Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PoldPL

PoldPL

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1892
  • Znaleziska 305
  • Mikroblog 1587
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 76
Rad-X
Rad-X
24.05.2026, 10:12:07
  • 7
Patrzcie na tego wariata xD

Chuop skoczył z Mostu Kaiserbrücke (Grunwaldzkiego) do Odry aby się wykompać

#wroclaw
Rad-X - Patrzcie na tego wariata xD

Chuop skoczył z Mostu Kaiserbrücke (Grunwaldzkie...

źródło: obraz

Pobierz
Rad-X - Patrzcie na tego wariata xD

Chuop skoczył z Mostu Kaiserbrücke (Grunwaldzkie...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 24.05.2026, 11:23:31 via Android
  • 2
@Rad-X: Holenderski towar chyba wjechał za mocno
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
24.05.2026, 11:05:45
  • 10
Mam pomysł jak można rozwiązać problem fałszywych wezwań służb, otóż Pan Prezydent Karol Nawrocki powinien przygotować projekt ustawy zgodnie z którą służby miałyby obowiązek przy każdym zgłoszeniu wcześniej sprawdzać czy dotyczy ono lokalu osoby związanej z PiSem a jeśli tak to nie podejmować interwencji. Szach mat prowokatorzy ʕ•ᴥ•ʔ

#polityka #bekazpisu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 24.05.2026, 11:08:18 via Android
  • 0
@HrabiaTruposz: czyli sugerujesz, że jak ktoś zaatakuję dom Kaczora to mają nie reagować?
  • Odpowiedz

3018

Kraków dziś rozstrzyga ważną sprawę. Nie zepsucie tego.

Niedziela w Krakowie to dzień referendum. Dajcie na główna z płomieniem niech nikt nie przegapi! Róbcie swoje!

real_scoria
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 24.05.2026, 08:42:50
  • 280
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    sct
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
PoldPL
PoldPL 24.05.2026, 11:06:39 via Android
  • -13
Przecież KO bajkotuje referendum, także raczej mało prawdopodobne aby coś się zmieniło. Pozostałe grupy są za słabe
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kluha666
kluha666
21.05.2026, 08:23:35
  • 4
Ależ się dobrze czuje. Od piątku chorowałem na Covid, wysoka temperatura, kaszel, brak siły do wszystkiego. Wczoraj to było dosłownie apogeum wszystkich objawów. W nocy złapał mnie taki kaszel, aż myślałem, że wypluje płuca. Na szczęście dziś się obudziłem w dużo, dużo lepszej formie. Wreszcie choroba zaczęła odpuszczać. Do tego dziś mam urodziny, z rana dzwonili do mnie z nowej pracy, że jest przygotowane dla mnie skierowanie na badania medycyny pracy. Tak
kluha666 - Ależ się dobrze czuje. Od piątku chorowałem na Covid, wysoka temperatura, ...

źródło: 1000013285

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 21.05.2026, 08:24:51 via Android
  • 0
@kluha666:
Idź się zaszczepić z tego powodu jeśli tego nie zrobiłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
secs
secs
20.05.2026, 22:13:05
  • 10
dziewczynka wygląda na 15 lat a książulo robi sobie jakieś żarty z ruchania?
#ksiazulo
secs - dziewczynka wygląda na 15 lat a książulo robi sobie jakieś żarty z ruchania?
#...

źródło: cokurwa

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 20.05.2026, 22:26:03 via Android
  • 1
@secs: do więzienia dziada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PoldPL
PoldPL 15.02.2026, 22:36:09
  • 0
Jaka restauracja aby było w góralskim stylu z polską kuchnią w przystępnych cenach?
#krakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL
Autor
16.02.2026, 07:33:16 via Wypiek
  • 1
@matsd A coś bez góralskiego stylu?
  • Odpowiedz
PoldPL
PoldPL 07.02.2026, 09:58:30
  • 0
Gdzie we Wrocławiu można pójść na dobrą i niedrogą pizzę? Pomijam sieciowe. Chodzi mi o normalny lokal ale żeby ceny też były normalne.
#wroclaw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL
Autor
07.02.2026, 14:26:50 via Wypiek
  • 0
A koło nasypu?
  • Odpowiedz

186

Madera - ciekawe miejsca do odwiedzenia

Madera - ciekawe miejsca do odwiedzenia

Madera co zobaczyć w tydzień? Podczas naszego pobytu odwiedziliśmy Funchal, przeszliśmy Levada do Rei, byliśmy na Półwyspie Św. Wawrzyńca, w Porto Moniz, na Pico Ruivo, przy skałach Ilhéus da Ribeira da Janela oraz w lesie Fanal. Byliśmy na Maderze we wrześniu. Było ciepło, momentami bardzo ciepło

SzaloneWalizki
z
youtube.com
dodany: 13.01.2026, 07:57:21
  • 61
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    turystyka
  • #
    szalonewalizki
  • #
    madera
PoldPL
PoldPL 14.01.2026, 01:30:37 via Wypiek
  • 2
To było zanim zanim zrobiło się popularne
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p3sman
p3sman
04.01.2026, 19:25:38
  • 15
https://gazetawroclawska.pl/auto-wpadlo-do-odry-i-zatonelo-akcja-ratunkowa-przy-mostach-mieszczanskich-we-wroclawiu/ar/c1p2-28317677

Jak relacjonował nam inny świadek, wcześniej mężczyzna driftował samochodem po oblodzonej nawierzchni z kostki brukowej. Stracił panowanie nad kierownicą, jego samochód przebił bariery i wpadł do rzeki


Karma ¯\(ツ)/¯

#wroclaw
p3sman - https://gazetawroclawska.pl/auto-wpadlo-do-odry-i-zatonelo-akcja-ratunkowa-p...

źródło: 1000009563

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 04.01.2026, 20:55:20 via Wypiek
  • 0
@p3sman taxi Bolec kolejny pewnie naćpany gruzin
  • Odpowiedz
klaudia-hadalala
klaudia-hadalala
01.01.2026, 18:48:02
  • 2
Komu coś zamówić do jedzenia?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 01.01.2026, 18:50:50 via Wypiek
  • 0
@klaudia-hadalala mi możesz
  • Odpowiedz
NuklearnySzpadel
NuklearnySzpadel
NuklearnySzpadel
31.12.2025, 23:49:59
  • 13
Teraz tylko poczekać aż opakowania po fajerwerkach zbiodegradują i Sylwester mamy za sobą.

#wroclaw #sylwester
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 01.01.2026, 14:51:32 via Wypiek
  • 0
@NuklearnySzpadel pieska już znalazłeś?
  • Odpowiedz
PoldPL
PoldPL 31.12.2025, 20:42:32
  • 0
#sylwesterzwykopem o kolejnego grupa z szafy wyciągnęli....
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

salcefrytki
salcefrytki
salcefrytki
31.12.2025, 20:38:13
  • 2
#sylwesterzwykopem
Ich teoje plus żony, dzieci, kochanki tugeder
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 31.12.2025, 20:39:43 via Wypiek
  • 1
@salcefrytki i w tle komornik
  • Odpowiedz
ev3r
ev3r
25.12.2025, 04:15:37
  • 3
pionta pietnascie ja sie zjawiam wuasnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 25.12.2025, 04:18:49 via Wypiek
  • 0
@ev3r piąta nad ranem lalala
  • Odpowiedz
Graner
Graner
01.12.2025, 00:00:07
  • 10
1:00:00
#listaobecnosci #nocnazmiana #listygranera
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 01.12.2025, 00:03:35 via Wypiek
  • 1
@Graner co tam?
  • Odpowiedz
Cesarz_Polski
Cesarz_Polski
28.11.2025, 20:39:11
  • 3
#kotekwrocek #wroclaw
Cesarz_Polski - #kotekwrocek #wroclaw

źródło: IMG_5650

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 29.11.2025, 13:53:58 via Wypiek
  • 0
@Cesarz_Polski urząd przejmuje #kotekwrocek
  • Odpowiedz
Recker1
Recker1
Recker1
19.11.2025, 20:27:08
  • 0
Mirki z #wroclaw - przeprowadzam sie tu od nowego roku, ktora dzielnice polecacie najbardziej?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 20.11.2025, 23:37:21 via Wypiek
  • 1
@Nadia_ Dokładnie. Mieszka się tam gdzie tramwaj dojeżdża reszta to zadupie
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
16.11.2025, 13:16:27
  • 6106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 383
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 16.11.2025, 13:22:05 via Wypiek
  • 66
@pies12347 w innych dziedzinach nie szkoda?
  • Odpowiedz
PoldPL
PoldPL 16.11.2025, 13:33:43 via Wypiek
  • 138
@Afrobiker a ty jak nie umiesz to zmień pracę, a nie jebiesz na kasie
  • Odpowiedz
PoldPL
PoldPL 16.11.2025, 20:10:21 via Wypiek
  • 1
@Afrobiker no to zamawiaj
  • Odpowiedz
czarny_matt94
czarny_matt94
10.11.2025, 11:19:16
  • 2
Mirek @ludex wrzucał, że pod Ikeą dramat. Musiałem jechać do mBanku na Legnicką, to pod Magnolią ciężko znaleźć miejsce parkingowe. To samo pod Factory. Dzisiaj nie polecam wybierać się w okolice centrów handlowych.
#wroclaw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoldPL
PoldPL 10.11.2025, 22:39:12 via Wypiek
  • 0
@Kulenfrau ruskich trolli za to już pełno
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.04.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.04.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking