Valmar Valmar 27.04.2026, 08:27:57 0 + J----e DHL napisało, "Nieudana próba doręczenia przesyłki", mimo że cały czas siedzę w mieszkaniu... #dhl #kurier
shitman6 shitman6 27.04.2026, 08:33:02 via Android 1 + @Valmar: Może próba była nieudana nie dlatego, że Ciebie nie ma tylko dlatego, że kurierowi nie udało się zechcieć do Ciebie podjechać. Czemu jesteś taki roszczeniowy?!
Valmar Valmar 27.04.2026, 08:40:34 via Wykop 1 + @shitman6: Przepraszam. Bezczelnie oczekiwałem, że jednak kurier wykona swoją pracę. Co ja sobie myślałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
shitman6 shitman6 27.04.2026, 08:47:49 via Android 0 + @Valmar: Następnym razem zostaw upominek w paczkomacie dla pana kuriera i daj napiwek przy udanej próbie doręczenia.
pcela pcela 27.04.2026, 17:11:39 via Android 0 + @Valmar:Taki statut jest zawsze jak przesyłka wróci do oddziału i nie ma awiza lub przekierowania.Co ważne Nieudana prośba doręczenia przesyłki to nie to samo co awizo. To są dwa różne statusy.
#dhl #kurier
Taki statut jest zawsze jak przesyłka wróci do oddziału i nie ma awiza lub przekierowania.
Co ważne Nieudana prośba doręczenia przesyłki to nie to samo co awizo. To są dwa różne statusy.