Kolejne #rozdajo specjalnie dla największej grupy wykopowych userów- czyli uczniów podstawówki xD co byście mogli się przylansowac przy kumplach żelkami przed przyrką, albo przed Julkami, że jesteście fit bo jecie erytrytol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najpierw przypomne, że na sklep wjechał rabat na -17%, do zgarnięcia z kodem KOSA17, aktywny tylko jeszcze przez 2 dni




















Dziś odebrałem auto. Finalnie wyszło od 5 do 6 litrów wody w zatankowanym do pełna aucie ~ 45L. Orlen ma 14 dni na odniesienie się do sprawy. Zastanawiam się czy zgłaszać na policję, może przyśpieszą sprawę.
#orlen #orlenuczy #januszebiznesu
źródło: comment_1630305027xa2d2PP5m2Y2kTkSX1XY0k.jpg
Pobierz