Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ridez

Ridez

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5988
  • Znaleziska 711
  • Mikroblog 5277
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 69

917

Polski szachista wygrał z Alexandra Botez, która ma tytuł WFM.

Polski szachista wygrał z Alexandra Botez, która ma tytuł WFM.

Jest ponad 100 punktów wyżej od niego i ma tytuł WFM. Trochę się zdenerwowała pod koniec xD

PanMieszko
z
youtube.com
dodany: 30.03.2021, 01:33:44
  • 175
  • #
    sport
  • #
    rozrywka
  • #
    szachy
  • #
    heheszki
Ridez
Ridez 30.03.2021, 17:23:43
  • 50
Ridez

źródło: comment_1617125020BraiAZ3HiGNnq6ebs4nJqA.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

487

Bardzo sprytny sposób łowienia ryb.

Bardzo sprytny sposób łowienia ryb.

Oczywiście dotyczy konkretnych gatunków, na filmie prawdopodobnie z rodziny azjatyckich sumowatych.

JoeShmoe
z
streamable.com
dodany: 24.01.2021, 16:54:19
  • 90
  • #
    swiat
  • #
    wedkarstwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    technika
  • #
    kultura
Ridez
Ridez 25.01.2021, 07:23:23
  • 33
To jest chyba kolejny fake których tysiące na yt z łapaniem węży, ryb czy krabów przy zastosowaniu genialnej indyjskiej pułapki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę dziwne że wpadają tylko na zoomie w pułapkę xD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ridez
Ridez 05.01.2021, 21:19:13
  • 1
czy oni w ogole wydają oficjalny patch note? szukam od pół godziny jakiejkolwiek normalnej strony z przejrzystym patch notem i nic nie ma xD
#warzone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ridez
Ridez
Autor
05.01.2021, 21:27:51
  • 0
@latarnikpolityczny: no myslalem ze to dosc poważna i dobrze rozwijana gra ale tak gram juz tydzien i troche mam beke jak w------e maja we wszystko xD
  • Odpowiedz
Ridez
Ridez 06.12.2020, 18:53:11
  • 0
Czy ta gra jest dla mnie jeżeli totalnie mam wywalone w fabule wszystko skipuje i jestem nastawiony na pvp/endgame? Dopiero zaczynam w to grać i nie wiem czego oczekiwać od tej gry.

Widzę że skille w tej grze dużego wpływu nie mają i bardzo mało ich jest a gra głownie polega na twoim eq, dobrze to wywnioskowałem po 1h gry?

#destiny2 #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....i
K.....i
konto usunięte 06.12.2020, 21:09:32
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

K.....i
K.....i
konto usunięte 06.12.2020, 21:19:03
  • 0
@Ridez: >Czy ta gra jest dla mnie jeżeli totalnie mam wywalone w fabule wszystko skipuje i jestem nastawiony na pvp/endgame?
tak, rajdy i dungeony to najfajniejsza rzecz w tej grze. fabuła nie jest potrzebna do grania, ale jak na typowe mmo jest całkiem niezła.

Dopiero zaczynam w to grać i nie wiem czego oczekiwać od tej gry.

strzelanki z elementami rpg. looter shooterem to tak naprawdę nie jest, bo obecnie używalnych pukawek
  • Odpowiedz
pdpacek
pdpacek
04.10.2020, 13:02:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurde co jest?! Czekam z smartfon w ręku i appka #allegro by kupić głośnik. Oferta startuje o 15:00, odświeżam , mija 3 sekunda (nie ma strzałów #pdk) i już oferta zakończona . WTF?!

#zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ridez
Ridez 04.10.2020, 13:59:55
  • 0
@pdpacek: próbowałem je kupic na 3 konta i na żadnym sie nie udalo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
skolba
skolba
skolba
31.08.2020, 12:15:40
  • 0
Podeśle ktoś link do walk?

#ksw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ridez
Ridez 31.08.2020, 12:16:31
  • 0
@skolba: Nie mam
  • Odpowiedz
Ridez
Ridez 27.08.2020, 18:34:58
  • 1
uther wrzucił arthasa do maw, a co to jest te maw? xD (nie gram w wowa)
#gamescom #worldofwarcraft #wow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ridez
Ridez
Autor
27.08.2020, 18:37:25
  • 0
@AnarchoKapitolizm: @marv0oo: a jest jakas szansa ze arthas pojawi sie w shadowlands?
  • Odpowiedz

955

Wow! Stara zajezdnia w Krakowie zmieniła się w 3-hektarowy park. Co za zmiana!

Wow! Stara zajezdnia w Krakowie zmieniła się w 3-hektarowy park. Co za zmiana!

Park w Czyżynach zajął miejsce dawnej ogromnego placu z asfaltem. Kiedyś kołowały tu samoloty, później była zajezdnia MPK. Teraz na ponad 3 hektarach pojawiły się nowoczesne place zabaw, zieleń i ławki dla mieszkańców.

aleksyyyy
z
whitemad.pl
dodany: 27.08.2020, 07:30:28
  • 126
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    architektura
  • #
    turystyka
Ridez
Ridez 27.08.2020, 17:08:18
  • -1
@Bunch: To chyba plac do parkour czy tam freerunningu
Ridez
Ridez 11.06.2020, 21:15:11
  • 8
xbox wyglada jak zwykly prostokat/pc KURŁA ALE BRZYDKI ZWYKLY PROSTY I BEZ SZALU XD

ps5 wyglada futurystycznie KURLA NO NIE WYTRZYMIE ROUTER ZROBILI XDDDD
#ps5 #playstation #xbox #konsole
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Attarie
Attarie
Attarie
11.06.2020, 21:17:31 via Android
  • 1
@Ridez nie dogodzisz. Mnie się podoba no i biblioteką na starcie łyknęli Microsoft
  • Odpowiedz
Ridez
Ridez 06.06.2020, 18:38:41
  • 10
dawac restream
#gromda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blat_kuchenny
blat_kuchenny
blat_kuchenny
06.06.2020, 18:45:32
  • 0
@Ridez: na weeb tv macie
  • Odpowiedz

1407

Żenada małpowania

Pokaż treści 18+

Żenada małpowania

Dlaczego w Poznaniu i Warszawie przepraszają za zabójstwo Georga Floyda? Padają na twarz i tak leżą? Pomijając kwestię wyników sekcji Pomijając kwestię wyników sekcji zwłok mają za co przepraszać u nas. Za jasyr powinni przeprosić, bo to my byliśmy porywani w niewolę.

Emigrant1
z
salon24.pl
dodany: 05.06.2020, 07:23:02
  • 257
  • #
    polska
  • #
    politycznapoprawnosc
  • #
    polityka
  • #
    rasizm
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
Ridez
Ridez 05.06.2020, 18:31:17
  • -5
@staryhaliny: lepszy jest żaden komentarz niż tego idioty.

2836

Sebie "zepsuł się" opelek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokaż treści 18+

Sebie "zepsuł się" opelek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z życia kierowcy MPK. Oglądać do końca.

marian1881
z
youtube.com
dodany: 02.06.2020, 14:12:49
  • 283
  • #
    polska
  • #
    sebixkurwix
  • #
    mpk
  • #
    patologia
  • #
    opel
  • #
    bekazpodludzi
Ridez
Ridez 02.06.2020, 15:56:49
  • 11
Nie czaje, seba jest nadzwyczaj miły, nie awanturuje się itd. a wykopki i tak cisną z niego beke bo olaboga tatuaż ma xDD albo że HEHE co on w takich obcisłych ciuchach chodzi PEDAU?! Rozwiązali problem szybko, seba zrozumiał błąd i nawet jak udawał że "zepsuł mu się samochód" to nie linczujcie go tak xD następnym razem jak mu się "zepsuje auto" to chociaż będzie wiedział żeby dojechać do końca ( ͡
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZeT_
ZeT_
29.05.2020, 10:37:19
  • 60
Ludzie w okół masowo podpalają i niszczą budynki podczas protestu po tym jak policja zabiła bez powodu kolejnego czarnoskórego podczas interwencji.

Co robi różowa???

Ch*j k*rwa zacznę kręcić dupskiem dla atencji i followów

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #usa #protest
ZeT_ - Ludzie w okół masowo podpalają i niszczą budynki podczas protestu po tym jak p...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ridez
Ridez 29.05.2020, 17:42:37
  • 1
@ZeT_: mirror?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.07.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking