Żorska policja zatrzymała seryjnego podpalacza... i wypuściła go na wolność

Od początku roku mieszkańcy osiedla Gwarków żyją w nieustannych strachu. W jednym z bloków doszło do czterech pożarów w zaledwie tydzień. Mężczyzna podejrzany o te podpalenia został już przesłuchany. I choć przyznał się do winy, to dalej pozostaje na wolności. Mieszkańcy boją się, że znów...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















@WuDwaKa: Nagrywający chciał zarejestrować rejestrację tego kierowcy, dlatego tak pojechał (nie stwarzając niebezpieczeństwa!!)