Wygląda na to że politycy mówią ludzkim głosem i przypominają sobie o programie nie tylko w trakcie kampanii wyborczej, ale również wtedy gdy pali im się pod dupą, bo nikt już nie chce na nich głosować
Jest tu ktoś, kto kupował już bilety na mecze Interu na San Siro? Mam ochotę pojechać na derby Mediolanu i zastanawiam się, czy da się bez problemu kupić bilety. Oczywiście interesują mnie te z klubowej dystrybucji, a nie sprzedawane przez pośredników.
@klintoniusz Inter miał chyba powyżej 95% zapełnienia stadionu w zeszłym sezonie, jeśli jest puste miejsce to zazwyczaj dlatego że posiadacz biletu nie przyszedł lub goście przyjechali w małej liczbie. Można kupić bilet odpowiednio wcześniej, ale po 1 klub sprzedał 40 tysięcy karnetów więc zostaje jakieś 28-30 tysięcy biletów w puli, bo cześć idzie dla kibiców gości, po drugie w ważnych meczach często pierwszeństwo mają posiadacze karty kibica i w praktyce nie
#mecz Austria była w ogóle w naszym zasięgu? My nawet przez 5 minut nie usiedliśmy na nich tak jak oni na Turkach od początku drugiej połowy. Nie potrafię sobie wyobrazić Polaków grających z takim rozmachem
@pwone: ale tak swoją drogą to ciekawe gdzie jest limit. Jest ten japończyk co ma ponad 50 lat i gra w drugiej lidze portugalskiej czyli pewnie i w ekstraklasie by dał radę. To trochę bardziej jako ciekawostka bo chłop gra kilkadziesiąt minut rocznie, ale gra. Czy Cristiano w wieku 50 lat nadal będzie wchodził z ławki gdzieś w Arabii? Myślę że jest to realne.
W trzynastym sezonie po starcie w szóstej lidze angielskiej udało mi się zdobyć z moim Bath City pierwsze europejskie trofeum - Ligę Konferencji. I to w pierwszym sezonie w europejskich pucharach w ogóle. Teraz czas powalczyć o coś więcej w Premier League (ʘ‿ʘ) #footballmanager
źródło: oszukuje
Pobierz