Wpis z mikrobloga

@Lapidarny Wysłałem pocztą do Poznania, aby zeskanowali i wkleili tu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ondraszek Spokojnie, wywiozą w ciągu kilku dni. Nie wszystko sprzątnąłem, więc za parę dni jeszcze tam się przejadę. Jakby było coś nie tak to mam jeszcze apkę 19115 do zgłaszania wszelakich nieprawidłowości.

OGŁOSZENIE DLA WARSZAWIAKÓW. Jeśli chcielibyście wziąć udział w grupowym sprzątaniu, aby np. się przełamać do tego to znajdźcie na fb profil: "ej,
@vipuser Są różne miejsca. To, które sprzątałem, leży poza ścieżką i z niej tych śmieci prawie nie było widać. Poszedłem "w las", aby wziąć kilka rzucających się w oczy plastikowych butelek i dopiero jak podchodziłem bliżej to widać było kolejne śmieci. To jest skarpa kończąca się mokradami i trzcinami, a teraz jest strasznie sucho, więc dało się wejść w trzciny. Za 2-3 tygodnie jak ruszy roślinność to te miejsce będzie kompletnie nie
@Antyradek Bzdury gadasz. Z tego się nie wyrasta, a wręcz odwrotnie - dorasta. Ja za dzieciaka nie sprzątałem dobrowolnie. Zacząłem dopiero jako dorosły człowiek. Raz nawet zorganizowałem większe sprzątanie i przyszło kilkanaście osób w różnym wieku, ale bez młodzieży, czyli dorośli (nawet mocno), niektórzy z małymi dziećmi.

Jeśli ktoś śmieci to ma #!$%@? czy tam jest czysto czy nie. Tam gdzie posprzątałem chyba nigdy nie było sprzątane, bo niektóre śmieci wyglądały jakby