ten sam problem na karcie Visa z mBanku. Ja mam podpięte dwie karty z mBanku i na oby dwóch jest problem. Problem dotyczy płatności przez Google Pay,
Dzisiaj mija 23 lata od największej katastrofy kolejowej w powojennych Niemczech. Niemiecki perfekcjonizm w dążeniu do najwyższego poziomu komfortu spowodował katastrofę, w której życie straciło 101 osób. Dzisiaj niemieckie władze chcą, aby tamte wydarzenie poszło w niepamięć.