Niemiecka gazeta publikuje poufne dokumenty na temat zaangażowania niemieckiego rządu Angeli Merkel w budowę Nord Stream 2. Okazuje, że ówczesne władze, mimo zarzekania się, że nie mają wpływu na tę prywatną inwestycję, robiły wszystko, aby została ukończona.
@Rizzo jedna oprawa na cały stadion a nie jakaś popierdółka sektorówka. Inter w tym sezonie pozamiatał na boisku i na trybunach. Największą średnia w serie a, najlepsze oprawy i najlepsi na boisku.
Matko kochana. Można w tym roku nie przyznawać mistrza Polski? Przecież można było nie przyznawać Złotej Piłki, więc szlak jest już przetarty #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
@red7000: bardziej chodziło mi o to, że najpierw gość z Piasta podał im pilke pod nogi, a pozniej beznadziejne podanie na skrzydło ale obronca Piasta sie wywalił o własne nogi xD
@haabero: Stan dróg widocznych na zdjęciu oceniam na jakieś 100x lepszy, niż obecny. Przez te koleiny i dziury można sobie powybijać zęby, a miasto ma ten obszar totalnie w dupie
Ej kojarzycie te mobilne kawiarnie na rowerach? Właśnie sobie zdałem sprawę że kawa w tym przybytku kosztuje 12 zł. Kumacie? 12 zł za kawę z budy na rowerze ? Tyle samo co w eleganckiej kawiarni w której obsłuży nas kelnerka, odbierze zamówienie, przyniesie kawe, rozliczy przy stoliku. Foodtrucki z burgerami za 50 i kawa z roweru za 12. Jak byłem w Neapolu to w każdej lepszej kawiarni espresso było za 90 centów
@wuwuzela1: Ale bredzisz, zbyt często jestem w Mediolanie żeby puszczać mimo uszu takie farmazony. 1,20-1,30 to absolutny max za espresso w normalnej kawiarni blisko Duomo. Im dalej, tym taniej
@wuwuzela1: słowo honoru, że nigdzie nie widziałem czy to w Rzymie, czy w Mediolanie espresso za 1,50 nie mówiąc o czymś droższym. Nie wiem tylko jak jest w restauracjach z gwiazdkami michelin ;)
#mecz
źródło: motur
Pobierz