Aktywne Wpisy

cheture +11
jakie macie plany na piątek wieczur

krolowa_lodu +6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Jestem mega zadowolony, bo wszystkie obecne płatne i darmowe aplikacje które znalazłem, nie miały wszystkich funkcji, które chciałem i wizualnie też mi się nie podobały.
A tutaj mam bazę danych offline (automatyczny, cykliczny backup), możliwość dodawania różnych fotek do map, katalog, sortowanie, filtry, porównywarkę, domyślne szablony i karty map, które mogę edytować do woli, historię edycji, eksport, import kart i trochę więcej funkcji.
Na screenach testowe mapki.
#vibecoding #programowanie #mapy #hobby
źródło: obraz
PobierzOgólnie ja wykupiłem konto Pro na jeden miesiąc, aby mieć odpowiednią ilość tokenów do wygenerowania wszystkiego.
Właśnie to jest super, prostymi słowami podaję AI to co chcę uzyskać, na bieżąco modyfikuję, gdy coś mi się nie spodobało (już to widzę, gdy programista z uśmiechem na ustach wywali część funkcji, którą tworzył dniami, a które nagle stwierdziłem, że jednak mi się one nie przydadzą