Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rewowler_Ocelot

Rewowler_Ocelot

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4027
  • Znaleziska 462
  • Mikroblog 3565
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 15

556

Właśnie wydałem swoją grę RPG na Steam (klucze:) - Dungeon Legends 2

Właśnie wydałem swoją grę RPG na Steam (klucze:) - Dungeon Legends 2

Ufff, po 7 latach pracy, testów, wymyślania ciągle nowych rzeczy gra jest gotowa. Nie mogę już na nią patrzeć ;) Gra nosi nazwę Dungeon Legends 2 : Tale of Light and Shadow. Może pamiętacie że dwa lata temu wydałem ją na urządzenia mobilne, a dwa lata trwała konwersja na PC, popr

Lucass3d
z
wykop.pl
dodany: 29.01.2024, 13:45:33
  • 258
  • #
    rozdajo
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    gamedev
  • #
    indiegamedev
  • #
    rpg
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 30.01.2024, 17:00:13 via Wykop
  • 1
Nie kupię, bo biedakiem jestem, nie oczekuje losowego klucza, ale wykopać wykopie.
Gdzie osiągnięcia btw?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

loucas
loucas
30.01.2024, 11:05:08
  • 1
Mijają dosłownie lata, a ludzie i tak dalej grają w te same gry. Raz na jakiś czas pojawi się jakiś wystrzał (jak np. Palworld aktualnie), a tak to można wstawać codziennie rano, spoglądać na wykres Steam Chart, a wszystko będzie i tak takie same. To po co nowe gry, skoro ludzie sami się godzą na odgrzewanie starych kotletów?

#gry #steam
loucas - Mijają dosłownie lata, a ludzie i tak dalej grają w te same gry. Raz na jaki...

źródło: 1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 30.01.2024, 16:43:53 via Wykop
  • 0
@ChojaK: Ale nie rozumiesz, skoro przeszedłem w pełni ukończony produkt, który miał mi zapewnić określoną ilość godzin zabawy, i nie ma w nim mikrotransakcji to znaczy, że został PORZUCONY i UMARŁ ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
v.....s
v.....s
konto usunięte 23.01.2024, 16:16:33
  • 0
#steam #hitman #hitman2 mam hitmana 2 na steamie i nie mam dostępu do kampani z glownej gry hitman 2, jak to naprawic? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
v.....s - #steam #hitman #hitman2 mam hitmana 2 na steamie i nie mam dostępu do kampa...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-23 171457

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 25.01.2024, 11:32:51 via Wykop
  • 1
@vivijes: A masz hitmana 2 czy tylko darmowy pierwszy epizod?
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 25.01.2024, 11:47:29 via Wykop
  • 1
@vivijes: Sprawdź w bibliotece czy DLCki masz zaznaczone/zaptaszkowane, bo te epizody to są jako DLC i można je wyłączyć.
  • Odpowiedz
Bibanator
Bibanator
23.12.2023, 13:26:30
  • 0
Mireczki mam trochę kasy na steamie jak mógłbym to spieniężyć? Myślałem żeby kupować komuś klucze w formie giftu na steam i sprzedawać ale czy takie coś się przyjmuje? Mógłbym też wymieniać te klucze na gry na PS5/4. Co myślicie? #ps5 #ps4 #steam #gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 23.12.2023, 14:14:24 via Wykop
  • 0
@Bibanator: Kup decka i sprzedaj.
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 23.12.2023, 14:23:36 via Wykop
  • 0
@Bibanator: Teraz pewnie po świętach dostaniesz. Normalnie 3-5 dni roboczych.
  • Odpowiedz
Poraneek
Poraneek
20.12.2023, 13:38:12
  • 0
Mam pytanie czy da się zakupić sam klucz do gry na steam? Tak żeby nie dodała się gra bezpośrednio na moje konto tylko była w formie kodu? Chce dać na prezent komuś między innymi kod do jednej gry, a nie chce wysyłać gifta. Wiem o takich stronach jak g2a, eneba ale wolę kupic to bezpośrednio na platformie
#steam #steamkey
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 20.12.2023, 14:50:09 via Wykop
  • 0
@Poraneek: Nie da się kupić kluczy bezpośrednio na Steam, wszystkie są generowane i rozprowadzane przez wydawcę gry.
  • Odpowiedz

925

Twitch uległ żetoniarom. Nagość jest już w porządku

Pokaż treści 18+

Twitch uległ żetoniarom. Nagość jest już w porządku

Twitch staje się alternatywą dla OnlyFans i innych serwisów z treściami dla dorosłych. Nagość na Twitchu właśnie została zalegalizowana.

Kotznapedemjonowym
z
instalki.pl
dodany: 15.12.2023, 12:14:59
  • 297
  • #
    twitch
  • #
    technologia
  • #
    pcmasterrace
  • #
    rozowepaski
  • #
    internet
  • #
    niebieskiepaski
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 15.12.2023, 17:32:13 via Wykop
  • 11
Znalezisko zostało dodane po tym jak już twitch się wycofał z tego.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chrystus
Chrystus
05.12.2023, 05:52:49
  • 0
Niedawno pisałem TUTAJ, że dość szybko dali przecenę na Starfielda. Wtedy przecenili o 25%. Teraz znowu przecenili o 30% do 244zł.
Widocznie gra naprawdę słabo się sprzedaje. Oby nie zaszkodziło to Bethesdie, bo chociaż nigdy nie robili wybitnych gier, to przyjemnie się zabijało w nich czas, a na The Elder Scroll VI nadal czekam.
#gry #steam #starfield #tes
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 05.12.2023, 13:23:24 via Wykop
  • 2
@Chrystus: Przecież starfield miał ponad 1milion CCU w early access. To pewnie z 6-7 milionów sprzedanych kopii wersji Deluxe (czy tam premium). Co ty p--------z XDD
  • Odpowiedz
Blackol12
Blackol12
Blackol12
02.12.2023, 22:57:49
  • 1
Czy blokada VAC znika z profilu steam kiedykolwiek, czy zostaje na zawsze? Powiem szczerze, że ujowo to wygląda i psuje cały look profilu. Wbiłem na stare konto, które ma 10 lat służby i 2400 dni od ostatniej blokady VAC. Polecacie zakładać nowe?

#steam #komputery #gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 03.12.2023, 22:06:34 via Wykop
  • 0
@Blackol12: Znika WIZUALNIE z profilu po 7 latach. Nie zdejmują bana, w api nadal jest, ale jak ktoś w ciebie kliknie to na pierwszy rzut oka nie zauważy.
  • Odpowiedz
chybaDapi
chybaDapi
30.11.2023, 01:08:10
  • 1
Mirki, jak to działa, że gra, która na Steamie kosztuje 270zł, na Enebie jest u kilku sprzedawców za 70zł? Legitne to? Można to serio bez obaw kupować?
#eneba #steam #gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 30.11.2023, 15:39:33 via Wykop
  • 0
@chybaDapi: Retailowe klucze z krajów trzeciego świata
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
27.11.2023, 10:19:30
  • 1
Od lat jestem poza pctami. Mam w domu jakieś cuś z i3, który kupiłem jakieś 10 lat temu. Nie upgrade'uje i ostatnio siedziałem na nim jakoś w lutym xD Wolę konsole. Po ostatnim odcinku #quaz o #logitechgcloud tak sobie myślę, że jakby Gaben zrobił taką puszkę pod steama w rodzaju konsoli to byłbym chętny na zakup czegoś takiego. Podpinam sobie steama/epica i gram w gierki na dużym tv.
Mega_Smieszek - Od lat jestem poza pctami. Mam w domu jakieś cuś z i3, który kupiłem ...

źródło: steam

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 27.11.2023, 12:44:32 via Wykop
  • 0
@BiedronkaGoActive: Jakiej konfiguracji? Podpinasz i bangla, big picture da się każdym padem od 1997 roku obsługiwać. Klawiaturą i myszką też.
  • Odpowiedz
DontDoThis
DontDoThis
26.11.2023, 08:41:54
  • 0
Ktoś rozesłał scam do znajomych z mojego konta steam, a mam dwustopniowe logowanie
Treść: Brother, dont miss out, the promotion will end soon https://steamcomnuniry com/giftcard/23437486 (usunąłem kropkę)
Ktoś miał coś takiego?

