Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pituch

Pituch

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12443
  • Znaleziska 1134
  • Mikroblog 11309
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 9
Pituch
Pituch 05.02.2026, 08:43:47
  • 1
Bez zmian xD

#podatki #ksiegowosc #rachunkowosc #ksef
Pituch - Bez zmian xD

#podatki #ksiegowosc #rachunkowosc #ksef

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lazysoul
lazysoul
05.02.2026, 08:58:30 via Wypiek
  • 1
@Pituch pora na cs
  • Odpowiedz
OsSikorskiego
OsSikorskiego
05.02.2026, 11:53:32 via Wykop
  • 3
@Pituch: przecież możesz się zalogować innym sposobem, na przykład przez sodastream (picrel)
OsSikorskiego - @Pituch: przecież możesz się zalogować innym sposobem, na przykład pr...

źródło: 1000029732

Pobierz
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 04.02.2026, 07:37:09
  • 18
KSeF dzień trzeci (roboczy):

#ksef #podatki #rachunkowosc
Pituch - KSeF dzień trzeci (roboczy):

#ksef #podatki #rachunkowosc

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch
Autor
04.02.2026, 07:44:34 via Wykop
  • 0
@krytyk__wartosciujacy: czekaj udało się xD
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
Autor
04.02.2026, 07:50:05 via Wykop
  • 1
@krytyk__wartosciujacy: no aktualnie muszę wchodzić na ksef sprawdzać kto nam nadał uprawnienia i potem generować tokeny aby wgrać do programu je. Moge wchodzić podpsiem kwalifikowanym, ale to dłużej zajmuje.
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
Autor
04.02.2026, 08:14:07 via Wykop
  • 1
@krytyk__wartosciujacy: mcu działało do 25.01. U mnie tak się zabierają do tego. Co chwila wysyłam maile z przypomnieniem aby nadali nam uprawnienia do podglądu faktur.
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
Autor
04.02.2026, 09:00:30 via Wykop
  • 0
@krytyk__wartosciujacy: tak, wlasnie odbieramy telefonu z zapytaniem: a co to ten ksef xD
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
Autor
04.02.2026, 09:09:18 via Wykop
  • 1
@krytyk__wartosciujacy: ludzie nie czytają maili. :P
  • Odpowiedz

1039

Drugi dzień problemów z logowaniem do KSeF? Tak będzie codziennie?

Drugi dzień problemów z logowaniem do KSeF? Tak będzie codziennie?

Poniedziałkowa awaria Profilu Zaufanego zażegnana. Jednak czytelnicy PIT.pl nadal piszą, że we wtorek od rana nie udaje się im zalogować do Krajowego Systemu e-Faktur.

Bobito
z
pit.pl
dodany: 03.02.2026, 09:59:21
  • 145
  • #
    technologia
  • #
    profilzaufany
  • #
    ksef
  • #
    podatki
  • #
    ksiegowosc
  • #
    finanse
Pituch
Pituch 03.02.2026, 12:55:23 via Wykop
  • 0
@q0084: nie ma owszem, ale skarbówka już zapowiedziałą, że będziesz musiał się wytłumaczyć z tego xD
Wycu91
Wycu91
03.02.2026, 08:36:40
  • 5
#ksef XXI wiek, 2026 rok. A oni mi udostępniają ZAW--FA w wersji do wydruku i wypełnienia ręcznie. No trzymajcie mnie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 03.02.2026, 08:49:27 via Wykop
  • 6
@Wycu91: panie lepiej miałem. Klienci wzieli ZAW-Fa z urzedu, wypełnili i wyslali poczta. US odrzucił wniosek, bo w międzyczasie zmieniła się wersja druku xD
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 03.02.2026, 08:20:50
  • 3
Wnioskuję aby refren z Józek nie daruje ci tej nocy zespołu Bajmu został hymnem KSeF: Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz Mam na Twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika Daj się sobą nacieszyć, nacieszyć, nacieszyć

#ksef #podatki #biznes #ksiegowosc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 03.02.2026, 08:05:24
  • 0
Logowanie przez PZ znowu nie działa xD

#podatki #ksef
Pituch - Logowanie przez PZ znowu nie działa xD

#podatki #ksef

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch
Autor
03.02.2026, 08:06:32 via Wykop
  • 0
@Pituch:
Pituch - @Pituch:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

2673

KSeF padł. Szybko poszło

KSeF padł. Szybko poszło

Przedsiębiorcy nie mogą przyjąć towaru na stan, nie mogą sprzedawać. Paraliż.

klocus
z
wykop.pl
dodany: 02.02.2026, 09:34:12
  • 466
  • #
    ksef
  • #
    podatki
  • #
    ksiegowosc
  • #
    polska
  • #
    faktury
  • #
    finanse
Pituch
Pituch 02.02.2026, 09:41:46 via Wykop
  • 245
Tak po prawdzie to padł profil zaufany ;)
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pituch
Pituch 02.02.2026, 09:55:11 via Wykop
  • 810
- Ministrze Finansów mam dobrą i złą wiadomość
- zacznij od złej
- nie działa
- a dobra?
- Uruchomiliśmy ksef!
Pituch - - Ministrze Finansów mam dobrą i złą wiadomość
- zacznij od złej
- nie dział...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pituch
Pituch 03.02.2026, 04:41:04 via Wykop
  • 0
@Tym: nie każdy używa programów od odbioru i wysyłki do ksef.
Pituch
Pituch 02.02.2026, 14:09:15
  • 2
Działa PZ!

#podatki #ksef
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch
Autor
02.02.2026, 14:15:06 via Wykop
  • 9
@Pituch: jednak nie xD
Pituch - @Pituch: jednak nie xD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 02.02.2026, 09:17:46
  • 117
Fantastyczny system.

Stacja III: KSeF upada po raz pierwszy

#podatki #ksef
Pituch - Fantastyczny system. 

Stacja III: KSeF upada po raz pierwszy

#podatki #kse...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch
Autor
02.02.2026, 09:18:51 via Wykop
  • 32
Jeszcze lepiej xD
Pituch - Jeszcze lepiej xD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
Autor
02.02.2026, 09:33:50 via Wykop
  • 0
@hpiotrekh: chcialem się zalogować kto nam (biuro) nadal uprawnienia :P

@krzynek ja też

@kuncfot i tak padlo kolo 10. Myslalem, ze wczesniej

@masalasa a faktycznie PZ padł xD
  • Odpowiedz

857

Helena Trojańska 2004 vs. Helena Trojańska 2026

Helena Trojańska 2004 vs. Helena Trojańska 2026

Oto główne elementy wyglądu i sposobu przedstawienia Heleny w Iliadzie: Boska uroda i "białe ramiona": Helena jest przedstawiana jako najpiękniejsza kobieta na świecie, często z epitetami wskazującymi na jej jasną karnację "o białych ramionach" (white-armed).

PixelNomad
z
wykop.pl
dodany: 01.02.2026, 20:04:05
  • 183
  • #
    kino
  • #
    film
  • #
    mitologia
Pituch
Pituch 02.02.2026, 08:10:24 via Wykop
  • 110
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pituch - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomszczyk
tomszczyk
01.02.2026, 19:04:46
  • 2
#realmadryt miałem okazję być na tym meczu i powiem tak: Real grał mega padake, rayo za ten antydutbol powinno zostać zdegradowane. Realnej gry to było z 50 minut chyba, dramat. Jeśli chodzi o piłkarzy, to mastantuono nie jest na poziomie tego klubu nawet przy tej grze. Chłop w ataku nic, w obronie katastrofa. Nie wiem co on tutaj w ogóle robi. Za nim kolejka ludzi od wywalenia całkiem sporą, brahim,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 01.02.2026, 20:12:33 via Wykop
  • 0
@Wolf1986: nie no, ale karny sluszny.
  • Odpowiedz

298

KSEF - Od dzisiaj (01.02.2026) obowiązuje największe firmy.

KSEF - Od dzisiaj (01.02.2026) obowiązuje największe firmy.

Od kwietnia wszyscy, ale tak naprawdę obowiązuje już wszystkich. Wiele firm zadeklarowało wprowadzanie faktur tylko do KSeF bez wysyłki "wizualizacji". Będzie się działo?

nameisnull
z
ksef.podatki.gov.pl
dodany: 01.02.2026, 11:20:12
  • 222
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    ksef
  • #
    ksiegowosc
Pituch
Pituch 01.02.2026, 20:04:04 via Wykop
  • 4
@robertx: KSeF ma sens. Problem w tym, ze:

1. dopiero teraz MF ustala procedury bezpieczeństwa xD
2. Zlikwidowali papier.
3. Upierdliwe logowanie przez oficjalne narzędzia.
dronikk
dronikk
dronikk
01.02.2026, 15:05:19
  • 1
za co 9 minut doliczone? biale szmaciska znowu ciagniete za uszy byle strzelic
#realmadryt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 01.02.2026, 15:18:55 via Wykop
  • 0
@dronikk: dużo fauli + czerwona kartka.
  • Odpowiedz
thority
thority
01.02.2026, 13:14:58
  • 1
Bellingham z kontuzją, zapewne dłuższą.
Czyli Bóg jednak istnieje.

#realmadryt
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 01.02.2026, 13:19:32 via Wykop
  • 0
@Secla: nie wazne kto. Guler lepiej gra bez Jude
  • Odpowiedz
Melin_z_Brighton
Melin_z_Brighton
29.01.2026, 16:11:55
  • 322
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 29.01.2026, 16:19:19 via Wykop
  • 115
@z-a-k: wg prawaków tak. Tusk czy Rafau nie moga zmieniac zdania xD
  • Odpowiedz
Wittgenstein95
Wittgenstein95
29.01.2026, 10:56:50
  • 5
Brawo Real! Mam nadzieję, że to nie jest ich ostatnie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dalej mnie boli wywalenie Alonso, ale oczywiście Xabi był zły, bo za dużo gadał o taktyce i robił mętlik w głowie zawodnikom z ujemnym IQ.
#realmadryt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 29.01.2026, 11:02:31 via Android
  • 0
@Wittgenstein95: szkoda mi Alonso. Było dobrze dopóki nie odwaliło pewnemu brazolowi o IQ nie większym niż jego nr na koszulce
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla
28.01.2026, 21:20:14
  • 0
A uj tam, Mourinho może wygrać, zły nie będę, niech ma! #realmadryt #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 28.01.2026, 21:21:24 via Wykop
  • 0
@Secla: Real wypadnie z 8ki zaraz xD
  • Odpowiedz

350

Konfederacja ma poważne problemy. Działacze wściekli na Sławomira Mentzena

Działacze są wściekli na Sławomira Mentzena, ponieważ jego człowiek - Roman Łazarski - odpowiadał za finanse Konfederacji. Sławek mówił, żeby się nikt nie wtrącał w finanse. No i jego człowiek położył partię.Tak się zajmowali, że nawet ze 14 mln będziemy w plecy - mówi tygodnikowi rozmówca

BojWhucie
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 27.01.2026, 11:10:24
  • 158
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    bekazprawakow
  • #
    mentzen
Pituch
Pituch 28.01.2026, 06:29:13 via Wykop
  • 9
@Gjbgghbhhjj: miesiąc? co 3 dni musialismy aktulizowac u nas xD
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 23
  • Strona 9 z 23
  • >

Michał P.

  • Militarysta hobbysta, maniak trolejbusów.
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 07.02.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking