@krytyk__wartosciujacy: no aktualnie muszę wchodzić na ksef sprawdzać kto nam nadał uprawnienia i potem generować tokeny aby wgrać do programu je. Moge wchodzić podpsiem kwalifikowanym, ale to dłużej zajmuje.
@krytyk__wartosciujacy: mcu działało do 25.01. U mnie tak się zabierają do tego. Co chwila wysyłam maile z przypomnieniem aby nadali nam uprawnienia do podglądu faktur.
Poniedziałkowa awaria Profilu Zaufanego zażegnana. Jednak czytelnicy PIT.pl nadal piszą, że we wtorek od rana nie udaje się im zalogować do Krajowego Systemu e-Faktur.
@Wycu91: panie lepiej miałem. Klienci wzieli ZAW-Fa z urzedu, wypełnili i wyslali poczta. US odrzucił wniosek, bo w międzyczasie zmieniła się wersja druku xD
Wnioskuję aby refren z Józek nie daruje ci tej nocy zespołu Bajmu został hymnem KSeF: Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz Mam na Twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika Daj się sobą nacieszyć, nacieszyć, nacieszyć
Oto główne elementy wyglądu i sposobu przedstawienia Heleny w Iliadzie: Boska uroda i "białe ramiona": Helena jest przedstawiana jako najpiękniejsza kobieta na świecie, często z epitetami wskazującymi na jej jasną karnację "o białych ramionach" (white-armed).
#realmadryt miałem okazję być na tym meczu i powiem tak: Real grał mega padake, rayo za ten antydutbol powinno zostać zdegradowane. Realnej gry to było z 50 minut chyba, dramat. Jeśli chodzi o piłkarzy, to mastantuono nie jest na poziomie tego klubu nawet przy tej grze. Chłop w ataku nic, w obronie katastrofa. Nie wiem co on tutaj w ogóle robi. Za nim kolejka ludzi od wywalenia całkiem sporą, brahim,
Od kwietnia wszyscy, ale tak naprawdę obowiązuje już wszystkich. Wiele firm zadeklarowało wprowadzanie faktur tylko do KSeF bez wysyłki "wizualizacji". Będzie się działo?
Brawo Real! Mam nadzieję, że to nie jest ich ostatnie słowo ( ͡°͜ʖ͡°). Dalej mnie boli wywalenie Alonso, ale oczywiście Xabi był zły, bo za dużo gadał o taktyce i robił mętlik w głowie zawodnikom z ujemnym IQ. #realmadryt
Działacze są wściekli na Sławomira Mentzena, ponieważ jego człowiek - Roman Łazarski - odpowiadał za finanse Konfederacji. Sławek mówił, żeby się nikt nie wtrącał w finanse. No i jego człowiek położył partię.Tak się zajmowali, że nawet ze 14 mln będziemy w plecy - mówi tygodnikowi rozmówca
#podatki #ksiegowosc #rachunkowosc #ksef
źródło: image
Pobierzźródło: 1000029732
Pobierz