Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Spofity
Spofity

Spofity

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 44832
  • Znaleziska 5246
  • Mikroblog 39586
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 100
Spofity
Spofity
Spofity 28.02.2023, 14:35:13
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 15:12:35 via Wykop
  • 0
@An2pl: to jest model adp-240CR jeśli jest jakaś róznica.
@elektryczny_mariusz: to jest dokładnie ten element: https://www.tme.eu/pl/details/stps20h100cfp/diody-schottky-tht/stmicroelectronics/ czyli dioda prostownicza
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 15:15:54 via Wykop
  • 0
@An2pl: widzę z drugiej strony oznaczenie FB1
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 15:32:47 via Wykop
  • 0
@An2pl: Znalazłem ten transformator na schemacie. W sprawnym zasilaczu, piny 1 i 4 mają zwarcie. Tutaj natomiast zwarcia nie ma. Czyli winny jest sam transformator czy za to odpowiada coś innego?
Spofity - @An2pl: Znalazłem ten transformator na schemacie. W sprawnym zasilaczu, pin...

źródło: 334261752_518677397112284_66097535517073661_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 16:08:00 via Android
  • 0
@An2pl co znaczy w obie strony? zwarcie mam na parach pinów A-B, 3-2
brakuje na 4-1 jesli dobrze kminię
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 16:12:42 via Wykop
  • 0
@elektryczny_mariusz: między R101 a masą jest zwarcie, przejście, jak zwał, tak zwał
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 16:27:28 via Wykop
  • 0
@elektryczny_mariusz: oki wracaj na elektrode
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 16:52:49 via Android
  • 0
@An2pl co może być tego przyczyną? na zasilaczu nigdzie nie zauważyłem śladów spalenia czegokolwiek.
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 17:09:03 via Android
  • 0
@An2pl ic31 wizualnie wygląda ok, tak jak każdy inny układ.
wylutuję trafo później i zobaczę jak to wygląda
Spofity - @An2pl ic31 wizualnie wygląda ok, tak jak każdy inny układ.
wylutuję trafo ...

źródło: temp_file.png8039161684936612767

Pobierz
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
02.03.2023, 12:02:32 via Android
  • 1
@elektryczny_mariusz @An2pl wymieniłem bezpiecznik zwłoczny oraz transformator i działa!
Lacznie koszt naprawy to 52,50zl, sprawny używany zasilacz to 150 ( ͡º ͜ʖ͡º)

no i wiele się nauczyłem przy naprawie tego. dziękuję wszystkim
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
02.03.2023, 12:02:46 via Android
  • 1
@Spofity
Spofity - @Spofity

źródło: temp_file.png5534868850285271595

Pobierz
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 28.02.2023, 00:31:39
  • 1
mam dwa identyczne zasilacze od PS4. jeden działa drugi nie.
jak dojść do tego co było przyczyną niedziałania?

Już mam nowy zasilacz który działa, więc chce zrobić sekcje zwłoka. czystej ciekawości i żeby się czegoś nauczyć.

niesprawny zasilacz nie ma w ogóle napięcia na linii 5V, dlatego też nie było żadnej reakcji po podłączeniu konsoli do prądu.
Spofity - mam dwa identyczne zasilacze od PS4. jeden działa drugi nie.
jak dojść do t...

źródło: temp_file.png729000987796077936

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 00:39:21 via Android
  • 1
@paweucio ale to sprawny zasilacz akurat xD
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 00:40:08 via Android
  • 0
@Spofity to tylko odrobina kurzu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 00:52:35 via Android
  • 0
@paweucio hmm posprawdzalem sobie miernikiem wszystko po kolei i wychodzi że bezpiecznik terminy jest przepalony. jutro przelutuję ze sprawnego i się okaże
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 00:57:18 via Android
  • 0
@Spofity tylko ciekawe co spowodowało że się przepalił. skoro termiczny to domniemam że temperatura
Spofity - @Spofity tylko ciekawe co spowodowało że się przepalił. skoro termiczny to ...

źródło: temp_file.png4153945980474138440

Pobierz
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 09:24:05 via Android
  • 0
@Snurq aha już zamówiłem termiczne xD parametry te same więc pewnie tragedii nie ma
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 10:47:43 via Android
  • 0
@Spofity znalazłem lokalny sklep i udało się zwłoczne kupić z takimi parametrami ale okrągły. wlutuję go dziś i zobaczę czy znów się spali
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
28.02.2023, 13:58:45 via Wykop
  • 0
@Pesa_elf: @Snurq zmieniłem bezpiecznik zwłoczny, lecz zasilacz dalej nie ma napiec wyjściowych. porównałem wiele komponentów ze sprawnym zasilaczem i mają identyczne parametry, nie wiem na co zwrócić szczególną uwagę
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
02.03.2023, 12:01:51 via Android
  • 2
@paweucio @Snurq @Pesa_elf wymieniłem bezpiecznik zwłoczny oraz transformator i działa!
Lacznie koszt naprawy to 52,50zl, sprawny używany zasilacz to 150 ( ͡º ͜ʖ͡º)

no i wiele się nauczyłem przy naprawie tego. dziękuję wszystkim
Spofity - @paweucio  @Snurq  @Pesa_elf wymieniłem bezpiecznik zwłoczny oraz transform...

źródło: temp_file.png4647120332322985485

Pobierz
  • Odpowiedz

345

Zmiany w OLX - kupujący może odsyłać towar na koszt sprzedawcy

Zmiany w OLX - kupujący może odsyłać towar na koszt sprzedawcy

Zwrot będzie wymagany, jeżeli Kupujący otrzyma towar niebędący przedmiotem ogłoszenia oraz gdy jego wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Nadanie przesyłki zwrotnej będzie warunkiem otrzymania zwrotu środków za nieudaną transakcję. Koszt przesyłki zwrotnej będzie pokrywał sprzedawca...

konto usunięte
z
bolt.my.site.com
dodany: 24.02.2023, 08:26:58
  • 170
  • #
    olx
  • #
    sprzedaz
  • #
    ochrona
  • #
    polska
Spofity
Spofity
Spofity 24.02.2023, 21:04:49 via Wykop
  • 3
@rafallubonski: Sporo ostatnimi czasy sprzedaję na olx i allegrolokalnie, zawsze jak sprzedaję coś warte więcej niż kilkaset złotych to nagrywam cały proces pakowania. Już raz mi to uratowało tyłek przy sprzedaży na olx (750zł)
Spofity
Spofity
Spofity 23.02.2023, 21:59:18
  • 0
OLX chce ode mnie dodatkowej weryfikacji żebym dostał kase ze sprzedaży z przesyłką OLX. Link z maila prowadzi do moich przesyłek na olx i tam nie ma żadnej opcji żeby sie zweryfikować. Miał ktoś taką sytuację? Chodzi o dodatkową weryfikację, nie te pierwsze. Sprzedałem już wiele paczek z przesyłką olx.

#olx
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marsjanin2012
marsjanin2012
23.02.2023, 22:28:12 via Wykop
  • 0
tam gdzie masz konto do wyplat? Te gnojki potrafia ODEBRAC CI WERYFIKACJE po czasie, musisz znow wszyskto od nowa ale na stronie w danych do wyplat sie wyswietla wtedy formularz ponownej procedury. Nie pytaj czemu zabieraja weryfikacje bo sam nie wiem. Mozesz jej tez ponownie nie przejsc i tyle.
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 21.02.2023, 19:09:42
  • 0
warto taki czytnik kupic?
https://www.olx.pl/d/oferta/kindle-touch-8-generacji-dotykowy-z-wifi-aktualne-zapraszam-CID99-IDQaIri.html

Ma to podświetlenie jakies? Nigdy nie mialem i chce sprobowac jak sie tego uzywa, a jak sie nie spodoba to sprzedać dalej

#ebook #ebooki #czytniki #kindle #kindlemasterrace #amazon
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity
Autor
21.02.2023, 19:28:28 via Wykop
  • 0
@marek-wozniak-750: a jest duża różnica w wygodzie przy czytaniu z podświetleniem i bez? Książki i tak czytam przy świetle więc pewnie nie będzie robić różnicy?
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
21.02.2023, 19:35:12 via Wykop
  • 0
@marek-wozniak-750: jaka cena?
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
21.02.2023, 19:39:40 via Wykop
  • 0
@marek-wozniak-750: napisz priv ze zdjęciami jak mozesz
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 19.02.2023, 15:26:49
  • 1
Ale mnie kusi zeby sobie kupic e46 2.5 albo 3.0 w gaziutku
Naprawdę te gruzy tyle kosztują? Da radę wyrwać sedana po lifcie do 15k?

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-5-lpg-m-pak-klima-sporty-cupe-ID6FjAdX.html

#bmw #bmwboners #motoryzacja #samochody
Spofity - Ale mnie kusi zeby sobie kupic e46 2.5 albo 3.0 w gaziutku
Naprawdę te gruz...

źródło: LPic63f23fa1e6e51442690792

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity
Autor
19.02.2023, 15:28:59 via Wykop
  • 2
@Monsanto93: myślałem ze to wlasnie tyle kosztuje, ale jak wszedłem na olx i inne to okazuje sie ze ceny wszystkich aut p------o
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
19.02.2023, 15:38:08 via Android
  • 1
@Monsanto93 trójki mi się bardziej podobają. no i chciałbym pojeździć E46 póki istnieją
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
19.02.2023, 21:20:02 via Wykop
  • 0
@ponik_kolny: o kurde szacun za oko, ja nigdy nie potrafię dostrzec szczegółów na zdjeciach
  • Odpowiedz
EtaCarinae
EtaCarinae
07.02.2023, 18:18:30
  • 0
#programowanie #python Chcę sobie trochę podziubać w Pythonie jakieś tam hello worldy i proste pętle. Nic pro. Jaką aplikację powinienem sobie ogarnąć na windę? Na studiach obowiązywała mnie Anaconda (-‸ლ) nadaje się do tego dzisiaj?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity 07.02.2023, 18:23:42 via Wykop
  • 3
@EtaCarinae: pycharm będzie super, bo w wielu kwestiach cię poprowadzi. Jak już coś kumasz to vs code zawsze na propsie
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 01.02.2023, 15:15:00
  • 0
Mam problem z myszką na laptopie. Zacina się co losowy odstęp czasu. Problem jest pokazany na filmie.

Co do tej pory wiem:
- myszka jest w 100% sprawna - używam jej na codzień do pc po kilka godzin dziennie.
- problem jest ze sterownikiem/systemem. Jak usunę myszkę z menedżera urządzeń i podłączę ją na nowo to działa idealnie do momentu, aż windows da komunikat "Zakończono konfigurację urządzenia ..."
- instalowałem już mnóstwo wersji różnych sterowników, nic
Spofity - Mam problem z myszką na laptopie. Zacina się co losowy odstęp czasu. Proble...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity
Autor
01.02.2023, 15:17:20 via Wykop
  • 0
@Spofity: Dodam jeszcze, że już nawet formata zrobiłem, instalowałem windows 11 na czysto, potem windows 10, z aktualizacjami i bez ciągle to samo
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
01.02.2023, 15:18:05 via Wykop
  • 0
@uszanowanko: nie mam nic podłączone do innych portów (są całe 2 porty usb w laptopie). Próbowałem wyłączać touchpada i inne rzeczy bez których dałoby sie funkcjonować - wciąż nic
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
01.02.2023, 15:26:55 via Wykop
  • 0
@kaczoor: tak, chodzi o zewnętrzną myszkę, predator cestus 315, inne myszki działają. Ta sama myszka też działa na innych urządzeniach oprócz tego laptopa.
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
01.02.2023, 15:27:21 via Wykop
  • 0
@kaczoor: tak, chodzi o zewnętrzną myszkę, predator cestus 315, inne myszki działają. Ta sama myszka też działa na innych urządzeniach oprócz tego laptopa. Laptop to HP, nie wiem teraz jaki dokładnie model, wiem że z ryzenem 5-4500u
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
01.02.2023, 15:38:13 via Wykop
  • 0
@wojciet: właśnie mam wybrany już taki sterownik który działa na innych komputerach, a tu dalej nie. Oczywiście mógłbym do tego laptopa uzywać innej myszki ale to nie jest rozwiązanie problemu. Chciałbym to naprawić, bo przyzwyczaiłem się do mojej myszki
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
01.02.2023, 18:19:42 via Android
  • 0
@PanWysublimowany robilem, nic nie dało
@rysiekryszard hmm racja, napisze do nich może jeszcze dziś
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
22.01.2023, 21:28:17
  • 939
#anonimowemirkowyzania #odwiadczenie #nowywykop #wykop #afera

Kilka osób poprosiło mnie o stanowisko w sprawie wypowiedzi @m__b.

Na tym etapie kontaktowalismy sie rowniez z tworcami najwiekszych aplikacji wykopowych i zapraszalismy ich do uzyskania dostępu do nowego API - pierwsze zaproszenia wyslalismy na poczatku pazdziernika.

@Need: ten tworca otrzymal zaproszenie do
  • 233
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity 23.01.2023, 09:34:17 via Wykop
  • 19
@sokytsinolop: nie wierzę, że ludzie bronią wykopu w tej sprawie. Korzystałem z wielu API i tylko na wykopie bez żadnych zapowiedzi zostało wyłączone v2.
W normalnych przypadkach, nawet w niszowych serwisach, gdy wprowadzana jest nowa wersja to dowiadujemy się o tym mailowo i z dokumentacji. Tam zazwyczaj znajdzie się wskazówki do migracji na nowszą wersję oraz planowaną datę wyłączenia starej wersji API jeśli ma to nastąpić.
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 23.01.2023, 09:36:14 via Wykop
  • 14
@sokytsinolop: a i pisaliśmy PW bo byłem zainteresowany przejęciem AMW - niestety muszę zrezygnować. Ten serwis to żart, jeśli chodzi o techniczne sprawy
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 17.01.2023, 16:19:02
  • 1
test test
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Madridista98
Madridista98
17.01.2023, 09:55:02
  • 4
Czyli co? Mam sobie "Mój Wykop" i wszystkie setki obserwowanych tagów w dupę wsadzić, bo ktoś sobie wymyślił obserwowanie tagów na nowo?
#moderacja #moderacjacontent #wykop
Madridista98 - Czyli co? Mam sobie "Mój Wykop" i wszystkie setki obserwowanych tagów ...

źródło: noname

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity 17.01.2023, 09:57:04 via Android
  • 0
@Madridista98
tak a o co chodzi
  • Odpowiedz
MrBeast
MrBeast
15.01.2023, 14:45:38
  • 4
Robi ktoś te zagadki Pateca? :D
Na razie utknąłem na 5...
#friz #ekipa
  • 230
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity 15.01.2023, 17:16:59
  • 1
23 nie rozumiem XD
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 15.01.2023, 17:32:40
  • 0
@czesioo23: jak na to wpadłes
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 15.01.2023, 18:04:21
  • 0
@ZielonaPomaranczka-: 26 w miare łatwe bez większych rozkin
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 15.01.2023, 18:09:13
  • 2
@gregoryantoni: a 27 bez podpowiedzi? Próbowałem bez hasła ale nie działa XD
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 15.01.2023, 18:09:55
  • 0
@Spofity: dobra mam XDD
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 15.01.2023, 18:28:05
  • 1
Jestem na 29, ciezko fest
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 07.01.2023, 09:49:03
  • 1
Mam problem z wordpressem. Zainstalowałem wtyczke Really Simple SSL na świezo powstawionym serwerze i mam taki problem jak na screenie.

Pliki wp-config oraz .htaccess mają prawa 644

Ktoś ma pomysł co jest źle?

#programowanie #wordpress #php #webdev #devops
Spofity - Mam problem z wordpressem. Zainstalowałem wtyczke Really Simple SSL na świe...

źródło: comment_1673084932pq4xlT8kbNYNENQrMMHVd1.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity
Autor
07.01.2023, 10:01:16
  • 0
@TrzezwyIrlandczyk: www-data tu i tu
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
07.01.2023, 12:07:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@januzi: @TrzezwyIrlandczyk: postawiłem system na vps od nowa, zainstalowalem wordpressa w identyczny sposób i teraz działa ¯\_(ツ)_/¯

Prawa do plików identyczne jak za pierwszym razem
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 02.01.2023, 16:33:59
  • 0
Mam aplikację, gdzie front to React, a backend Django rest framework.
Teraz utworzyłem aplikację w django i chciałbym wykorzystać templatki z django na froncie.
No i z tym nie mam problemu żeby to pospinać, bo wszystko siedzi w dockerze i nginx, więc nie będzie to trudne.
Zastanawiam się ogarnąć autentykację? Mam zrobione JWT z react redux + drf simple jwt.
Da się teraz wykorzystać access token, żeby stworzyć zwykłą sesję w django i w nowej aplikacji
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity
Autor
02.01.2023, 16:35:35
  • 0
@Spofity: można po prostu access/refresh token w cookies i ogarnąć sesję w django czy niesie to za sobą jakieś ryzyko?
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 30.12.2022, 14:20:24
  • 3
HAPPY END!

OLX odrzucił zgłoszenie kupującego i wysłał mi należne pieniądze za sprzedany przedmiot z przesyłką OLX.
Podsyłam treść maila który rano otrzymałem.

Czy kupujący próbował mnie oszukać? Raczej nie. Na statusie paczki widziałem, że drugi raz została umieszczona w paczkomacie i odebrana, czyli za pierwszym razem rzeczywiście musiał zastać pustą skrytkę.
Spofity - HAPPY END!

OLX odrzucił zgłoszenie kupującego i wysłał mi należne pienią...

źródło: comment_1672409752HUxMvn83oDSyuF2HYJLdcF.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marsjanin2012
marsjanin2012
30.12.2022, 14:34:31 via Android
  • 1
@Spofity to ciekawe pierwszy raz widzę żeby napisali co zgłosił kupujący co powinno być podane w pierwszej kolejności żeby móc się do tego odnieść a tu widzę na samym końcu się o tym dowiadujesz, a może być tak że się dowiesz co zgłosił ale jemu przyznali rację i co? Po pierwszym zgłoszeniu powinien zgłosić do InPostu tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
Nawoja
Nawoja
27.12.2022, 16:31:58
  • 685
Witajcie tibijskie świry! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z okazji uruchomienia #wykopots zapraszam do gry oraz #rozdajo przedmiotu z Allegro do 50 zł!
Strona serwera: https://wykopots.pl
Klient do pobrania (Windows/macOS): https://wykopots.pl/?downloads

Ty wybierasz rzecz do 50 zł na Allegro - ja wysyłam prezent do wybranego przez Ciebie paczkomatu (ʘ‿ʘ)
Możesz też napisać w komentarzu na co
Nawoja - Witajcie tibijskie świry! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z okazji uruchomienia #wykopots zapras...

źródło: comment_1672158660s5so8aBDMbG4NyCJvCBq1h.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity 27.12.2022, 21:13:54
  • 0
@Nawoja: a bym se kartony kupił bo zawsze mam z tym problem jak chce cos wyslac
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity 16.12.2022, 16:59:37
  • 0
Sprzedałem na olx zestaw ps4 z padem i grą, ładnie zapakowałem i wysłałem przez paczkomat. Kupujący rano odebrał i teraz dostałem wiadomosc od olx że kupujący zgłosił problem z zamówieniem. Kasa wstrzymana do czasu wyjaśnień.
Wysłałem zaraz mailem wyjaśnienia razem ze zdjęciami podczas pakowania jak i spakowanego zestawu.
W razie co mam też film z pakowania - zawsze tak robię przy droższych rzeczach.

Miał ktoś taką sytuację? Ile mniej więcej czasu trwa wyjaśnianie tego wszystkiego?
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spofity
Spofity
Spofity
Autor
16.12.2022, 17:07:40
  • 0
@miauczar: no wlasnie nie mam pojęcia dlaczego zgłosił problem, nie mam o tym żadnych informacji. Sprzedałem wiele rzeczy przez OLX a to pierwsza taka sytuacja. Na allegro już miałem sytuacje gdzie to w roli kupującego otwierałem dyskusję i zawsze było wiadomo co jest problemem i dało się dogadać. Tutaj nie wiem co myśleć
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
16.12.2022, 17:16:44
  • 0
@miauczar: To jest jedyna informacja jaką dostałem
Spofity - @miauczar: To jest jedyna informacja jaką dostałem

źródło: comment_16712107907h6xZCnw6dPznpd4L5w1wM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
16.12.2022, 17:21:16
  • 0
@miauczar: dokładnie, nie mam pojęcia co mam udowodnić i dlaczego w ogóle po mojej stronie leży obowiązek udowadniania czegokolwiek. Nawet nie wiem czy kupujący odebrał uszkodzoną paczke (np. w trakcie transportu) czy może wszystko jest ok a będzie próbował oszukać że nie otrzymał tego co powinien
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
16.12.2022, 17:38:56
  • 0
@marsjanin2012: dzięki mireczku, zapisałem sobie etykietę i jego konto
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
16.12.2022, 19:14:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Adr14n_: no nie wiem, z policją miałem do czynienia jak zostałem okradziony to po 2/3 tygodniach umożyli sprawę i tyle, nawet nie próbowali pytać się podejrzanych ani świadków...
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
19.12.2022, 10:46:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@darek-jg: @Geno: @miauczar: @marsjanin2012: @Adr14n_: @coeai:
Aktualizacja.
OLX odpisał, że kupujący zastał pustą skrytkę. Czyli ewidentnie próbuje mnie oszukać, bo status w inposcie jasno mówi że kurierzy jakaś paczke transportowali przez całą Polskę i coś włożyli do paczkomatu.
Spofity - @darek-jg: @Geno: @miauczar: @marsjanin2012: @Adr14n_: @coeai:
Aktualizacja...

źródło: comment_16714468189pAk4u0dMO01wg7a2dfYmu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
19.12.2022, 17:31:41
  • 0
@coeai: Status w inpoście był kolejno: wydana do doręczenia, gotowa do odbioru, odebrana. Żeby kurier otworzył skrytkę to musiał zeskanować etykietę. Rozumiem jakby się "zgubiła" na sortowni czy po drodze, ale tutaj ciężko mi uwierzyć. Jeśli rzeczywiście skrytka była pusta to pewnie reklamacja do inpostu i czekanie miesiąca na zwrot pieniędzy z ubezpieczenia. Cały czas mam jednak z tyłu głowy negatywne opinie tej firmy, która to kupiła (opinie typu: kupił
  • Odpowiedz
Spofity
Spofity
Spofity
Autor
21.12.2022, 15:48:56
  • 0
@kwas32133: jasne, będę wołał. Myślę, że tym tygodniu już odpowiedzi od olx nie będzie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 25
  • Strona 8 z 25
  • >

Spofity nie Spotify jak co

  • co
  • polska
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.09.2020

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 30.11.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 03.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.05.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.07.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia