Wpis z mikrobloga

J----e DHL napisało, "Nieudana próba doręczenia przesyłki", mimo że cały czas siedzę w mieszkaniu...
#dhl #kurier
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Valmar: Może próba była nieudana nie dlatego, że Ciebie nie ma tylko dlatego, że kurierowi nie udało się zechcieć do Ciebie podjechać. Czemu jesteś taki roszczeniowy?!
  • Odpowiedz
  • 0
@Valmar:
Taki statut jest zawsze jak przesyłka wróci do oddziału i nie ma awiza lub przekierowania.

Co ważne Nieudana prośba doręczenia przesyłki to nie to samo co awizo. To są dwa różne statusy.
  • Odpowiedz