Wpis z mikrobloga

@klintoniusz: Znam się tylko na meczach z Juve - chodzą w podobnych cenach pod bramką jak wyżej - to dla Interistów drugie, najważniejsze spotkanie w sezonie.
Co ciekawe, statystyki pokazują, że na każdym z tych mniej i bardziej ważnych meczów zostawało w zeszłym sezonie kilka tysięcy wolnych miejsc. Fizycznie więc bilety mogą być, ale ceny mogą być niestety zaporowe
  • Odpowiedz
@klintoniusz nie wiem jak na kuzynów, powiem jak to jest w Milanie. Na takie mecze pierwszeństwo maja karnety, by dokupić dodatkowy bilet. Potem Ci z kartą Curva a na końcu otwarta sprzedaż. Polecam poszukać grub na FB z Interem, bo w Milanie ludzie kupują karnety a potem sprzedają swoje miejsca bądź właśnie kupią jak jesteś chętny w sprzedaży. No i trzecia opcja wyjazd z FC
  • Odpowiedz
@klintoniusz Inter miał chyba powyżej 95% zapełnienia stadionu w zeszłym sezonie, jeśli jest puste miejsce to zazwyczaj dlatego że posiadacz biletu nie przyszedł lub goście przyjechali w małej liczbie. Można kupić bilet odpowiednio wcześniej, ale po 1 klub sprzedał 40 tysięcy karnetów więc zostaje jakieś 28-30 tysięcy biletów w puli, bo cześć idzie dla kibiców gości, po drugie w ważnych meczach często pierwszeństwo mają posiadacze karty kibica i w praktyce nie
  • Odpowiedz
Mi w zeszłym sezonie udało się kupić bilety na domowe derby bezpośrednio ze strony Interu bez żadnej karty kibicowskiej. Start sprzedaży miał być o 11, jednak włoski porządek dał się we znaki i można było kupować bilety od ~10:45. Tak jak piszą poprzednicy, pierwsze bilety szły do posiadaczy karnetów i kart, a dla 'zwykłych' kibiców była inna data sprzedaży biletów :)
  • Odpowiedz
@klintoniusz: Ja kupowałem bilety na ten stadion, ale to na mecz Milanu z Juve.
Droga przez mękę. Jak ruszyła sprzedaż o godzinie 12 to strona padała i nie szło nic kupić. Czasami się łądowała, ale w toku kupowania biletów wyskakiwał błąd.

Koniec końców powiedziałem w pracy, że idę do domu i napisałem sobie bota, który ten bilet kupi za mnie. Dopiero wtedy udało się ten bilet dostać.
Więc nie jest
  • Odpowiedz