Wpis z mikrobloga

@LITE: Uuuuuu... Ta muzyka po wyjściu z wraku Vortex Rikers i pierwszym rozejrzeniu się po okolicy... ()
Eh, ja chcę jakiegoś sensownego moda uruchamiającego Unreala w VR...
Endriu_ - @LITE: Uuuuuu... Ta muzyka po wyjściu z wraku Vortex Rikers i pierwszym roz...
  • Odpowiedz
@Endriu_: Soundtracka słucha się fantastycznie, pomimo totalnego braku feelsow nostalgii (ʘʘ)

unreal/ut mnie ominął, był tak dawno że pojedyncze rozgrywkii mam wymazane z pamięci.
  • Odpowiedz
@absolutnie: Zawsze można pamięć odświeżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam już tradycję, że UT jest pierwszą grą, jaką wrzucam na dysk na jakimś nowym kompie.

@tomn2o: No a JEST jakiś sensowny port VRowy?
  • Odpowiedz