Wpis z mikrobloga

Mam problem z myszką na laptopie. Zacina się co losowy odstęp czasu. Problem jest pokazany na filmie.

Co do tej pory wiem:
- myszka jest w 100% sprawna - używam jej na codzień do pc po kilka godzin dziennie.
- problem jest ze sterownikiem/systemem. Jak usunę myszkę z menedżera urządzeń i podłączę ją na nowo to działa idealnie do momentu, aż windows da komunikat "Zakończono konfigurację urządzenia ..."
- instalowałem już mnóstwo wersji różnych sterowników, nic nie pomogło.
- myszka jest konfigurowana w windowsie jako "Wired Gaming Mouse" i tutaj szukałbym przyczyny problemów
- Na innych komputerach i laptopach ta myszka działa i prezentuje się tak samo w menedżerze urządzeń
- Inna myszka na tym laptopie działa bez problemów - logitech m90

Więc problem leży gdzieś w laptopie jednak nie mogę znaleźć gdzie. Proszę o pomoc, jeśli trzeba jakieś dane typu model laptopa, piszcie w komentarzu.

#laptopy #laptop #myszka #myszki #myszkomputerowa #myszgamingowa #komputery #komputer #informatyka #problem
Spofity - Mam problem z myszką na laptopie. Zacina się co losowy odstęp czasu. Proble...
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Spofity: Dodam jeszcze, że już nawet formata zrobiłem, instalowałem windows 11 na czysto, potem windows 10, z aktualizacjami i bez ciągle to samo
  • Odpowiedz
  • 0
@uszanowanko: nie mam nic podłączone do innych portów (są całe 2 porty usb w laptopie). Próbowałem wyłączać touchpada i inne rzeczy bez których dałoby sie funkcjonować - wciąż nic
  • Odpowiedz
  • 0
@kaczoor: tak, chodzi o zewnętrzną myszkę, predator cestus 315, inne myszki działają. Ta sama myszka też działa na innych urządzeniach oprócz tego laptopa.
  • Odpowiedz
  • 0
@kaczoor: tak, chodzi o zewnętrzną myszkę, predator cestus 315, inne myszki działają. Ta sama myszka też działa na innych urządzeniach oprócz tego laptopa. Laptop to HP, nie wiem teraz jaki dokładnie model, wiem że z ryzenem 5-4500u
  • Odpowiedz
@Spofity tak bywa z Windows 11. myszka działa dopóki system nie zainstaluje własnych sterowników. jak zainstalujesz stery producenta to i tak użyje Windowsowych. to się tyczy i innych sprzętów... w menadżerze urządzeń postaraj się wybrać inny sterownik i za którymś razem zatrybi
  • Odpowiedz
  • 0
@wojciet: właśnie mam wybrany już taki sterownik który działa na innych komputerach, a tu dalej nie. Oczywiście mógłbym do tego laptopa uzywać innej myszki ale to nie jest rozwiązanie problemu. Chciałbym to naprawić, bo przyzwyczaiłem się do mojej myszki
  • Odpowiedz