Wpis z mikrobloga

#gusto #wykopaka
dobra, to pora się pochwalić wygraną ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szczerze mówiąc byłam sceptycznie nastawiona do żelków gusto, kiedyś kupiłam w biedrze i były takie se, potem kupiłam w promce na black friday i pianki nie były piankami!!!! Ale np. mój niebieski został przeogromnym fanem kwaśnych.
I właśnie przez te kwaśne tak długo nie odbierałam nagrody, bo były niedostępne w sklepie, a mi bardzo na nich zależało xD
No to wyczekałam, aż się pojawiły, nadżelek (z suszonymi owocami) też chciałam spróbować, ale ich niestety się nie doczekałam xD
Oprócz kilograma kwaśnych stwierdziłam, że spróbuję jeszcze innych, ale takich w miarę "normalnych" smaków (bo te borówki z biedry nadal siedziały mi w głowie XD)
Tak że w moim koszyku oprócz kwaśniaków wylądowały:
żelki lody truskawkowe
pianki mandarynki
pianki banany
colowe żelki
liść na wesoło
serduszka
misie arbuzowe
żelki rybki
żelki gumix owocowe

No i w sumie stwierdzam, że nawet zjadliwe w małych dawkach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) głupio mi tak trochę pisać o żelkach które wygrałam (no bo lepszego stosunku ceny do jakości nigdzie indziej nie dostanę XD) ale nie są to żelki wbijające w krzesło - oprócz kwaśnych, bo te mogę polecać, są super i są naprawdę kwaśne, a nie słodkie! Ale reszta po zjedzeniu więcej niż małej garści zostawia dziwny posmak, najmniej go chyba w żelkach colowych i serduszkach.

Niemniej dziękuję bardzo @Kwasny_konfident za paczuchę, koty bardzo zadowolone z kartonu, niebieski bardzo zadowolony z pudełeczek na śrubki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) cóż mogę powiedzieć, pewnie kiedyś jeszcze od was kupię pianki, które tym razem przyszły fajniejsze (chociaż nadal uważam, że to nie są do końca pianki xD) i będę wyczekiwać na pojawienie się w sklepie radioaktywnych i nadżelków, żeby mieć pełen obraz waszej oferty xD
Limonene - #gusto #wykopaka
dobra, to pora się pochwalić wygraną ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szczerze ...

źródło: 415486867_1093133942114161_7043378954389943140_n

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Aegithalos: właśnie ja też kupiłam w biedrze kiedyś borówki i były no obrzydliwe XD ale aż tak że nie dało się jeść. Te sobie zjadam po małych garściach raz na jakiś czas i jest ok, ale jak zjem trochę więcej to ten posmak pozostaje. Tylko w kwaśnych go nie czuć, ale to pewnie kwaśność wszystko zabija po prostu xD No poziom Nimm2 to nie jest, ale jak rozdawałam dzieciakom po
  • Odpowiedz
@Limonene:

Ale reszta po zjedzeniu więcej niż małej garści zostawia dziwny posmak, najmniej go chyba w żelkach colowych i serduszkach.

Dziękuję za te informacje, wiem już żeby nie zamawiać nic u nich. Miałem dokładnie takie same wrażenia co Ty po borówkach z Biedry, i ten właśnie posmak IMO jest nie do zaakceptowania. Oficjalne konto pisało, że niby się coś poprawiło, a widzę że jednak nie bardzo xD

W każdym razie
  • Odpowiedz
@Aegithalos:

kiedyś kupiłam i były niedobre, więc szkoda hajsu. Właśnie miały taki dziwny posmak, jakby mączny. Fujka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

O to to. Z różową uwielbiamy żelki i długo u nas w domu nie poleżą, ale to dziadostwo chyba miesiąc męczyliśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Zgrywajac_twardziela: no porównując borówki do tych co mam teraz, to różnica kolosalna XD tam chyba też problemem był aromat albo barwnik, taki mega chemiczny. Borówki ostatecznie wylądowały w koszu, bo nie mogłam tego tknąć. W tych wygranych jest raczej taki mączny posmak i coś jakby wysuszającego? W każdym razie jestem w stanie je powolutku zjadać, ale jako naczelny fan żelek nie mogę im dać złotego medalu xd
  • Odpowiedz
@Limonene: Dzięki za recenzję ( )

Pianki są piankowoGustowe, nie celujemy w pianki typu ognisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Aegithalos @Zgrywajac_twardziela No tak jak Mr Twardziel powiedział, ,,Oficjalne konto" mówi, że się poprawiło trochę bo tak jest.
Wynika ogólnie to z procesów produkcyjnych, że może się niektórym, wrażliwszym językom pojawić gorzkawy posmak, ale to definitywnie nie jest już
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident:

Mr Twardziel

Mr Twardziel, trochę jak Mr T xD

Powinniście do Biedronek darmowe żelki rozesłać na degustacje żeby przekonać tych którym wcześniej nie smakowały, że jest lepiej, tak w ciemno zamawiać jak nie smakowały wcześniej to szkoda nam kasy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident: może i nie, ale na tyle mnie to odrzuciło że nie zaryzykowałam po latach ponownej próby ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy pamiętam że spróbowałam po kilka sztuk z każdego rodzaju który zamówiłam i niestety, reszta poszła do śmieci ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
dzieciakom dasz cukier w kostkach i też się będą cieszyć xD nie są zbyt wymagające xD


@Aegithalos: noo nie wiem, kupiłam też żelki light na spróbowanie, totalnie mi nie podeszły więc dałam synkom mojej siostry i z tego co wiem to robią już piąte okrążenie po rodzinie XD
  • Odpowiedz