#steam #informatyka #komputery #oszukujo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 26.11.2023, 13:46:56 via Wykop
  • 0
czasem steam nie ma takiej funkcji jak dostęp do konta przez inne "aplikacje" jak FB


@wypokowy_expert: nie ma, oferuje tylko token potwierdzenia tożsamości/własności konta.
  • Odpowiedz
moje_ovh_chce_miodu
moje_ovh_chce_miodu
20.11.2023, 01:55:38
  • 16
Jak zobaczyłem jak stary screen z gry która robię mam wrzucony na Steam to aż się przestraszyłem i w trybie pilnym zaktualizowałem(po lewej stary).
I nagrałem też krótki filmik z gameplayem z obecnego builda
#gry #gamedev #steam
mojeovhchce_miodu - Jak zobaczyłem jak stary screen z gry która robię mam wrzucony na...

źródło: bylo_jest_png_1080

Pobierz
mojeovhchce_miodu - Jak zobaczyłem jak stary screen z gry która robię mam wrzucony na...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 20.11.2023, 12:50:36 via Wykop
  • 0
@moje_ovh_chce_miodu: ten po prawej wygląda lepiej zdecydowanie, ale klimat drewnianej szopy imo lepszy, w ogóle to dej, lubie takie gierki.
  • Odpowiedz
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
12.11.2023, 11:10:54
  • 1
na #steam w jakiej grze macie najwięcej godzin rozgrywki i ile? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 12.11.2023, 13:28:26 via Wykop
  • 2
@ryszard-kulesza: Sea of Thieves i Payday 2. Poniżej jest jeszcze Monster Hunter World (913h), CSGO (830h)
Rewowler_Ocelot - @ryszard-kulesza: Sea of Thieves i Payday 2. Poniżej jest jeszcze M...

źródło: h

Pobierz
  • Odpowiedz
Pafeuuu
Pafeuuu
03.11.2023, 10:31:21
  • 0
Mirasy, posiadając wszystkie DLC do Hitmana 2, mogę je przenieść do Hitmana 3 (WoA) czy musze kupić je ponownie?
Na necie widziałem wątki, gdzie ludzie niby piszą, że można dodatki przenieść razem z progresem przez stronę IOI, ale są też głosy, że niektórym to nie działa D: Ktoś próbował?

I jak wygląda sprawa na #ps4 #ps5 ?

#steam #hitman
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 03.11.2023, 11:50:58 via Wykop
  • 0
@Pafeuuu: Można było przenieść gry/dlc jakoś do lutego zeszłego roku, i całego hitmana 1 (ale bez progressu) i 2. Teraz jednorazowo można przenieść tylko progress z 2 bez gry/dodatków.
  • Odpowiedz
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 03.11.2023, 21:13:32 via Wykop
  • 0
@Pafeuuu: Wszystko co możesz odblokować, zrobić dotknąć przechodzi, progress z map z 1 też.
  • Odpowiedz
mati1990
mati1990
mati1990
30.10.2023, 20:19:08
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 30.10.2023, 20:23:26 via Wykop
  • 11
ale jestes alternatywny
  • Odpowiedz

1208

Przestałem oglądać YouTube. Reklam jest już więcej niż na Polsacie [OPINIA]

Przestałem oglądać YouTube. Reklam jest już więcej niż na Polsacie [OPINIA]

Gorąco się ostatnio zrobiło wokół YouTube i tego, że platforma będzie blokować użytkowników korzystających z AdBlocków. Jasne, istnieją alternatywne serwisy

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 26.10.2023, 13:07:03
  • 598
  • #
    youtube
  • #
    technologia
  • #
    reklamy
  • #
    adblock
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 26.10.2023, 17:10:39 via Wykop
  • 2
sam ublock nie wystarcza


@jegertilbake: uBlock origins absolutnie wystarcza, ale miał problem ostatnio z aktualizacją filtrów. Ja nie musiałem aktualizować cache np, ale moja znajoma już tak

386

Bogdan Boner: 4 sezon Egzorcysty już od 31 października

Bogdan Boner: 4 sezon Egzorcysty już od 31 października

Boner i jego ekipa udają się do odległych krajów w poszukiwaniu fontanny młodości. Po drodze walczą z demonami, duchami i innymi paranormalnymi złolami.

Kagernak
z
youtube.com
dodany: 24.10.2023, 11:59:56
  • 42
  • #
    egzorcysta
  • #
    walaszek
  • #
    kapitanbomba
  • #
    wiadomosci
  • #
    netflix
  • #
    seriale
Rewowler_Ocelot
Rewowler_Ocelot 25.10.2023, 07:26:10 via Wykop
  • 4
@eich: CDA wykupiło prawa do B---y i Laserowego gniewu dzidy w 2020
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
  • Strona 2 z 28
  • >

Adamska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.03.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.10.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking