Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TSoprano

TSoprano

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 37779
  • Znaleziska 11173
  • Mikroblog 26606
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 140
raseri
raseri
raseri
27.03.2026, 02:23:33
  • 0
Macie coś do polecenia co bardzo wciąga i nie chce się spać?

Z tych które mnie wciągnęły mniej lub bardziej to:
Dom z papieru
Turbulencje
Lucyfer
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 27.03.2026, 02:26:45 via Wypiek
  • 1
@raseri Banshee.
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 23.03.2026, 21:16:31
  • 1
Dosyć ciekawy wywiad nt decyzji Igi o rozstaniu z trenerem.
https://www.sport.pl/tenis/7,64987,32675390,slyszymy-zwolnienie-fissette-a-to-blad-kazdy-w-srodowisku.html

#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

meister_chlepka
meister_chlepka
meister_chlepka
23.03.2026, 21:26:52 via Wykop
  • 0
@TSoprano:
Ten wywiad sam się podsumowuje, cytując:

Dlaczego tak się dzieje? Tego do końca nie wiemy i jesteśmy zdani – niestety – na spekulacje, bo mamy za mało informacji.


xD
Sorry ale Adam Romer to zwykly pismak i jego wywody to jeszcze niżej niż wujkowa rozmowa Sidora i Szostaczko
  • Odpowiedz
2-aminopirydyna
2-aminopirydyna
23.03.2026, 22:59:42 via Wykop
  • 0
@TSoprano: w sumie to wytłuszczonym drukiem już jest podsumowany temat xd
  • Odpowiedz
affairz
affairz
23.03.2026, 14:08:09
  • 0
pytanko dla fanów aktywnie oglądających #tenis w TV. w związku z przeprowadzką jestem przed podpisaniem umowy na telewizję - do wyboru mam ofertę #canalplus oraz lokalnego dostawcy neta

pytanie brzmi: jakie konkretnie kanały powinienem mieć w pakiecie, żeby przy tudniejach rangi powiedzmy ATP500 - ATP1000 móc w miarę komfortowo oglądać mecze polaków - czyli żeby mieć dostęp do meczów pierwszych rund takiego np. Miami. pytam, bo wcześniej w
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 23.03.2026, 14:09:32 via iOS
  • 0
@affairz: W Canal+ jest tylko WTA, ATP jest w Polsacie.
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 23.03.2026, 14:16:54 via iOS
  • 1
@Mariano-95: Nie wiedziałem o tym. Dzięki.
  • Odpowiedz
rooger
rooger
rooger
23.03.2026, 13:26:42
  • 0
Fissette Out. Wozniacki In.
#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 23.03.2026, 13:43:24 via Wypiek
  • 15
@rooger Teraz Gollum zostanie głównym trenerem. Nikt inny nie jest potrzebny.
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000
23.03.2026, 04:49:03
  • 1888
#heheszki
jabol6000 - #heheszki

źródło: 1000005202

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 23.03.2026, 10:20:17 via iOS
  • 1
@niebordowy: Orange telefon i livecaller.
  • Odpowiedz
Insiders
Insiders
Insiders
20.03.2026, 22:42:36
  • 0
#applewatch #apple

Ma ktos AWU3 z tym mediolanskim paskiem tytanowym?

Śpicie w tym normalnie? Nie wiem czy się przyzwyczaję czy szukać innego paska :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 20.03.2026, 23:12:48 via Wypiek
  • 0
@Insiders Normalnie z nim śpię. Co masz za problem?
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 21.03.2026, 08:07:02 via Wypiek
  • 0
@Insiders Z czasem robi się trochę luźniejsza. Nie jest tak wygodna w użytkowaniu jak nylonowe, z rzepem, ale po jakimś czasie powinieneś się do niej przyzwyczaić.
  • Odpowiedz
notdot
notdot
20.03.2026, 06:45:55
  • 3
faktycznie Ryszczuk tak powiedział?

art z eurospotu https://eurosport.tvn24.pl/tenis/wta-miami/2026/iga-swiatek-magda-linette-wynik-meczu-na-zywo-i-relacja-live-2.-runda-turnieju-wta-1000-w-miami_sto23282538/story.shtml

#tenis
notdot - faktycznie Ryszczuk tak powiedział?

art z eurospotu https://eurosport.tvn24...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 20.03.2026, 08:27:32 via Wypiek
  • 1
@notdot Tak powiedział. Skręcało człowieka z żenady, jak to słyszał. Plus do tego komentatorzy z Canal+, którzy byli bardzo stronniczy, no bo przecież Iga jest najlepsza.
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 20.03.2026, 00:21:00
  • 7
Brawo Magda! Gratulacje.
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 20.03.2026, 00:17:27
  • 5
Łzy popłynęły. O Boże. #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 20.03.2026, 00:12:43
  • 8
Ci komentatorzy tak bardzo Idze wchodzą w tyłek, że aż uszy krwawią. #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 19.03.2026, 23:40:18
  • 3
Przy takiej grze, nawet przerwa na kupala już nie będzie pomagać. #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gandezz
Gandezz
19.03.2026, 20:48:56
  • 0
Jakieś opinie o #opel #astra 2.0 CDTI 165km?
Nalot 250, rocznik bodajże 2013 albo 2014.
Będę na dniach oglądał, na co patrzeć oprócz rdzy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja #pytaniedoeksperta #samochody
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 19.03.2026, 20:52:14 via Wypiek
  • 0
@Gandezz Na auto z mniej awaryjnym silnikiem.
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
19.03.2026, 15:57:04
  • 0
Ma ktoś pomysł jak zgrać plik dzwiękowy z dyktafonu (10GB) iphone SE (3) - najnowsze aktualizacje iOS 26
na PC Windows
- bez użycia iCloud, w darmowy sposób (bez płatnych aplikacji nawet za centa)
Przy użyciu ITunes odpada - nie widzi plików. apka iMazing nie łączy się z telefonem. w 3utools również nie widzi - ale łączy.
#android #apple #windows #pcmasterrace #pytaniedoeksperta
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 19.03.2026, 16:44:11 via Wykop
  • 1
@widmo82: https://apps.apple.com/pl/app/localsend/id1661733229
  • Odpowiedz
WhoDidThatToYou
WhoDidThatToYou
18.03.2026, 18:59:09
  • 2
Człowiek chce sobie na wieczór obejrzeć 14 letni film. Mówię sobie fajnie, opłacam przecież Canal+, Netflixa, HBO, Amazona a nawet Showmax. Na pewno gdzieś będzie. Takiego c---a. Pozostaje założyć opaskę na oko, wejść na statek i wpłynąć do zatoki #pdk #netflix #zalesie #film #filmnawieczor
WhoDidThatToYou - Człowiek chce sobie na wieczór obejrzeć 14 letni film. Mówię sobie ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-18 o 19.56.20

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 18.03.2026, 21:17:59 via Wypiek
  • 0
@WhoDidThatToYou Stremio, Debridio, Real Debrid i jedziemy.
  • Odpowiedz
m4r_
m4r_
m4r_
16.03.2026, 13:46:50
  • 0
Dotarły do kogoś jakiekolwiek przelewy ??

Tfu. #mbank
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 16.03.2026, 14:01:26 via Wypiek
  • 0
@m4r_ Czekam od kilku godzin na przelew. Najpierw był odrzucony, a teraz gdzieś wisi. W nocy próbowałem zrobić przelew i za każdym razem wyskakiwał błąd. Na tę chwilę wychodzące działają, a przychodzące gdzieś utknęły.
  • Odpowiedz
Mellisuga
Mellisuga
Mellisuga
14.03.2026, 17:43:14
  • 3
Mirki używacie oryginalnych zasilaczy Apple do np. Macbooka i Iphone-a? Zastanawiam się, czy nie kupić np. kostki od Anker 100W zamiast ich 96W zasilacza - bo jest mniejszy, tańszy i więcej portów ma, a podobno jest całkiem spoko. Czego używacie i jesteście w stanie polecić?

#apple #macbook #iphone #macos
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 14.03.2026, 18:08:31 via Wypiek
  • 1
@Mellisuga @Mellisuga Mam dwie ładowarki Ugreen 100W. Działają bez problemów.
  • Odpowiedz
chaddeveloper
chaddeveloper
13.03.2026, 18:32:34
  • 0
Zgubiłem te etui ładujące do Air Podsow 2 pro, co w takim wypadku? Wiem, że można dokupić w iSpocie, ale dosyć drogo tam, jest jakaś „tańsza” alternatywa?

#apple #airpods #ios #macos
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 13.03.2026, 20:57:29 via Wypiek
  • 0
@chaddeveloper Kupić gdzieś używane etui i sparować ze słuchawkami.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30
  • Strona 2 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.07.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.01.2026

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking