Wpis z mikrobloga

Święta obżarstwa [Boże Narodzenie przyp. tłum.] się zbliżają, a wraz z nim potrzeba zakupienia prezentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chcecie by Wasze ciocie nazywały Was przystojnym kawalerem, albo przestały zadawać pytania o to czy dalej sami i bez dzieci - zapełnijcie ich buzie żelkami #gusto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Na sklepie świąteczna promka na -15% na wszystkie żelki i słodycze, co by zdążyć zamówić, zeżreć wszystkie i zamówić jeszcze raz przed świętami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Szczególnie polecałbym żelki rybki, dla tych co nie lubią jeść mułu na święta xD Ale wszystkie zdążono upolować. Przeklęci wędkarze (°°

Standardowe zasady #rozdajo :
-> obserwujecie tag #gusto
-> plusujecie posta
-> Piszecie w liście do Mikołaja, że waszym najważniejszym pragnieniem jest to, by dał Kwaśnemu Konfidentowi prezenty, które miały do Was trafić;
-> W trzy osoby wygrywacie po 2 kubeczki żelków Gusto, np o takie świąteczne pianki mandarynki albo żelki o dziwnym smaku piernikowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #demotywatory #heheszki #pdk
Kwasny_konfident - Święta obżarstwa [Boże Narodzenie przyp. tłum.] się zbliżają, a wr...

źródło: swiateczna miska urodzaju

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Mama ostrzegała przed takimi co pierwszą dawkę gratis a później młody, fanatyk żelkalstwa i cały dom żelkami gusto #!$%@?


@PanHeniek45: Daj spokój, to nie uzależnia. Ja codziennie jem, ale jakbym chciał to bym mógł rzucić z dnia na dzień. Nie uzależnia, mówię Ci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zielone porshe 991


@cybulion: Czy Ja ci wyglądam na kogoś kogo byłoby stać na utrzymanie tego bydlaka? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Pewnie jeszcze nie dostałem, bo się nie mieściło przez moje okno piwniczne, ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident: Drogi Święty Mikołaju,
w tym roku proszę Cię, aby gusto nie porywał małych dzieci, nie zamykał ich w klatce, nie karmił ich tylko żelkami i nie kazał im wystawiać palca przez klatkę, żeby sprawdzić czy już grubiutki.
I jeśli okaże się, że tak, żeby nie przerabiał tych dzieci na żelki.
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident: zaplusowane - dla zasięgu oczywiście! nie po to żeby coś tam dostać za DARMO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

napisałem do Ciebie prywatnie, sprawa niecierpiąca zwłoki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz