Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RobarTheKing

RobarTheKing

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 84
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 82
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
TMBRK
TMBRK
26.05.2026, 10:14:39
  • 0
Nie ma jakiejś darmowej alternatywy do #strava jeśli chodzi o planowanie tras #bieganie ? Nie chcę kolejnego fejsbuka dla sportowców, tylko właśnie heatmape gdzie się biega w danym mieście, gdzie mogę sobie trasę ułożyć. Próbuje sobie układać to na corosie manualnie klik po kliku, ale zdarza mi się w----c na zamknięte osiedle bez drogi na drugą stronę, albo jak ostatnio z---------c przez krzaki w lesie na drugą stronę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing wczoraj, 13:26:40 via Wykop
  • 0
@TMBRK: https://www.mapmyrun.com/
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
03.06.2026, 16:45:21
  • 2
Czy znacie jakąś dobrą alternatywę dla Stravy? Zacząłem jeździć na rowerze i chcę sobie mierzyć czas, prędkość i spalone kalorie. Strava to g---o wg mnie. Za dużo się tam dzieje. Co chwile popupy żebym kupił subskrypcję, jakieś pytania z d--y czy chce poszukać znajomych albo udostępnić swoją trasę w jakimś rankingu. A już czarę goryczy przelało to, że zrobiłem trasę z włączoną apką i nie zmierzyło mi spalonych kalorii. Się okazało, że
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing wczoraj, 13:25:54 via Wykop
  • 0
@Stulejman_Beznadziejny: też nie rozumiem jak można korzystać ze stravy, to starszne g---o wciskające subskrypcje na kazdym kroku. Uzywam https://www.mapmyrun.com/ (jest też apka), można dodawać własne mapy, monitorować wszystkie rodzaje aktywaności itd.
  • Odpowiedz
RobarTheKing
RobarTheKing wczoraj, 10:30:14
  • 0
Co można robić solo we #wroclaw jak ci się nudzi
Szukaj
Enter

#wroclaw #gownowpis
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing
Autor
wczoraj, 10:36:39 via Android
  • 0
@zdjecie_z_wenszem: wolałbym coś z ludźmi albo na świeżym powietrzu
  • Odpowiedz
RobarTheKing
RobarTheKing
Autor
wczoraj, 11:01:41 via Android
  • 0
@JestemKaspi: widzę że z wami to bym się nie nudził panowie xd
  • Odpowiedz
RobarTheKing
RobarTheKing
Autor
wczoraj, 11:53:58 via Wykop
  • 0
We Wrocławiu masz mnóstwo opcji, strzelnice, muzea, zoo, gokarty, wspinaczka, i pewnie nawet i łyżwy by się znalazły


@JestemKaspi: ok, przekonałes mnie nasyp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RobarTheKing
RobarTheKing wczoraj, 10:39:07
  • 1
Gdzie poznać alternatywke albo cosplayerke mając 35 lat
Szukaj
Enter

#gownowpis
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing
Autor
wczoraj, 10:46:44 via Android
  • 1
@sarnita: a bez wychodzenia z domu? Xd
  • Odpowiedz
RobarTheKing
RobarTheKing
Autor
wczoraj, 10:53:22 via Android
  • 0
@sarnita: :///// może jest jakiś wabik, np, karton pełen kotów. Nie znam się za bardzo
  • Odpowiedz
RobarTheKing
RobarTheKing
Autor
wczoraj, 11:05:02 via Android
  • 0
@sarnita: to jest uniwersalny wbik, odstrasza tylko alergików ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RobarTheKing
RobarTheKing wczoraj, 10:43:18
  • 0
Gdybym nie był sobą byłbym kimś innym

#gownowpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing wczoraj, 10:28:15
  • 0
Dzień po dniu, tak się dzieje życia cud

#gownowpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skawina
skawina
13.04.2026, 09:55:49
  • 49
Dajcie plusa na pocieszenie bo mnie zaraz kre... woda zaleje( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam że gram pierwszy raz.
#retrogaming #unreal #1998
skawina - Dajcie plusa na pocieszenie bo mnie zaraz kre... woda zaleje( ͡° ͜ʖ ͡°) Dod...

źródło: 1000003657

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing 13.04.2026, 11:45:00 via Android
  • 2
@skawina: no i narobiłeś smaka, dzisiaj będzie instalowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Melkovva_
Melkovva_
12.04.2026, 09:38:01
  • 4
Jak będę kiedyś miała swoje mieszkanie co się raczej nie wydarzy ale gdyby jednak to kupię sobie taką rybę szklaną kolorową co wszyscy mieli w latach 90 iiii se kupię obraz taki ze świętą rodziną jebitny co miała moja babcia a widzę że wiele osób takie ma
I se kupię kuźwa
Więcej kaczek szatanów z temu
#gownowpis
Melkovva_ - Jak będę kiedyś miała swoje mieszkanie co się raczej nie wydarzy ale gdyb...

źródło: 41751

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
RobarTheKing
RobarTheKing 12.04.2026, 11:20:45 via Android
  • 1
@Melkovva_: piękne ryby, mam taką, mogę wnieść w ramach posagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RobarTheKing
RobarTheKing 10.04.2026, 19:39:13
  • 0
Bardzo łatwo popaść w monotonię śniadaniową drodzy widzowie. Wystarczy, że coś zasmakuje raz i zostanie powtórzone kolejnego dnia ponownie i już zostaje z nami na długie miesiące albo i lata. W pierwszą pułapkę wpadłem jeszcze w podstawówce zjadając chleb z masłem i dżemem ananasowym. Śniadanie to pozostało ze mną przez cały okres wczesnej edukacji. W liceum przez przypadek spróbowałem płatków śniadaniowych corn flakes i myk zapomniałem o ulubionym dżemie na dobre. Kolejna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Damianowski
Damianowski
04.04.2026, 13:43:40
  • 70
Zmontujemy ekipę i zobaczymy co z tego będzie xD

Jako, że ostatnio w internecie jest "moda"... a raczej potrzeba, na "męskie kręgi" postanowiłem u siebie sprawdzić w Białymstoku czy są tego typu spotkania. Ogólnie znalazłem jeden... ale kontakt mega słaby.
Czeka się kilka dni na odpowiedź moderatora, a później do tego jeszcze się dowiadujesz, że wpisowe to 300zł xD
A później dziwne, że ciągle robią "nabór"... ( ͡º ͜
Damianowski - Zmontujemy ekipę i zobaczymy co z tego będzie xD

Jako, że ostatnio w i...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-22 002532

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing 04.04.2026, 19:14:05 via Wykop
  • 1
@Damianowski: Każdy męski krąg prędzej czy później kończy się na chlaniu wódy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cheture
cheture
29.03.2026, 17:21:28
  • 59
kupiłam cytrynę płci męskiej
cheture - kupiłam cytrynę płci męskiej

źródło: IMG_5681

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing 29.03.2026, 17:58:46 via Wykop
  • 0
@cheture: to nie cytryna tylko cytryn
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
29.03.2026, 15:49:09
  • 1139
Jak poznawalam chlopa myslalam sobie mlody informatyk bedzie duzo zarabial jako programista a on przyznal sie ze myslal o mnie mloda prawnicza bedzie duzo zarabiala jako adwokatka. Oboje malo zarabiamy ale jestesmy razem i wlasnie leze mu na jądrach.
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing 29.03.2026, 17:54:45 via Wykop
  • 0
@serniczekwiedensky: miłość na miarę XXI wieku
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
28.03.2026, 08:25:06
  • 86
jeden chłop z mojej rodziny tak bardzo nienawidził swojej żony że wyszedł po mleko i zamieszkał na Tasmanii zawsze jak mi się to przypomina to podziwiam za upór szczególnie że to jakoś w PRL kilka pokoleń temu
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing 28.03.2026, 10:08:20 via Android
  • 0
@vieniasn: spaniała historia
  • Odpowiedz
Michael_Jackson_
Michael_Jackson_
08.03.2026, 21:28:17
  • 3
#psychiatria #depresja
Czy kiedykolwiek pomógł wam jakieś lek? Jak tak to jaki?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing 08.03.2026, 21:57:47 via Wykop
  • 1
@Michael_Jackson_: Jadłem kiedyś marsjanki jak byłem mały. Wspaniale się po nich czułem.
  • Odpowiedz
SzycheU
SzycheU
08.03.2026, 21:15:13
  • 0
Wróciłem z lasu i mam takie ugryzienia - po czym to kurea bo na pewno nie po kleszczach bo byłem spryskany.
#pytanie
SzycheU - Wróciłem z lasu i mam takie ugryzienia - po czym to kurea bo na pewno nie p...

źródło: 1000005379

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobarTheKing
RobarTheKing 08.03.2026, 21:51:32 via Wykop
  • 0
@SzycheU: kobra
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Rhobar

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 13.09.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking