Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Piorune

Piorune

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 439
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 435
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (1)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (431)
benson_jaca
benson_jaca
09.06.2019, 07:54:49
  • 808
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GalNoname
GalNoname
09.06.2019, 08:01:00 via Android
  • 318
@benson_jaca ale zajebiście się to czyta xD
  • Odpowiedz
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan
09.06.2019, 08:19:50
  • 387
@benson_jaca: ale #pasta to ty taguj
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
10.05.2019, 10:02:03
  • 1062
Taką teorię na reddicie przeczytałem, Night King tak naprawdę wygrał. Przypominam, że wg Brana taki był cel NK:
Endless night. He wants to erase this world. And I am its memory.
NK chciał wymazać pamięć o tym świecie, jego celem było zapomnienie. I zobaczmy, co się stało po bitwie:

1) Danka zapomniała o flocie Eurona.
lewoprawo - Taką teorię na reddicie przeczytałem, Night King tak naprawdę wygrał. Prz...

źródło: comment_11VXYgNOo92kXtddAP5ZRzi6kJkqp2tG.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jan_K
Jan_K
10.05.2019, 10:16:53
  • 102
@2MetresAbove: Przecież wszyscy pod tagiem wiedzą, że od 4 (z grubsza, bo część wątków z książek była później) sezonu serial nie ma podstaw w książkach, a i od początku nie był jej w 100% wierny (bo zresztą nie taka jest rola serialowej adaptacji).
  • Odpowiedz
guest
guest
10.05.2019, 11:44:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 209
@lewoprawo: oficjalnie. Jestem fanem tej teorii.
To byłby plottwist jakiego potrzebujemy.

Coś jak to że:

Harry potter budzi się na koniec 7 tomu w komórce pod schodami w swoje
  • Odpowiedz
Noct
Noct
Noct
24.04.2019, 15:55:10
  • 3875
Mireczki, co te dzieci, to ja nawet nie. Na pasach zapaliły się pomarańczowe migające, sobie myślę, no tak, #warszawa, znów się coś z-----o. No i jadą samochody dość szybko i biegnie taka mała dziewczynka, z 5-6 lat pewnie, nie patrzy przed siebie, ani nic. No to ja ją łap za plecak i odciągam od pasów, w tym momencie przejechał zaraz obok dostawczak. Prawie by ją rozjechał. I taki dumny
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....a
d.....a
konto usunięte 24.04.2019, 15:58:34
  • 742
@Noct: Dobra pasta, to jak na końcu dochodzi, że to pasta. Dobre.
  • Odpowiedz
psikuta_jaroslaw
psikuta_jaroslaw
24.04.2019, 16:01:16
  • 225
a potem podjechał autobus i zaczął klaskać
  • Odpowiedz
redgame_pl
redgame_pl
21.04.2019, 07:13:35
  • 3770
Jajeczka zjedzone?! To czas na małe #rozdajo . Jako, że długi czas nie rozdawaliśmy kluczy do gier, dzisiaj mamy do rozdania #fifa19 klucz #origin . Losowanie jak zawsze z wykorzystaniem #mirkorandom dla WSZYSTKICH plusujących (niech zielonki mają święto!). Plusować możecie do 24! Rozwiązanie konkursu jutro.

Dodatkowo specjalnie na świąteczne dni przygotowaliśmy rabat na wszystkie gry w naszym sklepie! 5% rabatu na WSZYSTKO w sklepie
redgame_pl - Jajeczka zjedzone?! To czas na małe #rozdajo . Jako, że długi czas nie r...

źródło: comment_vPI420X5CCfefYFZSpNHmo707UG0EQ9m.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....1
D.....1
konto usunięte 21.04.2019, 07:15:28
  • 214
@redgame_pl:
D.....1 - @redgame_pl:

źródło: comment_xzuxQ2IUecq0dSrGHbipznFaTBbYE42v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
redgame_pl
redgame_pl
Autor
21.04.2019, 07:19:49
  • 148
@Destruktor91:
redgame_pl - @Destruktor91:

źródło: comment_e4x6d0OjvcHqhcBppkwD0iaeFErt9CJL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
t.....t
t.....t
konto usunięte 21.04.2019, 04:37:55 via Android
  • 3579
#wielkanoc #swieta #heheszki #humorobrazkowy
t.....t - #wielkanoc #swieta #heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_STOTjP7JaSSSmKnOSYUOExzx40ZhIhBd.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HolyToiletPaper
HolyToiletPaper
21.04.2019, 04:45:53
  • 186
@to_jest_chyba_kurcze_zart: w tej kwestii wolę mulatów
  • Odpowiedz
rorschach
rorschach
21.04.2019, 09:17:59
  • 514
@to_jest_chyba_kurcze_zart: tutaj warto przypomnieć klasyka:

"Najgorsze w jedzeniu białej kiełbasy jest to, że możesz potem zjeść kebab, przekąsić wątróbką, zjeść pizzę, o----ć kubełek z KFC, dwa burgery z McDonald'sa, a na koniec i tak Ci się odbije białą kiełbasą."
  • Odpowiedz
maxx92
maxx92
17.04.2019, 04:49:00
  • 2490
#heheszki #nosaczsundajski #madka #pdk #polak #humorobrazkowy
maxx92 - #heheszki #nosaczsundajski #madka #pdk #polak #humorobrazkowy

źródło: comment_05T93lH4phGcF4Inkjfu4PdakksaUgG9.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andrzej_mam_na_drugie
Andrzej_mam_na_drugie
Andrzej_mam_na_drugie
17.04.2019, 04:50:29
  • 1084
@maxx92: bombelkowi odmówić?
  • Odpowiedz
lichwiarz
lichwiarz
17.04.2019, 04:56:49 via Android
  • 745
@Andrzej_mam_na_drugie ja odmówiłem xD
  • Odpowiedz
Rifez
Rifez
Rifez
16.04.2019, 08:50:08 via Android
  • 2917
#notredame #heheszki
Rifez - #notredame #heheszki

źródło: comment_UCsRZAXcF2n75AWfw8NVIxenEBl1ZVyp.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpasticInk
SpasticInk
16.04.2019, 09:15:29 via Android
  • 764
@Rifez to się dopiero nazywa meme cross-over!
  • Odpowiedz
Mjut_Spadziowy
Mjut_Spadziowy
16.04.2019, 09:30:09
  • 126
@Rifez: bardzo dobry mem. Dziękuję.
  • Odpowiedz
marian1881
marian1881
16.04.2019, 06:07:05 via Android
  • 952
Wybrałem się wczoraj popołudniu na przejażdżę rowerową. W lesie widok śmieci tak mnie wkurzył, że rower poszedł pod drzewo. Wyszła jakaś godzina sprzątania :)

#chwalesie #warszawa #targowek #las
marian1881 - Wybrałem się wczoraj popołudniu na przejażdżę rowerową. W lesie widok śm...

źródło: comment_r76lEjyAcJXxSOf9TjIWYWfj2knRiCRH.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r__k
r__k
16.04.2019, 06:43:31
  • 62
@marian1881: brawo!
  • Odpowiedz
marian1881
marian1881
Autor
16.04.2019, 06:59:11 via Android
  • 388
@r__k Brawa mi nie potrzebne. Uciesze się za to gdy choć jedna z plusujących osób weźmie ze mnie przykład i u siebie podniesie choćby kilka śmieci podczas spaceru.

Gorąco zachęcam wszystkich. Nie ma się co wstydzić :)
  • Odpowiedz
K.....r
K.....r
konto usunięte 14.04.2019, 02:24:41
  • 3506
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPanadol
PanPanadol
14.04.2019, 02:25:37
  • 163
@KoIiber: prawilny kontent
  • Odpowiedz
kaitek666
kaitek666
14.04.2019, 05:29:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 149
@KoIiber: dziękuję za poprawną odmianę "tę"
  • Odpowiedz
K.....r
K.....r
konto usunięte 14.04.2019, 02:24:41
  • 3532
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPanadol
PanPanadol
14.04.2019, 02:25:32
  • 136
@KoIiber: no i to jest
  • Odpowiedz
Harry19911
Harry19911
14.04.2019, 07:43:09
  • 110
plusujcie ten komentarz by podnieść wpis
edit: po dodaniu komentarza już jest dobra kolejność xD
  • Odpowiedz
Rayquel
Rayquel
13.04.2019, 13:23:24 via iOS
  • 2448
Będę pisał najkrócej jak potrafię, bo po pierwsze nie chce mi się pisać, a po drugie wam nie będzie się chciało czytać, więc po cholerę.
Trafiłem szóstkę w totka, dopiero co odebrałem pieniądze. Dużo pieniędzy. Teraz grzeją mi się na koncie.
Przed puszczeniem losu obiecałem sobie, że ćwierć z wygranej oddam na cele charytatywne. A kolejne ćwierć przeznaczę na mirko. I choć z początku myślałem żeby przekazać je ekipie wykop.pl, doszedłem do wniosku że
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemawolnegonicku
niemawolnegonicku
niemawolnegonicku
13.04.2019, 14:19:01
  • 681
@Rayquel: niby człowiek wie ale trochę się łudzi...
  • Odpowiedz
jalop
jalop
13.04.2019, 15:22:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 339
@Rayquel: zabrakło jednego tagu. #pasta albo #pdk
  • Odpowiedz
Jendrazzz
Jendrazzz
14.04.2019, 07:16:30 via iOS
  • 6769
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Estetykatopodstawa
Estetykatopodstawa
14.04.2019, 07:17:41
  • 558
@Jendrazzz: To wygląda jak ostatni napitek przed śmiercią.
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
14.04.2019, 08:11:00
  • 237
@izkYT: tym bardziej warto spróbować
  • Odpowiedz
S.....z
S.....z
konto usunięte 12.04.2019, 13:56:50
  • 731
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Picfan
Picfan
12.04.2019, 14:00:48
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Shaggy_dg
Shaggy_dg
12.04.2019, 16:30:52 via Android
  • 62
@Stupacz pasuje jak nigdy xD
Shaggy_dg - @Stupacz pasuje jak nigdy xD

źródło: comment_23d7OELyNRpWhaK9wAdqEmsmVAdnr8hs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
oiio
oiio
10.04.2019, 00:56:19
  • 2804
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cranberry250
cranberry250
10.04.2019, 05:03:37 via Android
  • 256
@Hannahalla a skąd się bierze hajs w UE?

  • Odpowiedz
produktdotestow
produktdotestow
produktdotestow
10.04.2019, 05:10:49
  • 649
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
aaparatka
aaparatka
10.04.2019, 10:04:15 via iOS
  • 4020
#heheszki #humorobrazkowy #madki #codzienndawkamadek
aaparatka - #heheszki #humorobrazkowy #madki #codzienndawkamadek

źródło: comment_srRJ7hM2upjBFE0CPXWOKGr7Y05gmv90.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JudaszowyBudyn
JudaszowyBudyn
10.04.2019, 10:25:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1577
@aaparatka: BOMBELKA*
  • Odpowiedz
g.....i
g.....i
konto usunięte 10.04.2019, 10:45:00
  • 881
@JudaszowyBudyn: @aaparatka: BRZDONCA
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
06.04.2019, 17:53:12
  • 628
#pasjonaciubogiegozartu #reddit
enforcer - #pasjonaciubogiegozartu #reddit

źródło: comment_H4MhK0b1jJ7MUG6sJoN2WDfewtx9jCjL.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeaK
PeaK
06.04.2019, 17:54:33
  • 1
@enforcer: pierwszy( ͡° ͜ʖ ͡°)0
  • Odpowiedz
fenclu
fenclu
06.04.2019, 21:38:37
  • 1
@enforcer: polecam obczaić Fanking na FB
  • Odpowiedz
cielak44
cielak44
07.04.2019, 01:10:50
  • 934
Berlin 45
#heheszki #studia #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
cielak44 - Berlin 45 
#heheszki #studia #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

źródło: comment_IQVuKmIryggggIFbFKICpFpKJ3TB8TuU.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o.....r
o.....r
konto usunięte 07.04.2019, 01:13:28 via Android
  • 85
@cielak44 ( ͡º ͜ʖ͡º)
o.....r - @cielak44 ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_H68IfPryXZZR5yYM1XImhOTD7vibuX9f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
07.04.2019, 06:05:43
  • 8
@cielak44: powinni jakąś gorzałę przynieść, to by mieli
  • Odpowiedz
R2D2_z_Sosnowca
R2D2_z_Sosnowca
06.04.2019, 01:23:34 via iOS
  • 1715
Z bąbli mogło ułożyć się cokolwiek a ułożyła się mapa świata! ✌pijcie ze mno kompot
R2D2zSosnowca - Z bąbli mogło ułożyć się cokolwiek a ułożyła się mapa świata! ✌pijcie...

źródło: comment_zmsiWofKo0TndD7TfPFg0EQHVQ9OXeXH.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....D
C.....D
konto usunięte 06.04.2019, 01:24:08
  • 507
@R2D2_z_Sosnowca: twuj stary sie ulozyl na kanapie spac
  • Odpowiedz
nexpo
nexpo
06.04.2019, 04:57:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 157
@R2D2_z_Sosnowca: tresowane bomble czy jak?
  • Odpowiedz
dorszcz
dorszcz
04.04.2019, 06:26:26
  • 1945
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....4
s.....4
konto usunięte 04.04.2019, 06:29:20
  • 796
@dorszcz: powiedzcie że to jest fotomontaż i nie postawili takiego gówna gdzieś w polsce. Wk0rwia mnie niemiłosiernie, że stawia się pomniki komuś kto nic nie zrobił w tym kraju - to Komorowskiemu też postawcie i Kwaśniewskiemu.
  • Odpowiedz
s.....4
s.....4
konto usunięte 04.04.2019, 06:32:55
  • 399
@Slucham_psa_jak_gra_: ostatnio, karetka się rozwaliła jak jechali ratować ludzi - im nikt pomnika nie postawi. Ale "Prezydentowi", który raczej z niczego nie zabłysnął oprócz tragicznej śmierci - spoko...... Chore w tym krajuje,że jak dana partia ma władze to sobie może robić co chce
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.04.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.04.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia